Keşfetme ve performans arasındaki farkı anlıyor musunuz?

Muhtemelen stajyerlerimize destek olmak için yapabileceğimiz en önemli ayrımlardan biri, “performans” ile “öğrenme” arasındaki farktır. Zaman zaman bu fark oldukça ince olabilir, ancak son derece önemli olabilir.

Çok fazla zaman, öğrenmeyi gördüğümüze inandığımızda, gerçekten performansı görüyoruz. Araştırma çalışması, bu iki kavram arasında anlamlı bir ayrım yapmaya başlamaktadır. Yüzeyde, el ele gitmiş gibi görünebilir, ancak araştırma çalışması farklı bir hikaye anlatıyor; Bunun yanı sıra, akıl hocası insanlara tam olarak nasıl devam ettiğimiz için önemli etkileri vardır.

Peki, gerçekten performans nedir? ve öğrenme ne? ve ikisi arasındaki fark nedir?

Kitap Liderlik Eğitmeni Çalıştayı

Performans ve Öğrenme

Performans, gözlemlendiği kadar belirlenebilecek şeydir. Bir şey öğretmenin oldukça kısa vadeli etkisidir. Geleneksel örnek bir dersin sonunda, eğitmen kursiyerlerden son bir saat içinde “öğrendiklerini” test etmeleri için bazı endişeler ister. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, cevapları doğru anlıyorlar. Sonuçta, sadece sadece bilgiler söylendi. Tamamen değişmedikleri ve hiç dinlemedikleri sürece, çoğu stajyer bu ders sonu sorgulamasına iyi yanıt verebilir.

Ancak, bu hiçbir şekilde kursiyerlerin yarın, gelecek hafta, gelecek ay ve sınav sezonunda bu anlayışı koruyacağı anlamına gelmez. Ancak, kursiyerlere (ve potansiyel olarak) eğitmenlere bu bilgileri öğrendiklerine dair yanlış güven vermektedir.

Buna karşılık, keşfetmek, daha önce öğrenilen bilgilerle bağlantı kurabilmenin yanı sıra anlayış biriktirme sürecidir. Fikirlerle güreşmek için stajyerlere ihtiyaç duyduğu için genellikle doğrusal veya temiz değildir (genellikle ‘arzu edilen zorluklar’ olarak anlaşılır).

Örneğin, çalışmaya uymayı düşünün. Bir dersden hemen sonra kursiyerleri değerlendirdiğimizde, muhtemelen kısa vadeli performansları olduğunu görüyoruz (engellemeyi daha verimli bir teknik olarak gösteriyor gibi görünüyor). Bir hafta sonra onları değerlendirdiğimizde, öğrendiklerinin çok daha iyi bir yansımasını sağlar (bu, aralarlamanın daha etkili olduğunu gösterir… ama daha sonra bu konuda)

Performans ve öğrenme arasındaki fark nedir?

Performans, diğerlerine kıyasla yaygın olarak kısa vadelidir ve sonuç göz önünde bulundurularak yapılır (yani kazanmak için). Sürekli bir süreç olan öğrenme, önceki yeteneklerimize göre genellikle belirlenir. Muhtemelen, her ikisi de aynı anda etkili bir şekilde ortaya çıkamaz.

Araştırma kanıtları, performansın uzun süreli öğrenmeyi gerçekten engelleyebileceğini düşündürmektedir. Bu, performansla ortaya çıkan hızlı sonuçlara odaklanmak etkisiz keşfedme stratejilerini teşvik edebilir ve daha önce de belirtildiği gibi yanlış bir güven duygusu sağlar.

Performans ve keşfetme arasındaki kontrastı vurgulayan diğer ayrımlar şunlardır:

Performans, yargı veya değerlendirme çağrışımları altında gerçekleşirken, keşfedme yargılayıcı olmayan ortamlarda gerçekleşir;

Performans, düşük basınç seviyelerinde meydana gelirken yüksek basınçla çakışma eğilimi vardır;

Performans, genellikle başkalarıyla ilgili olarak kendinizi kanıtlamaya vurgu yaparken, keşfetmenin saf odağı iyileşmektir.

Performansı keşfetmeyi nasıl teşvik edilir

Eğer performans öğrenmeyi engellerse, bu belki de keşfetmenin gerçekte performansı artırabileceğini düşündürür. Eğer bu durum buysa, o zaman oldukça sezgisel olarak, performansı artırmak için uzun vadeli, daha az odaklanmalıyız (ünlü ifade geçtikçe, “Sürekli olarak tartarak bir domuzu şişmanlamıyorsunuz”).

“İstenen zorluklar” üzerine yapılan araştırmalar rol oynayabilir. İstenen zorluklar, kursiyerlerin konuyla ilgili zor inanmalarına yardımcı olmak için görevin nasıl zor olması gerektiğini göstermektedir. Bunu yaparak, bunu keşfetme ve bunu akılda tutma olasılıkları daha yüksektir. Bu, başarısızlığın bir yönü olması gerektiği anlamına gelir (bazı araştırma çalışmaları,% 75 başarı oranının öğrenme için mükemmel bir oran olduğunu vurgulamaktadır). Performansla birlikte, kişinin amacı başarısızlık oranını mümkün olduğunca düşük hale getirmektir.

Öyleyse, keşfetme konusunda ağır olan ve arzu edilen zorlukları kullanan bir kültürün kurulmasına nasıl yardımcı olabiliriz? Yanıtın boşluk, aralık ve erişim uygulaması olabileceğine inanıyoruz. Kendimize bunların ne olduğunu ve tam olarak nasıl zor olduklarını hatırlatalım …

Boşluk

Bu, bir kerede tıkanmanın aksine çalışmayı boşaltmak anlamına gelir. Bu, akıl hocası bilgilerinin hemen ardından değil, unutmaları için zaman ayırdıktan sonra stajyer anlayışını test etmeyi içerir.

Zor – Öğrenciler için, bir dersden hemen sonra değerlendirilmekten daha az tatmin edici olacaktır. Bilgileri hatırlamanın daha zor olduğunu ve daha fazla hata yapabileceğini keşfedecekler.

İstemekMümkün – Kursiyerlerin bilmedikleri kadar gerçekte ne yaptıklarına dair daha net bir kavram sağlayacaktır. Bilgideki alanları belirleyebilirler, ayrıca araştırmayı daha fazla araştırmaya gerek duyduklarını anlayabilirler. Kursiyerler unutmak için zaman ayırdıktan sonra bilgiyi hatırlamak zorunda kaldıklarında, bu uzun ömürlü hafızalarındaki bağlantıları güçlendirir.

Aralık

Bu, eğitmenlerin, kursiyerlerin farklı soru türlerini yöntemlerinin yanı sıra stajyerlerin araştırmalarının konularını inceledikleri konuları öğretme sırasını karıştırmak anlamına gelir.

Zor – kursiyerler bu çalışma yöntemine yaygın olarak dayanırlar. İlk başta çok daha az ödüllendiricidir ve stajyerlerin hiçbir şey öğrenmediklerini hissettirebilir. Her konuyu tek tek inceleme yapısını tercih ediyorlar. Yine, kursiyerler çalışmalarına katlanırken ilk önce daha fazla hata yapabilirler.

Arzu edilen – Ön engellere rağmen, birbirine geçme uzun ömürlü bellek tutmayı, hatırlamayı ve sınav performansını artırır.

Geri alma uygulaması

Bu, bu endişelerin bir performansdan ziyade bir keşfetme stratejisi olmasını sağlamak için düşük risk altında sorulara çözüm oluşturmakla ilgilidir. Bu sadece yöntem testleri ve geçmiş makaleler yapmakla ilgili değildir, ancak aynı şekilde kursiyerler, bir sunumun bilgilerini kontrol etmek yerine, ilk bilgileri keşfettikleri için endişeleri yanıtlamakla ilgilidir.

