Mobil Spor Otoritesi Bir Banner Yıl daha

Mobile, Ala. – Mobil Spor Otoritesi (MSA) çekti,
Yakın zamanda tamamlanan 2019 için desteklenen ve/veya 40 spor etkinliği düzenledi
Mobil bölgesi ekonomisi için tahmini 22,3 milyon dolar üreten mali yıl.

Tüm yaş parantezlerinde yirmi iki farklı spor bir olaydan oluşuyordu
Cross Country’den ve jimnastik buluşmalarından voleybola her şeyi içeren program,
Futbol, ​​bisiklet-hatta hindi çağırma şampiyonası bile. 40 etkinlikten
21 mobil için birinci veya ikinci kez olaylardı.

2019 mali yılı sayıları en başarılı olanlardan birini temsil ediyor
Mobil Spor Otoritesi veya selefi tarafından bildirilen yıllar
Organizasyon, Mobil Bölge Spor Komisyonu, 1998’e kadar uzanıyor.

“2012 mali yılından bu yana MSA çekti, barındırdı, yönetti,
veya tahmini 154 $+ sunan 232 spor etkinliği ortak yönetilen
Mobil alan için milyon ekonomik artış ”dedi.
MSA.

Zaten başarılı bir yılı kapatmak için, Mobil Spor Otoritesi tarafından desteklenen ikinci yıllık Körfez kıyı şeridi zorluğu 28 Eylül 2019’da Tarihi Ladd-Peebles Stadyumu’nda oynandı.

Central Belirleme Üniversitesi ve Alabama’nın yer aldığı futbol oyunu
A&M Üniversitesi, 19’dan gelen ziyaretçiler de dahil olmak üzere 11.500’den fazla hayran çekildi
Devletler. Mobil bölgesi ekonomisi için tahmini 3,1 milyon dolar üretildi,
Yıllık Körfez kıyı şeridi zorluğu bir kez daha ekonomik olarak en etkili olan
MSA tarafından düzenlenen etkinlik.

Mobil Spor Otoritesi Hakkında

MSA, Mobil Bölge Komisyonu tarafından 2009 yılında geliştirilen kar amacı gütmeyen bir spor tazminatıdır. Çok daha fazla bilgi için MobilesPortsauthority.com adresine gidin.

Southampton FC için Yeni Ev Takımı Giyinme Alanı, St. Mary’s Stadyumu’nda

KSS, 2019/20 sezonunun başlangıcında Southampton Futbol Kulübünün yeni ev giyinme alanını yeni tamamladı, tam bir yenileme ve yeniden yapılandırma ile İlk takımdan yöneticiler ve antrenör alanları. Yeni stil, oyuncuları, antrenörleri, analistleri ve tıbbi personeli hepsini tek bir uyumlu alana getiriyor.

Premier League Club için ilk Team House giyinme alanı, toplam maç öncesi odak için tamamen kapalı olabilen kapsayıcı bir at nalı konfigürasyonunda yeni süitin merkezinde yer alıyor. Karanlık ve dikkat çekici stil, kulüplerin aspirasyon ve birlik değerlerini göstermenin yanı sıra, Ralph Hasenhüttl yöneticisi için kilit mesajlar sağlamak için mükemmel görüş hatları sağlar.

Her ısmarlama dolabın, ikonik kırmızının üstünde ve Matt Black’in bir fonuna dayanan beyaz Saints gömleğinin üstünde kişiselleştirilmiş bir bronz adı plakası vardır. Yüksek kaliteli işçilik, koltukların içindeki işlemeli çizgilere sorunsuz bir şekilde akan marka çizgileri ile kilitli çizgili dolaplara benzersiz bir Southampton FC kimliği sağlamıştır.

