Major League Kriket Stadyumu Grand Prairie, Teksas

Major League Kriket, Teksas, Grand Prairie’de bir beyzbol stadyumunu yeniden geliştirecek ve aynı zamanda yüksek performans olarak hizmet edecek ilk büyük kriket stadyumu olacak ABD Kriket Milli Takımı için Merkez ve Eğitim Üssü.

Major League Cricket ve Grand Prairie Şehri, 2008 yılından geçen yıla kadar bağımsız bir lig takımı olan Texas Airhogs’un eski evi olan Airhogs Stadyumu’nu yeniden geliştirmek için uzun vadeli bir kira anlaşması üzerinde anlaştılar. Mekanın yeniden geliştirilmesinin, 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan Texas MLC franchise’a ev sahipliği yapmadan önce 2021 boyunca gerçekleşmesi planlanıyor.

Sameer Mehta ve Dallas’a Major League kriketini getirmek için Grand Prairie Şehri ile ortak olmaktan çok heyecanlıyız, “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk Major League Kriket Stadyumu olarak, Grand Prairie Şehri ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi. Vijay Srinivasan, Major League Cricket’in kurucu ortakları. “Grand Prairie’nin ABD’deki merkezi konumu ve tesisin kalitesiyle müttefik olan gelişen Teksas kriket topluluğu onu bizim için ideal bir site haline getirdi ve bunun şehirle verimli bir uzun vadeli ortaklığın başlangıcı olduğundan eminiz. çok başarılı olacak. ”

Airhogs Stadyumu, Arlington ve Dallas arasında yer almaktadır ve 13 lüks süit ve olanaklar için geniş alan ile 5.445 kapasite koltuklarıdır. Stadyum, ek ve yükseltilmiş misafirperverlik özelliklerine sahip 8.000’den fazla seyirciyi barındıracak planlanan oturma kapasitesinde bir artışla yeniden kullanılacak. Yeniden geliştirilen stadyumun 2022 ilkbaharında hazır olması planlanıyor.

Grand Prairie Belediye Başkanı Ron Jensen, “Küçük lig beyzbol stadyumumuzu dönüştürerek kriket getirme fırsatı için çok heyecanlıyız” dedi. “Kriket, Amerika’da büyük ve büyüyen bir kitleye sahip olan futbolun arkasındaki dünyanın ikinci birçok popüler sporu. Ortaklarımızla heyecan verici bir gelecek bekliyoruz. ”

Yeni stadyum, mevcut beyzbol elmasının uluslararası büyüklük ve kalite kriket alanına, bir dizi eğitim ağına ve vuruş şeritlerine ve iki ek dış çim alanına dönüştüğünü görecek. USA Cricket kısa süre önce ABD’de önde gelen bir spor olarak kriket kurma vizyonuyla kuruluşun ilk temel planını yayınladı ve Teksas merkezli mekan, ABD Cricket’in ICC T20 dahil olmak üzere büyük uluslararası etkinlikler getirme çabalarının merkezi olacak 2031 yılına kadar Dünya Kupası.

ABD Kriket Başkanı Paraag Marathe, “Artık yerel yeteneklerimizi geliştirmek ve temel planımızda duyurduğumuz hedefleri karşılamamıza yardımcı olmak için birinci sınıf bir tesisimiz var” dedi. “Kriketle predicated stadyumunun başarılı bir şekilde gelişmesi uzun zamandır bizim için bir öncelik olmuştur ve Amerika’daki kriketin büyümesi için önemli bir adımdır. Ayrıca uluslararası kriket etkinliklerini ve onları seçen kalabalıkları yeni stadyumumuza getirmeyi ve sporu daha geniş bir kitleye tanıtmaya yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.