Zor – yine, kursiyerler ilk başta daha fazla hata yapabilirler, aynı zamanda kendileri için çalışmak zorunda kalmaktan çok bilgi vermeyi tercih ederler.

Arzu edilen – Kanıtlar, ön soruşturmalar da dahil olmak üzere, stajyerlerin daha fazla bilgiyi akılda tutmalarının yanı sıra sınavlarda çok daha iyi performans göstermede etkili olduğunu sürekli olarak göstermiştir.

Son düşünceler

Yani, keşfetme ve performans arasında önemli bir ayrım var. Performans, anlama ve şimdiki yeteneğin kısa vadeli ekranı olsa da, keşfetmek bu bilginin birikmesi ve birikmesidir. Öğretirken, uzun vadede performansı artırmanın tek yöntemi olduğu için öğrenmeyi hedeflemeliyiz.

Bu stratejileri uyguladığımız için akılda tutulması önemli olan, kursiyerlerin onlar için en iyi olanı olması gerekmediğidir. Seçim şartıyla, çoğu stajyer aralığa tıkanmayı tercih ederler, birbirine engellemeyi tercih ederler, yeniden okumayı ve geri alma uygulamasını vurgulamayı tercih ederler. Kursiyerlere, faydalardan daha sonra yararlanacaklarını anladıklarından emin olmak için öğrenme üzerindeki bu “arzu edilen zorlukların” faydalarını açıklamaya yardımcı olabilir.

90’dan fazla kurum içeren bir üniversite eSports kuruluşu olan Collegiate Spor Yönetimi Grubu

NECC ESPORS ile Medya’nın sunduğu NECC eSports Medyası, çoklu medya hakları ve Collegiate Spor Yönetimi Grubu ile sponsorluk temsil sözleşmesi imzaladı.

Ulusal Esports Collegiate Semineri 2020 sonbaharında oynamaya başladı ve hızlı büyüme gördü. Katılımcı ekipler, Hearthstone, Overwatch, Rainbow Six Kuşatma, Roket Ligi ve Valorant gibi çeşitli başlıklarla mücadele ediyor. Seminer takımları, ulusal bir şampiyonaya ek olarak rutin bir sezonda mücadele ediyor.

NECC Komiseri Jacob Vanryn, “CSMG ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu çabaya başladığımızdan beri Collegiate Esports bölgesindeki hedefimiz, oyuncularımız için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaktır. Bu bağlantının bu hedefe doğru çalışmamıza yardımcı olmaya devam edeceğine inanıyoruz. ”

Anlaşma açısından CSMG, konferansın dış pazarlama için özel ortağı, medya ve NECC eSports için satış temsili olarak görev yapacak. Lig ve CSMG, yeni gelir akışları ve NECC üyeleri için daha fazla maruz kalma anlamına geliyor.

CSMG CEO’su Michael Schreck, “CSMG, NECC, lider ekibi ve üye okullarla bu ortaklığa girmekten heyecan duyuyor” dedi. “NECC’nin CSMG’ye dahil edilmesi, eSports alanındaki ortaklarımız için gelir ve maruz kalmaya devam ederken birikmiş kurumlarımızı 250’nin üzerine getiriyor.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Panel: Spor organizasyonları, en son spor sonrası dünya

dinleyicilere uyum sağlamalı ve en son spor ETA web semineri, Covid-19 pandemi sırasında beş yıllık bir planda zaman geçirmeyi unutmaları ve bunun yerine odaklanmaları gerektiği söylendi. çalıştıkları ve yaşadıkları alanlara getirdikleri içsel değerler.

Dale Neuburger ve BCW Spor Uygulamasından Michelle Perry-Kuzey Amerika, ileriye dönük spor olayları için temel kavramların, web semineri sırasında “Yeni Spor Örgütü Paradigması” başlıklı çeviklik, empati, problem çözme ve kapsayıcılık olacağını söyledi.

Neuburger, “Son 60 gün içinde bir şey varsa, geleceği tahmin etme yeteneğimizi çok sınırlı bulduk” dedi. “Herhangi bir kesinlik ile bildiğimizi düşündüğümüz her şey, bu unsurlar yol kenarına geçti. Eski güzel günler geri gelmiyor ve Covid-19’un uzun süreli etkileri olacak. ”

Neuburger ve Perry, yıllar önceden çıkan planlara odaklanmak yerine, spor organizasyonlarının sağlık kuruluşları tarafından izin verilen olduğu düşünülen herhangi bir noktada olayların yeniden açılmasına yönelik aşamalarda planlamaya bir göz atması gerektiğini söyledi. Organizasyonun otel odası gecelerinde lazer odaklı olandan, toplulukları için çok daha kişisel bir hikaye anlatmak isteyen birine yeniden şekillendirmek de önemlidir.

Perry, “Yaşadığımız şey için bir oyun kitabı veya yol haritası yok,” dedi. “Bu ezici olabilir. Çevik olabilmek ve son derece hızlı bir şekilde yeni bir yöne dönebilmek çok önemlidir. ”

Panelistler, bu belirsizlik döneminde nasıl ayarlanacağı ve uyarlanacağına dair birkaç örnek kullandılar. Perry, NCAA’nın Tıbbi Görev Gücü ve Ulusal Atletik Eğitmenler Derneği tarafından yapılan nihai bir oyuna dönüşe yönelik planlama ve iletişime işaret ederken, Dallas’ın mekanları için sanitasyon girişimleri hakkında bilgi sunmak için çalıştığı çalışmayı tanıyarak. Neuburger, Chicago Spor Komisyonu, Wichita ve Harris County – Houston Spor Otoritesi gibi kuruluşlar tarafından yapılan çalışmalara övgüde bulundu – takımlarını ve organizasyonlarını vatandaşlara hizmet etmek için yaptıkları işler yaptı.

“Sports bunu yapıyor,” dedi Neuburger. “Topluluğu iyileştiren bir şey yapmaya devam edebilirseniz, uzun süre hatırlanacak ve sonuç olarak değerleneceksiniz.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Uyku yanı sıra boşluk: revizyon için ideal tarif?

Aralık, materyal bitini ve sık sık gözden geçirme eylemi, bir stajyerin hafıza tutma için kullanabileceği en iyi keşfetme tekniklerinden biridir. Öğrenci-favorit sıkışmasından daha zor ve daha fazla zaman alıcı olmasına rağmen, psikolog Robert Bjork tarafından önerilen arzu edilen problem hipotezi, zorlu ve zahmetli keşfetme süreçlerinin daha derin bir bilişsel işleme ile sonuçlandığını belirten bellek geri çağırma.

Bir revizyon tekniği hakkında düşünülmemesine rağmen, büyük kaliteli uykunun da bellek konsolidasyonuna yardımcı olduğu gösterilmiştir. Bunun nedeni, uyurken beynimiz, hafızaya ve öğrenmeye yardımcı olan farklı beyin hücreleri arasında yeni nöral bağlantılar oluşturur.