Önceden ayarlanmış aydınlatma, dijital ve ses sahneleri alanı dönüştürür ve odak, yansıma ve olay modlarını içerir, hepsi büyük oval aydınlatılmış artan tavan özelliği ile kapsar. Stil felsefesi, süit boyunca büyük ölçekli bir bronz kulüp kreti olan girişten yöneticiye, koçlara ve oyuncuların bakım alanına da devam etti.

St. Mary’nin Stadyumu’ndaki ev giyinme alanı, Sezon Tanıtım Gösterisi’nde ortaya çıktı ve hem oyuncular hem de hayranlar tarafından iyi bir şekilde var.

Kulüp büyükelçisi Matt Le Tissier, şunları söyledi:

Her detay, muhteşem göründüğü kadar halledildi. Ancak bir maç gününde buraya gelmeye devam edemezsiniz.

Geniş kapsamlı yükseltmeler
Bu son ilerleme, St. Mary’nin Stadyumu’nda yeni bir saha tarafı salonu ve geliştirilmiş catering tesisleri de dahil olmak üzere çok çeşitli KSS tarafından tasarlanmış yükseltmelerin topuklarında sıcaktır.

Yeni 40 kişilik salon, kulübün kurulduktan sonra 1885 olarak seçildi. Stadyumdaki en iyi misafirperverlik teklifleri arasındadır ve sahanın fantastik manzarasına ve oturma kasesi ile tam yükseklikli camlara sahiptir. Tarihi hatıra ve eserler de yüksek kaliteli çağdaş iç mekana dahil edilmiştir.

KSS direktörü Andy Simons şunları söyledi:

Bu yeni salon teklifinin tam olarak nasıl alındığını görmek için son derece heyecanlıyız, hem maç günleri hem de konferanslar için son derece belirgin olacağına inanıyoruz. 1885 beklediğimiz kadar başarılıysa, bu kulüpteki yepyeni misafirperverlik tekliflerinin başlangıcı olabilir.

Southampton FC satış direktörü Anthony Cole-Johnson şunları söyledi:

Yeni salon, her iki maç günü için de Southampton Futbol Kulübü’ndeki misafirperverlik önerimiz için yeni bir ölçüt oluşturuyor. KSS, belirtilen hırslarımızı sıkı bir zaman çizgisinde sağlamada gerçekten destekleyicidir. Stadyum genelinde daha geniş Masterplan ilerlemesi ile birleştiğinde KSS, Southampton Futbol Kulübü’nün güvenilir bir ortağı oldu.

KSS, Sports Location Business’ın (SVB) uzun süredir devam eden ve son derece değerli bir VIP sponsorudur. Ödüllü mimari ve stil hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki banner reklamlarına tıklayın…

KSS hem sergileyecek (stant #7) hem de ALSD Worldwide’da konuşacak – Avrupa’nın yanı sıra sadece Premium/VIP/Kulüp Koltuğu ve Ağırlama Sektörüne ayrılmış etkinlik – bu Ekim ayında Croke Park Stadyumu’nda yer alarak, burada uzmanların uzmanları Avrupa genelinde ve Kuzey Amerika, yeni yapılar, yenileme ve hizmet genişletmeleri ile en son F&B ve inovasyon tekliflerinin yanı sıra tam olarak nasıl artırılacağı hakkında bilgi verecek.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium/VIP Koltuk ve Ağırlama Sektörüne ayrılmış önde gelen etkinliği

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Sektör haberleri ve gelişmeleri için dünyanın önde gelen platformu

Bu makaleyi paylaş

Bay Area, 2018 Rugby Dünya Kupası’na

ev sahipliği yapmak için San Francisco Körfezi Bölgesi, San Francisco’daki AT&T Park ve San Jose’deki Avaya Stadyumu’nda sahnelenecek bir turnuva olan 2018 Rugby Dünya Kupası Yedileri ödüllendirildi.

