Belediye Başkanı Nashville SC mülkiyeti ile Stadyum Yıkımı

Nashville Belediye Başkanı John Cooper ve Nashville Futbol Kulübü lider sahibi John R. Ingram, bu sabah gelecekteki futbol stadyumunda bir değişiklik sözleşmesi yaptıklarını açıkladı. Fuar Alanı Nashville’de geliştirilecek.

Gözden geçirilmiş anlaşma şartları uyarınca, ekip stadyum binasının yüzde 100’ünü para yatırımı, stadyum kiralama ödemeleri ve stadyumda etkinliklerin konukları tarafından üretilen gelirleri ile finanse etmeyi kabul etti. Kutlamalar, futbol stadyumu ile tarihi speedway arasındaki açık alan da dahil olmak üzere bir ilke beyanı kabul etti. Metro, yıkım sürecine hemen başlamayı kabul etti.

Gözden geçirilmiş teklif, Tennessee’deki ilk mahalle avantajları sözleşmesini tutarken vergi mükellefini ve stadyum binası için bütçe planı endişesini ortadan kaldırıyor.

Nashville SC baş sahibi John Ingram, şunları söyledi:

Stadyum inşaatı ile ilerlemekten son derece memnunuz. Yaptığımız yatırım sadece futbol takımımız için değil, aynı zamanda Nashville’in ve fuar alanlarının geleceğine bir yatırımdır.

Belediye Başkanı Cooper dedi ki:

Nashville için çok daha iyi bir teklife ulaştığımız için çok mutluyum. Nashville futbol holdinglerine ve John Ingram’a kentimizin parasal gerçekliklerini anladıkları ve 54 milyon dolar ekstra maliyet ödemeyi kabul ettiği için minnettarım. Bu teklif, vergi mükelleflerinin parasını tasarruf sağlar ve fuar alanları için çok daha iyi bir site planı sunar. Bugün, Nashville’deki sporlar için ilginç bir adım ve 29 Şubat’ta ilk Nashville SC maçına hazırlanıyorum.

Gözden geçirilmiş stadyum teklifi elemanlara uymaktan oluşur:

Ekip, stadyumun anında 19 milyon dolar olduğu tahmin edilen tesisler için ödeme yapacak.

Ekip, Metro’nun kira ödemelerine 35 milyon dolarlık ödeme sorumluluğunu üstlenecek.

Ekip, birkaç fuar alanının kullanımının operasyonel ihtiyaçlarını karşılayabilecek açık bir plazayı hesaba katmak için 10 dönümlük karma kullanım ilerlemesinde Parsel 8C için genel bir ilke beyanını kabul etti.

Metro, yıkım sözleşmesinin başlatılmasına izin verdi ve derhal yıkım sürecine devam edecek.

Ingram ekledi:

Nashville SC’nin açılış oyunu çevresindeki hayranların keyfini ve 2026 FIFA Dünya Kupası’nı düzenlemek için alıntısından kaynaklanan Futbol’un Nashville’deki prospektifinden daha fazla heyecan duyamadık.

Bu haftanın başlarında Nashville SC, kulübün ilk String MLS kurucu üyeleri olan Major League Soccer’daki ilk sezon bilet üyesi programını tanıttı. Bu Seçim Mahalle, Nashville SC Sezon Bilet Üyeleri gibi yaşam boyu faydalardan memnuniyet duyacak ve aynı zamanda yeni Nashville SC Stadyumu’nda yer alan isimleriyle tarihte sonsuza dek kazınacak.

Görüntüler, Nezaket: Nashville SC

Kaynak: nashvillesc.com

#soccer #mls #stadium

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Endüstri haberleri, görüşler ve gelişmeler için dünyanın önde gelen platformu

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.