Son araştırma çalışması, aralıklı revizyon oturumları arasındaki birbirine uykunun, yakın zamanda öğrenilen bu anıları yeniden etkinleştirerek ve bunları önceden var olan bilgiye bağlayarak hafızayı daha da iyileştirebileceğini düşündürmektedir. Ancak, uyku ve uyku arasındaki bu bağlantı tam olarak ne kadar verimli? Daha iyi bakalım…

Kitap aralarında, boşluk ve çift kodlama atölyesi

Araştırma çalışması ne diyor

Bir araştırma çalışması, oturumları keşfetmek arasında harika bir gece uykusu almanın öğrenme üzerindeki boşluk etkisinin faydalarını artırıp artırmayacağına baktı. Fransa’daki Lyon Üniversitesi’nde 40 kişi işe alındı ve 16 Swahili kelimesinin Fransızca çevirisini keşfetmekle görevlendirildi. İnsanların yarısı sabahları kelimeleri öğrendi ve daha sonra akşamları 12 saat sonra kelimeleri yeniden öğrendi. Diğer yarısı akşamları öğrendi, uyudu ve sonra ertesi sabah kelimeleri yeniden öğrendi. Araştırmacılar katılımcıları bir hafta sonra ve altı ay sonra bir kez daha değerlendirdiler.

Araştırmacılar, iki keşfetme oturumu arasında uyuyan insanların sadece Fransızca çevirilerin uzun süreli tutulması (daha fazla sayıda başarılı hatırlama olduğu için) değil, aynı şekilde insanlara kıyasla pratik yapmak için% 50 daha az zaman harcadığını keşfettiler. kim uyumamıştı. Geceleri gözden geçirmenin yanı sıra sabahları bu materyali gözden geçirmek, aynı gün iki kez revize etmekten çok daha yararlıdır.

Aralık Nasıl Kullanılır

Boşluk çok daha zaman alıcı olmasına rağmen, öğrencilerin kısmı üzerinde çok daha fazla planlama gerektirse de, uzun vadede onlar için çok daha yararlıdır. Araştırma çalışması, revizyonlarını tıkamak yerine aralık yöntemlerini kullanan stajyerlerin, son testlerinde tıkayan akranlarından% 10 ila% 30 daha iyi gerçekleştirdiklerini göstermektedir. Bir araştırma çalışması, revizyonlarını aralıklandıran stajyerlerin, son testlerinde ortalama% 74’ü, tıkayan stajyerler için% 49’a kıyasla elde ettiklerini keşfetti. Ancak kursiyerler tam olarak nasıl revizyon stratejilerine girebilirler?

Kursiyerlerin bunu yapabileceği en basit yöntem, araştırma çalışması rutinlerini hem düzenli hem de aylık olarak planlamaktır. Örneğin, düzenli düzeyde, Salı günü İngilizce incelemesini araştırabilir ve daha sonra Cuma günü öğrendiğiniz bilgileri tekrar ziyaret edebilirsiniz. Sınavın tam olarak ne kadar uzakta olduğuna bağlı olarak, aylık düzeyde, hangi konuları tekrar ziyaret edeceğini ve tam olarak ne sıklıkta yeniden ziyaret edeceğini belirleyebilirsiniz. Araştırmacılar, stajyerlerin materyali yeniden ziyaret etmesi gerektiğinde kaba bir kılavuz olarak zaman çizelgesine uymayı önermektedir:

Test ne kadar uzakta

7 gün

35 gün

70 gün

350 gün

Revizyon oturumları arasındaki boşluk

3 gün

8 gün

12 gün

27 gün

Uyku kalitesini nasıl artırılır

Kötü uyku hayatımızın tüm yönlerini etkiler ve günümüzün öncelik verdiğimiz bir parçası olması gerekir. InnerDrive’da, harika bir gece uykusu almak için mücadele edenlere yardımcı olabilecek bazı öneriler ürettik – tam burada başlamak için 3 teknik var…

Yatmadan rutin var

Kursiyerlerin belirli bir zamanda yatağa gitme rutinine girmeleri önemlidir. Her gece farklı bir saatte yatmak, vücudun iç çalar saatini karıştırır ve uyku düzenlerinizi bozar. Uyku uygulamasına girerek ve belirli bir zamanda uyanarak, vücudunuzun iç saati çok daha tutarlı olacaktır.

Her ne kadar gürültü olmasa da çekici olmasa da, hafta sonu aynı zamanda uyanmak hafta içinde olduğunuz gibi uyanmak size fayda sağlayacaktır. Sadece daha az garip ve çok daha enerjik hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda gün boyunca çok daha üretken olacaksınız.

Aktif olmak

Egzersiz sadece zihinsel sağlığı ve zindeliği ve genel refahı iyileştirmek için fantastik bir yöntem değil, aynı zamanda uyku kalitesini iyileştirmek için de harika. Bu, yataktan iki saat önce bir saatlik egzersiz yapmadan önce, arterlerinizdeki kan akışını arttırarak vücut sıcaklığınızı yükseltmenin yanı sıra sizi yoruyor. Aktif olmak koşuya gidiyor olabilir oR Yürüyüş kadar kolay bir şey bile.

Stajyerlerin yapabileceği bir egzersiz türü, bir son için ima ettiği gibi yürüyüş hakkında düşünmek yerine, odaklanmanın yanı sıra odaklanmanın yanı sıra etrafınızdaki doğal dünyayı takdir etmekten oluşan “huşu yürüyüşlerine” devam etmektir. “Huşu yürüyüşleri”, insanların duygularına tamamen bağlı hissetmelerini sağlayan etkili bir farkındalık tekniğidir; Araştırma çalışması, 15 dakikalık bir “huşu yürüyüşü” nin ruh halini önemli ölçüde iyileştirdiğini göstermektedir. Bu, stajyerlerin günün sonunda uyku kalitesine yardımcı olarak stres atmaları için yararlı bir yöntem olabilir.

Telefonunuzdaki arka ışığı geri çevirin

Öğrencilerin% 60’ı telefonlarına erişemediklerinde son derece tedirgin hissettiklerini bildirir, bu nedenle çok sayıda telefonlarını onlarla yatağa götürür – ya sosyal medyayla kaydırmak, alarm olarak veya her ikisi olarak kullanmak. İdeal olarak, stajyerler geceleri telefonlarını bir alanda daha bırakacaklardır, çünkü telefonlarını yatmadan bir saat önce kullanmak, onları bir geceden beş saatten daha az uyku olasılığı neredeyse üç kat daha fazla hale getirir, ancak kursiyerlerin kırılması muhtemel bir uygulamadır.

Stajyerlerin yapabileceği bir sonraki şey, telefonlarının arka ışığını geri çevirmektir. Geceleri, vücudumuz çok daha fazla melatonin yaratır – uyku hormonu. Bu yüzden dışarıda karanlık olduğunda yorgun hissediyoruz. Bununla birlikte, telefonlarımızdan gelen parlak ışık, vücudumuzu gündüz olduğuna inanmaya yönlendirir. Sonuç olarak, daha az melatonin yaratırız, bu da problemin uykuya dalmasına neden olur. Uykuya dalmadan önce telefonlarının parlaklığını en az iki saat geri çevirmenin, melatonin üretimini etkileme olasılığı daha düşüktür, bu da stajyerlerin çok daha iyi bir gece dinlenmesine izin verir.

Son düşünceler

Boşluk ve uyku, birlikte kullanıldığında çok daha güçlü olan etkili revizyon araçlarıdır. Her ikisinin de kombinasyonu sadece kursiyerlerin çok daha verimli bir şekilde keşfetmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin uzun süreli hafızası ve daha sonra akademik performansları da aynı şekilde faydalanır. Aralıkların yanı sıra uyku dışında, kursiyerlerin sınavlarda iyi performans göstermeleri hakkında anlamaları gerektiğini inceleyin.

Çok daha fazla uyku ipucu için, uykunun gizli faydaları veya çok daha genel revizyon tavsiyesi için rehberimizi inceleyin, revize etmek için en iyi yöntemler hakkında rehberimizi inceleyin.

Saltanat FC Sahipliği Fransız Powerhouse’a

Satışa yakın dünya çapındaki kadın futbolundaki en büyük kulüplerden biri Ulusal Kadınlar Futbol Ligi’ne taşınıyor olabilir.

Fransız Powerhouse Olympique Lyon’un ana işi olan OL Groupe, ABD’nin Yıldızları Megan Rapinoe ve Allie Long’un evi olan Tacoma merkezli NWSL kulübü Reign FC’yi almak için özel görüşmelerde. Reign FC tarafından yapılan bir açıklama, işlemin Ocak ayı sonuna kadar kapanması bekleniyor.

Olympique Lyon, son dördü de dahil olmak üzere 13 ardışık yerli lig şampiyonasının yanı sıra altı UEFA kadın Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazandı. Geçen yaz açılış ICC kadın turnuvasında yarışan kulüp tarafından Amerikan pazarına dikkat çekici bir adım olacaktı.

Reign FC çoğunluk sahibi masrafı Predmore, “Hırsımız her zaman dünyanın en iyi kadın futbol kulübünü işletmekti” dedi. “Bu, OL tarafından uzun süredir tutulan bir ayrım, onları kulüp için uzun süreli hedeflerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olmak için mükemmel bir organizasyon haline getiriyor.”

Mevcut saltanat FC çoğunluk sahipleri Teresa Predmore ve masraf Predmore, satış tamamlandıktan sonra kulüpteki bir azınlık hissesini koruyacak ve PREDMORE, Reign FC’nin CEO’su olarak hizmet verecek. Olympique Lyon, saltanat akademisinin kontrolünü ve Ocak 2019’da ekibin Tacoma’ya adımı ile birlikte Reign FC’de yatırımcı olarak ilan edilen Hanauer hane halkının yanı sıra Tacoma futbol girişimlerini de alacaktı.
Predmore, “Kulübün, lig ve sporun, tesislerimize, personelimize, oyuncularımıza ve liglere yapılan yatırımları artırmasını talep ettiğini” söyledi. “OL, bu gerekli yatırımları yapma yeteneğine ve bu yatırımları sonuç verme olasılığı en yüksek hale getirme anlayışına ve deneyime sahiptir. OL’un deneyiminin yanı sıra, pazar ve lig hakkındaki anlayışımızla birlikte, gelecekteki yatırımların kulübe ve NWSL’ye en uygun etki sağlamasını sağlayacağına inanıyoruz. ”

Olympique Lyon, ABD oyuncularının gelmesinin yanı sıra NWSL’den finans üzerinde oynaması konusunda bir geçmişe sahip. Rapinoe geçmişte takım için oynadı ve ABD yıldızları Alex Morgan’ın yanı sıra Morgan Brian, kulüp için oynayan yedi Amerikalı arasında. Rapinoe ile birlikte, Reign FC oyuncusu Jess Fishlock, bu yılın başlarında bir UEFA Kadın Şampiyonlar Ligi madalyası kazanarak OL on Lor?

Gelecek yıl, NWSL’nin varlığının sekizinci olmasının yanı sıra, geçen yıl Başkan Amanda Duffy tarafından yönetildikten sonra 2020’de yeni bir komiser sunması bekleniyor. ABD Kadın Milli Takımı 2019 FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nı kazandıktan sonra büyük bir ilgi dalgası sürmek, NWSL yakın zamanda 2020 sezonu için yeni tazminat kurallarını açıkladı ve bu da oyuncu tazminatında artış görecek.

Lig de aynı şekilde, Louisville FC’nin kanıt eklenmesiyle gelecek sezon 10 takıma genişleyecek ve ESPN ile birlikte bir kadın Dünya Kupası yayın teklifi bir sonuca vardıktan sonra yeni medya fırsatlarını araştıracak.

2012 yılında kuruluşundan bu yana Reign FC, NWSL’nin yedi mevsiminde dört playoff maçı yaptı. Vlatko Andonovski kısa süre önce ABD Kadın Milli Takımını devralmak için takımı baş eğitmen olarak terk etti. Takım daha önce Seattle Reign olarak adlandırıldı ve 2019 sezonundan önce Tacoma’daki Cheney Stadyumu’na bir adımın bir parçası olarak yeniden markalaştı ve burada Chicago Red’e karşı bir maç için 7.479’luk tek oyun rekoru da dahil olmak üzere sezon için birkaç katılım kaydı belirledi. ABD’nin FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nı kazandıktan sonra yıldızlar.
“Teresa’nın yanı sıra kuruluşun son yedi yılda neler başardıklarından gurur duyuyorum ve bu çabaların kulübün gelecekteki başarısı için güçlü bir temel oluşturduğuna inanıyorum. Bununla birlikte, hayallerimizi ve kulübün isteklerini gerçekleştirmek için yapacak çok iş kaldığını anlıyoruz ”dedi. “Son yedi yılda kulübü destekleyen ve kulübün başarılı olmasına yardımcı olan Hizmet Mahallesi’ndeki taraftarları, destekçileri ve ortaklarımızı derinden takdir ediyoruz.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Kayıplar Nasıl Derslere Dönüştürülür

Sporda büyüyen ağrılar

“Zafer heyecanı ve yenilginin acısı.”

Bu ifade, atletik rekabetin insan dramasını tanımlamak için “Büyük Spor Dünyası” adlı bir spor şovuna girişti.

Sporcular sporda geliştiklerinde mutluluk ve başarı duygusu ararlar. Aynı şekilde, yetersiz kaldığınızda sık sık ağrınız olur.

Bu acı, tüm yıl boyunca çok çalışmaktan ve hedefinizi kaçırmaktan hayal kırıklığı olabilir. Bu acı, sezon sonunda kritik bir hata yapmaktan hayal kırıklığı olabilir. Bu acı, takımınızı playofflardan çıkaran kötü bir çağrının öfkesi olabilir.

Duygusal ağrı rekabetçi sporlarda birçok formda gelir… ama büyüyen ağrılar bir başka olumlu ağrı biçimidir.

Büyüyen ağrılar, plana göre işler gitmediğinde, elde etmek için yola çıktığınız şeyden yetersiz kaldığınızda veya talihsiz senaryoların en uygun olmayan zamana çarptığında elde ettiğiniz deneyimlerdir.

Örneğin, tüm yıl boyunca ulusal bir kesinti yapmaya çalışan yüzücü, sadece bir saniyenin 0,2’sini kaçırmak için yarışlarını gelecekteki toplantılarda nasıl daha başarılı bir şekilde böleceğini öğrenebilir…

Ya da 3-1 oyuna liderlik ettikten sonra playofflardan çıkarılan futbol takımı oyunları nasıl daha iyi kapatacağını öğrenebilir.

Ya da işgallerinde en iyi puanlarını çekmeyi yolunda ilerledikten sonra aşağıya doğru ilerleyen golfçü, duygularını oyunlarında zihinsel kalmak için nasıl yöneteceklerini öğrenebilir.

Büyüyen ağrılardan elde edilen deneyim, zihinsel olarak sizi bir sonraki seviyeyi almaya hazırlayabilir.

Deneyimsiz Denver Nuggets, NBA playofflarının ilk turunda playoff anlayışlı San Antonio Spurs ile karşı karşıya. Nuggets, playofflardaki en genç takım ve Spurs playoffların en eski ikinci takımı. Nuggets Oyunu 1, 101-96 kaybetti.

Nuggets kıdemli Paul Millsap, playoff deneyiminin genç Nuggets ekibi için en iyi öğretmen olduğunu anlattı.