ABD Rugby CEO’su Nigel Melville, “2018 Rugby Dünya Kupası Yedilerine ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Oyuncular, hayranlar, sponsorlar ve medya için fantastik bir ragbi yedisi deneyimi sunmayı dört gözle bekliyoruz. Rugby Dünya Kupası’na ev sahipliği yapmak, Amerika Birleşik Devletleri’nde ragbi için önemli bir adımdır ve ülkedeki oyun için yüksek düzeyde görünürlük ve ilgi getirecektir. ”

Dünya Rugby tarafından düzenlenen Rugby Dünya Kupası Sevens, dört yılda bir sahneleniyor. 2018 etkinliği, 2016’dan itibaren Olimpiyat Yaz Oyunları Programına eklenmesi sonucunda bir yıl sonra normalden bir yıl sonra düzenlenecek. Dünya Kupası, sporun Olimpiyata entegrasyonunu en üst düzeye çıkarmak için Olimpiyat döngüsünün ortasında yapılacak. Program.

World Rugby başkanı Bernard Lapasset, “Rugby Sevens, güçten güçlenmeye devam ediyor, kazanan zorlayıcı ve rekabetçi eylem, küresel destinasyonlar ve festival atmosferi karışımı ile dünyanın dört bir yanındaki hayranlara, yayıncılara ve sponsorlara bir vuruş kanıtlıyor” dedi. “Rugby Dünya Kupası Sevens başarı öyküsünün merkezinde yer alıyor ve rekabetçi bir süreçten sonra ABD Rugby’ye bu prestijli barındırma haklarını vermekten memnuniyet duyuyoruz. Eminim San Francisco Körfez Bölgesi, büyük etkinlik deneyimi ve spor tutkusu ile popüler ve muhteşem bir Rugby Dünya Kupası Sevens sunucusu olacak. ”

Buna ek olarak, USA Rugby, ABD Rugby Eagles’ın Avustralya Wallabies ile yüzleşmek için 5 Eylül’de Chicago’nun asker sahasına döneceğini duyurdu. Astellas tarafından sunulacak test maçı, İngiltere’deki 2015 Rugby Dünya Kupası’nın başlamasından önce her ülkenin son sergisini kutlayacak. Amerika Birleşik Devletleri, Kasım 2014’te, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir ragbi etkinliğine en büyük katılım olan 61.000’den fazla seyirci çeken bir maçta Asker Field’da Yeni Zelanda ile karşılaştı.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Waco, Teksas, 2018’de 70.3 Ironman yarışına ev sahipliği yapmak için

Waco, Teksas, 2018’de en yeni Ironman etkinliğine ev sahipliği yapacak, Ironman 70.3 Waco Triathlon. 2018 takviminde Austin’deki yarışın yerini alacak olan etkinlik, 28 Ekim 2018’de kayıt 5 Aralık 2017’de açılacak.

Ironman Bölge Direktörü -Gulf Coast Scott Langen, “Ironman 70.3 yarış serimize Waco eklemek ve bu muhteşem ve tarihi Teksas topluluğunda etkinliği büyütmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu etkinliği, sporculara ve destekçilerine muhteşem bir yarış deneyimi sunacağından emin olan benzersiz bir varış noktasında sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Etkinlik, Brazos Nehri boyunca 1,2 mil yüzmekle başlayacak, ardından kırsal yollarda, Waco Gölü’nden ve Waco sulak alanlarında 56 mil tek döngü bisiklet programı yolu izleyecek. 13.1 mil çift döngü çalıştırma programı, Brazos Nehri’ni ve şehrin tarihi köprülerini beş kez geçecek. Yüzey hattı, güneybatıdaki en eski askı köprüsünde olacak.

Greater Waco Sports’un genel müdürü Will Phipps, “Ironman gibi birinci sınıf bir organizasyonla ortak olduğumuz için minnettarız ve bu yarış Brazos Nehri’nde sunmak zorunda olduğumuz doğal mekan için ideal bir uyum” dedi. Komisyon. “Bu, Waco’nun önde gelen yıllık etkinliklerinden biri olacak.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta