West Ham Fanlarına

West Ham United ve Londra Stadyumu’na sağlanan Londra Stadyumu Oturma Planları, şu anda Sir Trevor Brooking’deki destekçilerin oturma ve deneyimini artıracağına inandıkları bazı değişiklikleri kontrol ettiklerini açıkladı. Bobby Moore, hayranları aksiyona daha iyi getirerek dururken.

Kulübün hayranlar için mümkün olan en iyi eşleşme günü deneyimini garanti etme taahhüdüne uygun olarak, önerilen değişikliklere danışmanlık için Stadyum Yönetimi ile birlikte çalışıyor.

İlk başta West Ham United’ın Resmi Destekçileri Kurulunu tatmin edici bir şekilde sunan konsept, hayranların büyük çoğunluğunu her iki standının alt katmanlarındaki daha iyi, dört metreden fazla, sayısız olarak daha iyi getirecek, Hedeflerin arkasındaki çok daha geleneksel bir futbol stadyumu konfigürasyonu ile paralellik gösteriyor.

Bu sürecin ilk adımı, kulübün şu anda bu standlarda sezon bileti düzenleyen savunuculara bestelemesi olmuştur ve onları da şansı kontrol etmeye teşvik eder ve kulüp savunucuları tamamen bilgilendirmeye adanmıştır. işlem.

İşin temel amacı, destekçilerin yorumlarına göre, Londra Stadyumu içindeki genel hayran deneyimini geliştirmek ve bu şekilde harekete daha iyi yer değiştirmeyi yapmaktır. Benzer şekilde, çok kullanımlı mekanın işletilmesinin yıllık maliyetlerini en aza indirmenin yanı sıra, yaz boyunca etkinlikler için stadyumun mevcudiyetini artırarak, kurulması ve kaldırılması da daha hızlı ve daha açıktır.

West Ham United başkan yardımcısı Karren Brady şunları söyledi:

Geçen yıl, kulübün her seviyede maç günü deneyimini geliştirmeye devam etmek için sürekli çalıştığımızı savunanlara yönelik taahhüdünü yeniden anlattım. Ekibim ve stadyum yönetimi ile arka planda zor çalışıyor, oturma alanlarının dinlediğimiz kadar kontrol etmemizi istediği bir şey olduğunu düşünüyorum.

Ön fikir hakkındaki olumlu yorumları izleyerek, şimdi ileriye yerleşebilecek bir ortamda olduğumuz için mutluyuz. Sürecin bir parçası olarak, birincisi ve en önemlisi, şu anda bu sürece başlamış olan her türlü teklifte olan hayranlara danışmamız önemlidir. Kulüp ve stadyum, hayranlarımızın mutlu olabileceği bir evimiz olduğunu garanti etmek için birlikte çalışmaya adanmıştır.

Londra Stadyumu Sahipleri, Londra Gelenek Gelişimi Şirketi’nin genel müdürü Lyn Garner şunları söyledi:

Hayranları, kulübün istediği yanı sıra savunucuların da istediği bir şey olduğunu anladığımız sahaya daha iyi getiren bir teklife sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. Stadyumdaki ortam bu sezon şaşırtıcıydı ve bu tasarım bu momentumun geliştirilmesine yardımcı olacak.

Aynı şekilde, en etkili koltuk hareketlerini elde etmek için daha önemli bir adım olacaktır. Bu, Londra’ya büyük lig beyzbol, atletizm ve Premier Lig futbolu ile birlikte şehir çapında ekonomiye fayda sağlayan dünya çapında müzik yıldızları gibi Londra’ya dünya çapında büyük etkinlikler getiren çok kullanımlı bir stadyumdur. Bu, verimliliklerin yanı sıra uzun vadeli sürdürülebilir bir şirket üretmek için kullandığımız geliştirmelere ek olarak bir örnektir.

Birincil ortaklarımız West Ham United ile dikkatlice çalışmaya devam ediyoruz, bu yüzden herkesin ihtiyaçlarını karşılayan bir stadyumumuz var.

Önerilen değişikliklerden potansiyel olarak etkilenebilecek tüm savunucular, kulüp tarafından zamanında temasa geçilecektir.

İşin temel amacı, Premier Lig tarafına ‘ev’ olmanın yanı sıra, büyük lig beyzbol, atletizm ve dünya çapında müzik yıldızları gibi dünya çapında büyük etkinlikleri memnuniyetle karşılayan Londra Stadyumu’ndaki genel hayran deneyimini geliştirmektir.

Çok daha fazlasını okuyun

Görüntüler, Nezaket: West Ham United / Londra Stadyumu

#Sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.