Millsap: “İstediğiniz her şeyi konuşabilirsin, ama gerçekten içine girip kalınlara girene kadar, [playoffların] neye benzediğini gerçekten anlayamazsınız. Gösterebilir ve konuşabiliriz ve tüm bunlar, ama günün sonunda içine girip kendilerini hissetmeliler. ”

Millsap ayrıca deneyimin değerini vurguladı ve iyi ya da kötü kabul edilen tüm deneyimlerin gelecekte öğrenme ve daha iyi olma fırsatları olduğunu vurguladı.

Millsap: “Büyüyen ağrılar hayatın bir parçası, kesinlikle basketbolun bir parçası. Yani ağrılarınız olacak, ağrılar büyüyor. Ve içinde öğrenmeniz gereken dersleriniz olacak. ”

Tabii ki, Nugget’lar kazanmak için diş ve çiviyle savaşacaklar, ancak ekip bu deneyimi gelecek için öğrenmek için kullanırsa, deneyim paha biçilmez ve uzun ömürlü olacaktır.

Kayıplar nasıl derslere dönüştürülür:

Her yarışmadan sonra, kazanırsanız ya da kaybederseniz veya ne kadar iyi performans gösterdiğiniz önemli değil, gelecekteki yarışmalarda performansınızı artırabilecek 2 paket bulun.

Bu dersler fiziksel (durum, çeviklik, ayak işleri vb.), Teknik (belirli teknikleri güçlendirme) veya zihinsel (güveni iyileştirmek, mükemmeliyetçiliği yönet, vb.) Olabilir.

Gelecek için oyununuzu büyümenize ve geliştirmenize yardımcı olmak için geçmiş deneyimi kullanın. Büyüme perspektifine sahip olmak, başarınız ve olumlu bir zihniyet için kritiktir.

Spora olan güveninizi artırmak için zihinsel oyun yöntemlerini öğrenin!

Kendinden şüphe ile mücadele eden, güven kaybeden veya rekabete “güveni” alamayan bir sporcuysanız, kendinden emin sporcu sizin içindir!

Kendine güven, şampiyon sporcuları geri kalan rakiplerden ayıran şeydir…

Rekabete en büyük güven getireceğinizi öğrenmek için bilgim ve deneyimimden yararlanabilirsiniz!

Kendine güvenen atlet CD’si ve çalışma kitabı programı, 14 günlük güven yakıt egzersizleri ve 14 gün boyunca size rehberlik eden çalışma kitabını takip etmek için bir temel, yöntemleri uygulamanıza ve egzersizleri kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeye yardımcı olan 2 ses CD’sinden oluşur.

Unutmayın, güven yaptığınız bir seçimdir. Proaktif olarak güven oluşturma düşünceleri ve davranışları aramak için bilinçli bir çaba sarf etmelisiniz. Kendine güvenen sporcular güvenle ilgili olduğunda proaktiftir!

Kendinden emin atlet serisindeki birçok popüler CD programımızdan biri hakkında çok daha fazla bilgi edinin…

Kendinden emin sporcu: son derece kendine güven için 14 günlük bir plan

Bugün zihniyetinizin ve performansınızın kontrolünü ele alalım!

Zihinsel Game müşterileri güven geliştirme programımız hakkında ne söylüyor?

“’Kendine güvenen sporcu’ kitapları/CD’ler çok iyi. Yüzücüm onlara çok olumlu cevap verdi, aslında babası üç programı da satın aldı. Spor psikolojisindeki sayısız fikri pekiştirmek ve basitleştirmek için harika bir iş yaptınız. ” ~ Nick Baker, Yükseklik Performans Yüzme Kampı

“İlk olarak programın nasıl gittiğini görmek için kendinden emin sporcuyu satın aldım ve hemen sonuçları gördüm. Daha sonra kendinden emin atlet serisinin geri kalanını satın aldım ve oyun seviyemde dramatik bir iyileşme gözlemledimnull

Kaçırılan noktalardan geri dönen

Kaçırılan noktalardan sonra soğukkanlılığı iyileştirmek

Bu haftanın tenis psikolojisi podcast’inde, tenis uzmanı zihinsel oyunu Dr. Patrick Cohn, tenis annesi olan Paulina’dan bir endişe veriyor.

İşte Paulina’dan aldığım endişe:
“Oğlum 11 yaşında ve harika bir oyuncu olduğu kadar harika bir teknik. Tenis konusunda da çevik ve tutkulu. Sorun şu ki, bir noktayı kaybettiğinde ve oyun kaybetmeye başladığında, sağlama eğilimi var. Bu davranışı geliştirmesine yardımcı olmak için ne yapabilirim? ”

Dr. Cohn, tam olarak nasıl besteleyeceğine dair zihinsel oyun ipuçları sağlar ve tenisteki kayıp noktalardan geri döner.

Tenisteki performansınızı ve performansınızı sınırlayan diğer zihinsel oyun engellerini tam olarak nasıl geliştireceğinizi keşfetmek için bu haftanın tenis psikolojisi podcast’ini dinleyin.

Cohn: “Bu, sporda süper rekabetçi olan ve performansları için yüksek beklentileri olan genç tenis gençleri için çok tipik. Bana söylediklerinizden, sonuca odaklandığını, sıralamasına odaklandığını ve kazanmaya odaklandığını gösteriyor. ”

Dr. Cohn’un bu sorunu tam olarak nasıl ele alacağını duymak için aşağıdaki sesi dinleyin:

Puanlar arasında tenis zihniyetinizi geliştirmek için ücretsiz bir tenis psikolojisi raporu indirin.

Dr. Cohn’un Tenis Güven Çalışma Kitabı ve CD programı ile tenis için zihinsel tokluğunuzu hızlı bir şekilde geliştirin

Itunes’daki Tenis Psikolojisi Podcast’e abone olun!

Mahkemede en iyisini yapmak için kanıtlanmış zihinsel oyun stratejilerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

En iyi ve en olumlu oyununuzu eşleşmeye getiriyor musunuz?

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara nihai güvenle tam olarak nasıl performans gösterileceğini keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmeye ve maçlarda nihai özgüvenle performans göstermeye hazırsanız, tenis güven: rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak için tenis güvenini kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun stratejileri bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
““ Pozitif sporcu ”programının, yeğenimin maçlar sırasında en iyi tenisini oynamasına tam olarak ne kadar şaşırdık. Aslında CDS/çalışma kitabını tamamladıktan sonra bir yarışmanın (yarı finaller) en uzak turuna yaptı. Seride beşini de yapacağız. ”
~ Jason Bourguignon, Amca

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.

Zihninizi noktalar arasında etkili bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktaya girmenize yardımcı olabilecek bir strateji.

Güveninizi artırmak için ustalaşmanız ve puanlar arasındaki performansı artırmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri.

Ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Tenis oyuncuları ne diyor?
“2004 ITA Koçları Sözleşmesi’ne giden tüm antrenörlerimiz adına, öne çıkan bir klinisyen olarak hizmet ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Antrenörlerin hem eğlenceli hem de bilgilendirici olduğunu hissettiğini anlıyorum. Antrenörlerimizin yararına böyle seçkin bir merkez sunmanın yanı sıra hazırlanmak için zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. ”
~ Nancy Breo, Ita Konvansiyonu

Kendine güveninizi artırın ve profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, Facetime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
“Dr. Cohn, hedeflerimden biri birinci sınıf bir koç olmak, ABD’den beni en çok John ahşap, oğlu Shula ve Pat Riley’yi etkileyen birkaç antrenör var. Sizinle çalıştıktan sonra, şimdi de adınızı alanımdaki en önemli antrenörler arasında listeliyorum! ”
~ Franz

Altına Gidiliyor: Hikariko Ono ile Röportaj, Tokyo 2020 Sözcüsü

Bu En Şimdiki Sanayi Röportajında Spor Mekan Servisi CEO’su Katie McIntyre, Tokyo 2020 Sözcüsü ile 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesinde mevcut gelişmeleri aşıyor , Hikariko Ono.

İlk olarak, Tokyo 2020 için temel kavramlar ve vizyonla ilgili olarak okuyucularımızı teşvik edebilir misiniz?
Sporun dünyayı ve geleceğimizi değiştirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Tokyo 1964 oyunları Japonya’yı tamamen dönüştürdü. Tarihin en yenilikçi olan Tokyo 2020 oyunları, üç temel kavram üzerine inşa ederek dünyaya olumlu reform getirecek:

“Kişisel en iyisini elde etmek”
Kusursuz hazırlık ve infaz yoluyla, Tokyo 2020 oyunları, her sporcunun en iyi performanslarını gerçekleştirebileceği ve kişisel olarak en iyi şekilde ulaşabileceği bir etkinlik sunmayı amaçlamaktadır. Dünyanın önde gelen teknolojileri, rekabet mekanlarının geliştirilmesinde ve oyunların işletilmesinde benimsenecek. Olimpiyat ve Paralimpik gönüllüler de dahil olmak üzere tüm Japon vatandaşları, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri en sıcak standart Japon Omotenashi veya misafirperverliği ile karşılamak için ev sahibi olarak en üst düzeyde becerikliliklerini kullanacaklar.

“Çeşitlilik içinde birlik”
Irk, renk, cinsiyet, cinsel yönelim, dil, din, siyasi veya diğer inanç veya ideoloji, ulusal veya sosyal köken, doğum, yetenek düzeyi veya diğer statüdeki farklılıkları kabul etmek ve saygı duymak, barışın sürdürülmesine ve toplumun gelişmeye devam etmesine izin verir. güzelleşmek. Tokyo 2020 oyunları, hoş bir ortam geliştirecek ve dünya vatandaşları arasında çeşitlilikte birlik farkındalığını artıracak.

“Yarına bağlanma”
Tokyo 1964 oyunları Japonya’yı tamamen dönüştürdü, Japon halkının dış dünya hakkındaki farkındalığını artırdı ve Japonya ekonomisinin hızlı büyümesine yardımcı oldu. 2020 oyunları, şimdi olgun bir ekonomi olan Japonya’nın dünya çapında gelecekteki değişiklikleri teşvik etmesini ve gelecek nesiller için olumlu bir miras bırakmasını sağlayacak.

Tokyo 2020, oyun vizyonumuzda ortaya konan ilkelerin, mekanların ve altyapının geliştirilmesi ve açılış ve kapanış törenlerinin evrelenmesi de dahil olmak üzere oyun teslimatımızın her yönüne tamamen dahil edildiğinden emin olmak için çabalıyor.

Yeni ve yeniden geliştirilmiş ev sahibi mekan projeleri açısından, şu anda hangi aşamada olduğu konusunda kısa bir giriş sağlayabilir misiniz?
Tokyo 2020, Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Uluslararası Federasyonlar ve Ulusal Federasyonlar gibi oyunları 3 yıl içinde sahnelemek için ilgili partilerle yakın işbirliği yapıyor.

Tokyo 2020 oyunu toplam 39 mekan (15 Mart 2017 itibariyle) – 8 yeni kalıcı mekan, 22 mevcut site ve 9 anlık mekan kullanacak – bunlardan birçoğu şehrin iki bölgesinde bulunan. Mekanların 38’i Olimpiyat Oyunları yarışmaları için kullanılacak ve 20 tanesi Paralimpik Oyunlar için kullanılacak. Her mekan sporcuların en iyi şekilde yapmalarına izin verecektir.

Yeni ulusal stadyumun inşaatı Aralık 2016’da başladı ve Musashino Orman Spor Merkezi bu yıl tamamlanacak. [Sporcular] köyünün gelişimi de başladı.

Mekanların geri kalanı için inşaat veya restorasyon bu yıl veya gelecek yıl başlayacak.

Japonya’nın Yeni Ulusal Stadyumu – Tokyo 2020 için Merkez – Aralık 2016’da başladı. Resim, Nezaket: Tokyo 2020

Tokyo 2020 mekanlarının teslimatında ve daha sonra yürütülmesinde ‘sürdürülebilirlik’ ne rol oynuyor?
Sürdürülebilirlik son derece önemli bir konudur. Tokyo 2020, 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunların her alanında sürdürülebilirliği içerecek. Dahası, Mottainai kavramı veya atıktan kaçınma duygusu da dahil olmak üzere planlarımıza birkaç Japon değerini dahil ettik.

Tokyo 2020, sadece çevresel konuları değil, aynı zamanda insan hakları, çalışma koşulları ve uygulamaları ve tedarik zincirlerinin yönetimini de kapsayan oyun hazırlıklarında tüm “sürdürülebilirlik” kavramını benimsiyor.

Tokyo 2020 Organizasyon Komitesi, sürdürülebilir kaynak kodu için üst düzey sürdürülebilirlik planını ve temel ilkelerini yayınladı, minimum etki oyunları sunma ve günümüz dünyasında sürdürülebilirliğin değeri hakkında farkındalığı artırma taahhüdünü doğruladı.

Üst düzey sürdürülebilirlik planı, oyun hazırlıklarında ve operasyonlarında sürdürülebilirliği sağlamak için benimsenecek temel tekniği özetleyen çerçevedir.

Sürdürülebilir kaynak kodunun temel ilkeleri, Tokyo 2020 oyunlarının çevresel etkilere, insan hakları, işgücü ve diğer sosyal konulara verilen tam olarak dikkate alınması için önemli kabul edilen ürün ve hizmetlerin sürdürülebilir tedarikini sağlayacaktır.

Ayrıca, 2020 oyunlarını, sporcuları ve hayranları oyunlarla ilgili sitelere taşıyan hidrojen yakıtlı otobüsler tedarik ederek hidrojen enerjisini teşvik etmek için bir katalizör olarak kullanmayı hedefliyoruz.

‘Teknoloji’ ne rol oynayacakTokyo 2020’de, fan deneyimi, fan katılımı veya mekan yönetimi açısından mı?
Tokyo 2020 oyunları Japonya, başkenti ve Japon hizmet topluluğunun dünyayı şaşırtması için bir fırsattır. Özellikle, organizasyon komitesi 2020 oyunlarının çeşitli teknolojik yenilikleri sergilemek için bir forum olarak hareket edeceğini umuyor. Bunlar arasında hidrojenle çalışan araçlar, çok dilli çeviri cihazları ve fan deneyimini ve katılımını geliştirmek için en güncel BİT teknolojileri ile donatılmış sporla ilgili gelişmiş veri cihazları bulunmaktadır.
Oyunlarla doğrudan ilgili olmayan alanlarda, Olimpiyatların ve Paralimpiklerin Japon şirketlerini teşvik ettiği ve yenilikleri teşvik ettikleri için çok heyecanlıyız. Tokyo metropol hükümeti ve ulusal hükümet ile birlikte Tokyo 2020, özellikle spor endüstrisinin pazarında yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye çok daha fazla ve daha fazla Japon şirketini teşvik etmek için çalışıyor.

Diğer Olimpiyatlardan öğrenilen dersleri nasıl uygulamayı planlıyorsunuz?
IOC Olimpiyat Oyunları Bilgi Yönetim Programı ve Londra 2012 ve Rio 2016 Organizasyon Komiteleri üyeleriyle toplantılar, birkaç önemli ders öğrenmemize ve bunları 2020 oyunlarını daha da geliştirme planlarımıza dahil etmemize izin verdi. Örneğin, Tokyo 2020 Organizasyon Komitesi, Rio 2016 Olimpiyat Oyunları sırasında Gözlemci Programına katılmak için yaklaşık 200 personel gönderdi. Bu program, çok çeşitli perde arkası oyun operasyonlarını gözlemlememiz ve incelememiz için ömür boyu bir fırsat sağladı. Sonuç olarak, fonksiyonel alanlarımız Rio’yu planlarına tam olarak yansıtılan paha biçilmez bilgilerle bıraktı.

Tokyo Stadyumu’nda NOCS delegasyonları. Nezaket: Tokyo 2020

Tokyo 2020 kısa süre önce ilk NOC Açık Günleri etkinliğini tamamladı. Bundan geçersiz geri bildirim neydi?
Her NOC’den temsilcilerden, devam eden hazırlıklar açısından çok olumlu geri bildirimler ve Tokyo’nun en iyi sporcu ve seyirci deneyimlerine tedarik edecek bir şehir olarak harika bir ortam aldık.

Konseptlerimizden birinde belirtildiği gibi, Tokyo 2020, sporcuların en iyi performanslarını gerçekleştirmeleri ve kendi kişisel en iyilerini elde etmeleri için mümkün olan en iyi ortamı sunmayı amaçlamaktadır. Rio ve Londra’daki geçmiş oyunların durumlarından, grup ziyaretinin oyunlara iyi hazırlanmaları için çok yararlı olacağının tamamen farkındayız.

İleride, 2019 yılına kadar toplam beş NOC açık gün tutmayı planlıyoruz. Tüm oyunlar yarışma alanlarına muayene ziyaretlerini dahil etme planlarının yanı sıra, sporcuların köyünün özel bir denetim gezisi de dahil olmak üzere ve toplantılar yapmak, tedarik etmeyi hedefliyoruz. Tüm bilgileri NOC’lara zamanında bir şekilde gereklidir.

Önceki oyun deneyimi ile NOC’lerden dinlemek ve öğrenmek ne kadar önemlidir? Ve önemli çıkarımlar nelerdi?
Önceki oyunlardan olan deneyimleri, her sporcunun en iyi performanslarını gerçekleştirebileceği ve kişisel olarak en iyi şekilde ulaşabileceği bir etkinlik sunmamız için çok yararlıdır. Sadece Şubat ayında düzenlenen bir grup ziyaretine değil, aynı zamanda ilerlememizi güncellemek ve geri bildirimlerini almak için düzenli olarak bireysel bir ziyarete ev sahipliği yapıyoruz.
Şimdiye kadar, geri bildirimleri çok olumlu oldu ve NOC’lerden temsilciler iyi ilerlememizi övdü. Hepsinin yerine getirilmesini ifade ettiklerinden ve özellikle mekan planı ve köyün şehrin kalbindeki yeri tarafından memnun olduklarından emin olsak da, bu fırsatı da alabileceğimizi bildik. Her NOC ile çok daha yakın iletişim.

Miras ve yeni mekan konsepti hakkında bize çok daha fazla şey anlatabilir misiniz?
Tokyo 2020’nin sporcuları ilk sıraya koyan bir Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlar sunma taahhüdü, sporcuları dünyanın büyük şehirlerinden birinin kalbine oyunların fiziksel ve ilham verici merkezine yerleştiren genel kompakt konsepte somutlaşıyor.
Mekanlar ayrı ayrı temalı iki bölgede yer almaktadır, biri gelecek için bir vizyon ve diğeri saygı duyan miras gösteriyor. Olimpiyat Oyunları Tokyo 1964 mirasına ev sahipliği yapan miras bölgesi ve gelecekteki kentsel gelişim için bir model olan Tokyo Bay Bölgesi, hem tarih hem de Olimpiyat ve Paralimpik Oyunların geleceği için özel yansımalar sunacak. Olimpiyat ve Paralimpik Köy, bu iki bölge arasında ideal olacak ve ayrıca Tokyo 2020’nin mekan planının kompaktlığını güçlendirecek.
Mevcut tesisleri kullanan mekanların yüzde 56’sı ile Tokyo 2020, Olimpiyat Gündemi 2020’nin önerileri doğrultusunda, inşaat maliyetlerini en aza indirirken Tokyo ve Japonya şehri için sürdürülebilir bir mirası en üst düzeye çıkarma taahhüdünü yerine getirdi. 1964 oyunlarından miras alınan bazıları da dahil olmak üzere, miralarını gelecek nesil için genişletmek için modernize edilecek ve yenilenecek. Yeni DaimiKBB mekanları yeni bir miras müjdeleyecek ve şehir merkezine hoş geldiniz yeni tesisler getirecek. Son olarak, anlık mekanlar, rakipler ve yayıncılar için olağanüstü arka planlar kullanılarak muhteşem ortamlarda yer alacak.

Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlar Tokyo 2020’deki etkinliklerin çoğunluğu iki tematik ve operasyonel bölgede gerçekleşecek ve sporcuların köyü ikisinin kesiştiği yerde yer alacak. Miras Bölgesi, Yoyogi Ulusal Gymnasium ve Nippon Budokan dahil olmak üzere 1964 oyunlarında kullanılan birkaç eski mekana ev sahipliği yapıyor. Körfez Bölgesi, fütüristik kentsel gelişim için bir model olarak hizmet vermektedir ve Dream Island Park ve Shiokaze Park mekanlarını içerir.

Tokyo 2020 sonrasında ne tür kalıcı miras bırakmayı planlıyor?
Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlar özel bir etkinliktir – onları barındıran her şehir için özel bir ilgisi vardır. Tokyo’nun 2020 oyunlarına ev sahipliği yapmasından ayrıntılı bir dizi fiziksel, sosyal, çevre ve uluslararası miras.
Her şeyden önce, yeni kalıcı mekan şehir merkezine hoş geldiniz yeni tesisler getirecek. Bu arada, 1964 oyunlarından miras alınan bazıları da dahil olmak üzere kullanacağımız mevcut mekanlar, miralarını gelecek nesil için genişletmek için modernize olacak ve yenilenecek.
2020 yılına kadar, şehrin altyapısı gerektiğinde denetlenecek ve yükseltilecektir. Dahası, oyunlar Tokyo Şehri’nin dünyanın en çok bariyersiz başkentlerinden biri olmasını sağlamak için erişilebilirliğini güçlendirecek ve en üst düzeye çıkaracak ve tüm sakinlerinin tam olarak zevk almasına izin verecek. Ayrıca, bir şehrin evrensel erişilebilirliği sağlamak için sakinlerinin sağlığı ve refahı için nasıl yeni teknolojileri kullanabileceğini göstermek için harika bir fırsat olacak.
Yumuşak miraslara ve Olimpiyat ve Paralimpik hareketlerin değerleri ile ulusa nasıl ilham verilecek ve enerji verileceği için, bu Tokyo 2020’nin Eylem ve Legacy planının en üst düzey hedefidir. Eylem ve Eski Plan, aşağıdaki beş sütuna dayanmaktadır: spor ve sağlık; kentsel planlama ve sürdürülebilirlik; kültür ve eğitim; ekonomi ve teknoloji; ve iyileşme (2011 depremi ve tsunami), ülke çapında faydalar ve küresel iletişim. Oyun öncesi dönemde mümkün olduğunca çok insanla meşgul olma çabalarımızın başarılı olması durumunda, bunun kaçınılmaz olarak kalıcı oyun sonrası mirasların zenginliğine neden olacağına inanıyoruz.

Hikariko Ono’nun ana görüntüsü, Tokyo 2020 Sözcüsü (Top & Alt), Nezaket: Tokyo 2020 / Shugo Takemi

Spor Mekanı Servisi, Hikariko Ono’ya bu anlayışlı röportaj parçasını bizimle yapmak için çok yoğun programından zaman ayırdığı için büyük bir borcu borçlu.

Tokyo 2020’de çevrimiçi olarak ne olacağını açıklayan LOC’ın videosunun keyfini çıkardığınızdan emin olun:

#Sportsvenuebusiness-Sektörün karar vericilerine ve etkileyicilerine rakipsiz erişim sağlar

Bu makaleyi paylaş

Tenis Podcast: Yardım Oyuncuları Yöntemde Yoğunluğu Artırın

Uygulamada Motivasyonu Artan

Bu haftanın tenis psikolojisi podcast’inde, akıllı spor uzmanı Dr. Patrick Cohn, USPTA lisanslı bir akıl hocası uzmanı olan Ian Westermann ile röportaj yapıyor ve önemli tenis podcast’ini ele alıyor.

Dr. Cohn ve Ian, bir tenis koçundan, oyuncuların uygulama sırasında kendilerine daha fazla yatırım yapmalarına nasıl yardımcı olacağı konusunda endişe veriyor.

Motivasyonu artırmanın yanı sıra hareketlerin nasıl önleneceğini tam olarak nasıl önleyeceğiniz konusunda stratejiler sunarlar.

Tenisteki performansınızı ve performansınızı sınırlayan diğer zihinsel oyun engellerini tam olarak nasıl geliştireceğinizi keşfetmek için bu ayın tenis psikolojisi podcast’ini dinleyin.

Puanlar arasında tenis zihniyetinizi geliştirmek için ücretsiz bir tenis psikolojisi raporu indirin.

Dr. Cohn’un yeni tenis güven ses programı ile tenis için zihinsel tokluğunuzu hızlı bir şekilde geliştirin

Itunes’daki Tenis Psikolojisi Podcast’e abone olun!

Mahkemede en iyisini yapmak için kanıtlanmış zihinsel oyun stratejilerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

En iyi ve en olumlu oyununuzu eşleşmeye getiriyor musunuz?

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara nihai güvenle tam olarak nasıl performans gösterileceğini keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmeye ve maçlarda nihai özgüvenle performans göstermeye hazırsanız, tenis güven: rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak için tenis güvenini kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun stratejileri bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
“Tenis güven CD’lerinizin benim için son derece yararlı olduğunu anlamanıza izin vermek istiyorum. Onları arabada dinliyorum ve program, bir ömür boyu rekabet performans kaygısının üstesinden gelmeme yardımcı oluyor. Sana teşekkür et! ”
~ Kanat wu

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.

Zihninizi noktalar arasında etkili bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktaya girmenize yardımcı olabilecek bir strateji.

Güveninizi artırmak için ustalaşmanız ve puanlar arasındaki performansı artırmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri.

Ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Tenis oyuncuları ne diyor?
“Dr. Cohn, hedeflerimden biri birinci sınıf bir koç olmak, ABD’den beni en çok John ahşap, oğlu Shula ve Pat Riley’yi etkileyen birkaç antrenör var. Sizinle çalıştıktan sonra, şimdi de adınızı alanımdaki en önemli antrenörler arasında listeliyorum! ”
~ Franz

Kendine güveninizi artırın ve profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, Facetime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
““ Pozitif sporcu ”programının, yeğenimin maçlar sırasında en iyi tenisini oynamasına tam olarak ne kadar şaşırdık. Aslında CD’leri ve çalışma kitabını tamamladıktan sonra bir yarışmanın en uzak turuna (yarı finaller) yaptı. Seride 3’ü de yapacağız. ”
~ Jason Bourguignon, Amca

Sport Oregon Vakfı Kadın Spor Çabası

Sport Oregon, kadınların ve kadınların adil şanslarının olduğu risksiz mahalle alanlarını teşvik etmek için yeni bir vakıf girişimi tanıtıyor, aynı zamanda spor kullanıyorlar. Katılımın faydalarını tanır.

Çaba, 29 Nisan’da çevrimiçi bir etkinlikle başlayacak ve yüksek kurumdan uzman sporculara kadar çeşitli geçmişlerden ve yaşlardan gelen kadın sporcularla bir panel tartışması ile başlayacak. West Linn Lisesi’nden Destiny Rodriguez, bir Oregon Belirtme Şampiyonu ve U15 Ulusal ve Güreş Dünya Şampiyonu, öne çıkan yüksek kurum atlet konuşmacısı olacak. Konuklar, konuklar Sport Oregon Sosyal Medya’daki etkinlik kadar liderlik edecek.

“Tüm bu insanları, ‘Hepimiz aynı sayfadayız’ ve gelecekte ne yapmak istediğimiz hakkında ne yapmak istediğimiz hakkında bilgilendirmek için bir çevrimiçi alanda bir araya getirmek istiyoruz.” Sport Oregon’un reklamının yanı sıra etkinlikler direktörü Alex Rudd. “Çok sayıda grup var – bazıları küçük, bazıları küçük, bazıları büyük – harika ve etkili şeyler yapıyor. Sport Oregon olarak, Sport Oregon ailesinde mahallenin çok sayıda farklı yönüne sahip olduğumuz bu farklı ortamdayız. Bu nedenle, bu konuşmaların snippet’lerini çok sayıda farklı gelişmede ve çok sayıda farklı düzeyde duyuyoruz. Şimdi, tüm bu grupları çok daha etkili bir şekilde çalışmak için bir araya getirmek için kolektif ağımızı kullanmak istiyoruz. ”
Sport Oregon’un çok daha fazla kadın ve çaba ile kadınlarla ilgilenme taahhüdü üç birincil parça içeriyor. Önemli bir unsur, kadınların uğraştığı engelleri ele alan ve bu sorunları çözmeye çalışan mahalle programlama grupları için mevcut olacak bir hibe programının başlangıcıdır. Buna ek olarak, Sport Oregon, kadınların yanı sıra topluluk genelinde spordaki kadınların başarılarını yükseltmek için bir mahalle ödülleri adaylık kampanyası sunuyor. Bu iki parça, başarıları kutlamak, eğitmek, etkileri eğitmek ve gelecekteki hibe program döngüleri için fon toplamak için bir platform da dahil olmak üzere bir dizi vurgu etkinliği içeren yıllık bir SHE Fies etkinliği ile bir araya gelecek.

Rudd, “Yeni bir kitleye zaten yapılan şeyleri yükseltebilirsek, bu bizim için başarı olacaktır” dedi.

Sport Oregon, kuruluşlar için çalışma ortamı hizmetleri sunan bir işletme olan Hyphn dahil olmak üzere çabanın kurucu ortaklarıyla zaten çalışıyor.

Hyphn genel müdürü Shastan Jee, “Sporla uğraşmanın yaşam etkisi iyi biliniyor, ancak katılmak için kazanım erişiminde eşitlik var değil” dedi. “Bu yüzden uçuyor, kadınların yanı sıra sporda kadınları da destekleme hedefi de Hyphn ekibimizle gerçekten yankılanıyor. Bina mahalle, özellikle eşitliği ve dahil edilmeyi teşvik eden HIPHN’lerin temel bir değeridir. Biz de dışarı çıkmayı seven bir takımın yanı sıra, Spor Oregon ekibinin zihninde süzülen kavramlar, toplulukta nasıl uçtuğunun tam olarak nasıl uçabileceği konusunda bizi gerçekten heyecanlandırdı. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta