Hollywood Park’taki SOFI Stadyumu, SOFI Stadyumu’nun şimdiye kadarki en pahalı NFL mekanı

olacak. (HKS Architects)

Inglewood, Kaliforniya – Los Angeles Stadyumu ve Eğlence Bölgesi, Los Angeles tarihinin en çok beklenen projelerinden biridir.

298 dönümlük mega geliştirme
Yaklaşık 1,5 milyon metrekarelik 6.000 kişilik bir sahne sanatları mekanı içerecek
perakende ve ofis alanı, 300 odalı bir otel, yaklaşık 2.500 konut ve daha fazlası
Rekreasyonel kullanım için 25 dönümlük park alanı.

Hepsinin ortasında
Son zamanlarda adlandırılmış 70.000 koltuk, SOFI Stadyumu, muhteşem yüklü olacak
özellikleri. Los Angeles Chargers ve Los’un yakında yeni evi
Angeles Rams sonunda şekilleniyor. Yeni stadyumun parlak, eğimli çatısı
L.A ufukunda zaten cesur bir açıklama yapıyor.

HKS Architects
Rams’ın sahibi Stan Kroenke için stadyumun tasarlanması
2020 yılına kadar tamamlanacak.

Şampiyonun Geliştirme Plaza bölgesinin oluşturulması. (HKS Architects)

Eski olduğu yere inşa edilmek
Hollywood Park yarış pisti, SOFI Stadyumu resmi olarak açacak
25 Temmuz 2020’de Taylor Swift’in “Lover Fest
Batı ’’ Konseri. Swift, bir NFL açan ilk kadın sanatçı olacak
stadyum.

Stadyum ve performans
Merkez yelken şeklindeki bir çatı ile kaplanacaktır. Oyun üzerindeki alan
Alan, cam kadar açık, ancak yeterince güçlü bir maddeden yapılacak
bir arabanın ağırlığını desteklemek için.

Tasarım yanlarda açık,
esintilerin yapıdan akmasına izin verir. Çatı olmayacak
geri çekilebilir. Bunun yerine, 40 büyük kare panel havalandırma gibi açılacak ve kapanacak.

SOFI Stadyumu iç kısmının oluşturulması. (HKS Architects)

Stadyumun fiyatı başlangıçta sabitlendi
yaklaşık 2,5 milyar dolar, ancak geliştiriciler hava gecikmelerini ve zaten
Faktörler olarak çok az planlama esnekliğine sahip rampa inşaat programı
maliyeti aşar.

En son tahmin artık 5 dolardan fazla duruyor
Milyar, onu en pahalı NFL stadyumu haline getiriyor.

Beyzbol ve voleybol, Meijer Spor Kompleksi’nde

Rockford, Mich. Meijer Sports Complex’te 2021’de 2021’de 25 beyzbol ve voleybol turnuvalarına ev sahipliği yaptı.
ROCKFORD, Mich.-Covid-19 pandemi nedeniyle bir gerilemeden sonra, Rockford’un Meijer Spor Kompleksi’nde 2021 sezonunda yoğun bir beyzbol ve voleybol oldu.

MLIVE tarafından bildirildiği gibi, kompleksin sahibi ve işleten West Michigan Spor Komisyonu (WMSC), 884 oyuncunun Nisan ayından bu aya kadar 25 turnuvaya katıldığını söyledi.

WSMC Başkanı Mike Guswiler, bu sezon bu sezon “müthiş” olarak adlandırdı ve yüzde 50 seyahat oranına sahip 25 etkinlik yaşadıklarını belirtti.

MLIVE tarafından bildirilen nedenin diğer önemli olaylarından bazıları şunlardır:

Turnuva sayısı 2020’de 15’ten ve hatta 2019’da 22 turnuva olduğunda pandemik seviyelerden geçti.

Seyahat takımları, 2021 sezonunda oynayan tüm takımların yüzde 50’sini oluşturdu (684’ten 342), 2020’de yüzde 27’den (462’den 124) artış. , Pennsylvania ve Ontario. Rezervasyon yapılan otel odası sayısı 2020’de 2433’ten bu yıl 5973’e yüzde 145 arttı.

Doğrudan ziyaretçi harcamaları 2020’de yüzde 134 artarak 5,6 milyon dolara yükseldi, 2019 seviyelerinin sadece yüzde sekizi

Meijer Spor Kompleksi, 27-29 Ağustos tarihlerinde ABD Softball Erkekler Açık Doğu Hızlı Saha Ulusal Şampiyonası olan iki Ulusal ABD Softball turnuvasına ev sahipliği yaptı ve 3-5 Eylül tarihlerinde ABD Softball Erkekler Yavaş Pitch D Ulusal Şampiyonası, bu etkinlikler 372 katılımcı ve ev sahipliği yaptı. 300 otel odası rezervasyonu yapan ve tahmini doğrudan harcamada 500.000 dolar katkıda bulunan 600 seyirci.

ALSD Çevrimiçi Panel: Oyunlar Durduğunda Ne Yapmalı

High-End Süit Yönetmenlerin Çevrimiçi Paneller Birliği Derneği’nde, ALSD Cincinnati Reds ‘Chris Bausano, Atlanta Hawks/State Farm Arena’nın Ben Brown’u AS’ye dokundu Sacramento Kings’den Justin Petkus, kapanışların ilk günlerinde satış, hizmet ve liderlik ve Covid-19 tarafından üretilen belirsizlikler hakkındaki görüşlerini paylaşmak için.

Şu anda cevap arayışında hepimiz hazırız. Sorun şu ki, Covid-19’un eşsiz doğası ve spor ve eğlence dünyasının yanı sıra genel olarak daha geniş dünyadaki kavraması koşuluyla keşfetmek için her zaman sunulan cevaplar yoktur. Ancak, sorunları birlikte kontrol edersek cevapları keşfetme olasılığı daha yüksektir. Böylece ALSD, titremelerine yeni bir malzeme oku ekledi – çevrimiçi panel tartışmalarına “kapatma çözümleri” aradıkları; Mevcut iklimde etkili bir şekilde gezinmek için düzenli bir video ipucu, taktik ve en iyi yöntemler.

Bu ilk bölümde, ALSD, hizmet personelinin, müşterilerinin yanı sıra mevcut sağlık ve sağlıklı yaşamdaki beklentiler ve ekonomik kriz için de tam olarak nasıl işleneceği için eyleme geçirilebilir kavramlar sunmaktadır.

Panelistler Chris Bausano, Premium Satış ve Servis Direktörü, Cincinnati Reds, Ben Brown, Suite Satışları Direktörü, Atlanta Hawks/State Farm Arena ve Bilet Satış ve Hizmetleri Başkan Yardımcısı, Sacramento Kings, Jared Frank, EVP ile görüşlerini paylaşmak /Yayıncı, ALSD.

Bu sefer boşa gitmeyelim, ancak yansıtmak, değerlendirmek, geliştirmek ve birleştirmek için bir an olarak kullanalım. İşte tam olarak farklı liglerden, coğrafyaların yanı sıra piyasa boyutlarından üç takımın, büyüme konusunda kasıtlı oldukları ve işlerini empati ile ilgilendirirken işlerini ileriye taşıdıkları.

Girişler/Temizlik Notları: 0:16

Bir WFH dünyasında temsilcilerin şu anki zihniyeti: 7:16

Personel ile birlikte nasıl en iyi etkileşim ve birlikte çalışılır: 9:58

MTV Cribs Adaptasyonları/Sanal Mutlu Saatler: 12:53

Personelin Aç Olması ve İlham Verilmesi – Hawks Üniversitesi: 14:33

Daha önce arka brülöre koyulan işleri yeniden ziyaret edin: 19:28

Koronavirüs hikayenizin ne olmasını istiyorsunuz? 22:24

Yaratıcı İletişim ve Sağlıklılık Premium Müşterilerle Dokunuyor: 25:10

Potansiyel işletmeler/endüstriler Covid-19’dan daha az etkileniyor: 27:48

Geri Ödeme veya Geri Ödeme: 34:24

Bir bakkal zinciri ortağı ile kralların yardım çabaları: 42:37

Başarıyı nasıl ölçüyorsunuz? 45:08

Daha fazla bilgi için alsd.com’a bakın

#arena #sportsbiz #sportsentertainment #sportShospitality #sportsindustry #stadia

ALSD Worldwide’ın bir sonraki baskısı-Avrupa’nın Premium Seat & Sports misafirperverliği sektörü için önde gelen etkinliği-yakın zamanda taçlandırılmış Premier Lig şampiyonları Liverpool FC’nin Anfield Stadyumu, 12-13 Ekim’de düzenleniyor ve aynı zamanda tam olarak nasıl inceleyecek Yeni yapılar, tadilatlar, hizmet genişletmeleri ve teknoloji ile geliri artırmak. NB: ALSD Worldwide 2020, kimsenin kaçırmamasını sağlamak için fiziksel ve çevrimiçi yönleri de işleyecek!

ALSD International’ın 2020 baskısı-High-End Suite Direktörleri Derneği ve Sports Location Business-En son ürünler, Hizmetler ve Çözümler, Anfield Tours, Everton’s Goodison turlarını sergileyen bir sergi salonu olan üst düzey bir konferans yapacak Parkın yanı sıra M&S Bank Arena’nın yanı sıra çok sayıda ağ etkinliği, bilgi paylaşımı, ağ ve iş için optimize edilmiş şansı sağlıyor.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk sektörüne liderlik etmek

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Baskı altında öğretim

öğretim streslidir. Çok stresli.

Öğretmen güvencesi tarafından yapılan araştırmalar, öğretmenlerin% 76’sının çalışmalarının baskısının sağlıkları üzerinde olumsuz bir etkisi olduğuna inandığını keşfetti. Öğretmenler Birliği ve Öğretim Üyeleri 2012 Araştırmasında benzer yüzdeler bildirilmiştir,% 73’ü bu baskının refahlarını olumsuz etkilediğini ve birçoğunun yeteneklerine olan güvenlerinin ve ortaklarıyla ilişkilerinin olduğuna inanarak bildirilmiştir. sonuç olarak acı çekiyordu. Peki öğretmenler neden baskıyı hissediyor? Seçiminizi yapın: Lig masasında yüksek olma talepleri; azaltılmış personel; mali endişeler. Bu sadece performansla ilgili ücretin tanıtımı ile artmaya ayarlanmıştır.

Baskı Öğrenci Atölyesi Altında Kitap Performansı

Beynin yanı sıra

Bu basınç altında performans göstermenin anahtarı, beyninizin öncesi lob adı verilen bir kısmını ne kadar iyi yönetebileceğiniz olabilir. Planlama, bellek, karar verme ve konsantrasyon ile ilişkilidir. Baskı altında, beyninizin bu kısmı aşırı yükleme eğilimindedir, insanların hata yapmasına neden olur (tesadüfen, beyninizin bu kısmı sadece 20’lerin ortalarında kurmayı bitirir, bu da genç öğrencilerin bu becerilerle mücadele etmesinin olası bir nedenidir. Bu TED video buna daha ayrıntılı olarak bakar).

Elit sporcularla çalışma deneyimimiz sayesinde, insanların baskı altında performans göstermelerine yardımcı olmak için LEAP modelimizi geliştirdik. Sıçrama dil, duygusal kontrol, ilgi ve fizyoloji anlamına gelir. Son altı yıldır, atölyeler yürütüyoruz, personelin ve öğrencilerin potansiyellerini, özellikle de baskı altındayken performans göstermelerine yardımcı oluyoruz. Bu blog bu bölümlerden ikisine, dilin yanı sıra dikkat çekiyor.

Dikkat

Okulda (ve hayatta), düşündüğünüz her şey 3 kategoriye ayrılabilir: değiştiremeyeceğiniz şeyler; etkileyebileceğiniz şeyler; kontrol edebileceğiniz şeylerin yanı sıra. İnsanlar değişiklik yapamayacakları şeylerde yaşadıklarında (diğer insanların söyledikleri gibi) hayal kırıklığına uğrama eğilimindedirler. Sadece etkileyebilecekleri şeylere aşırı odaklandıklarında (örneğin, öğrencilerinin yıl sonuna ne kadar iyi geleceği), onları endişelendirebilir. Neleri kontrol edebileceğinize odaklanarak, güveninizi artıracak ve aşırı duygusal tepkilerin potansiyelini azaltacaktır.

Bu nedenle, iyi odaklanmanın anahtarı, konsantrasyonunuzu ne kadar zorlaştırdığınız, ancak konsantrasyonunuzu yerleştirdiğinizdir. Daha fazla konsantre olmakla ilgili değil; Daha akıllı konsantre olmakla ilgili. Söylemek istediğimiz gibi, ‘Kontrol edilebilirleri kontrol edin’.

Dil

Bu tamamen kendinizle nasıl konuştuğunuzla ilgilidir. Hepimizin otomatik olumsuz düşünceleri (karıncalar) var. Bu olumsuz düşünceler sadece kafamıza girer. Bazı insanlar sabahları alarmları söndüğünde bir karınca sahiptir (“Bugün yataktan kalkmak istemiyorum), diğerleri ise zor bir sınıf öğretmek zorunda kalabilir (“ Yüzleşemiyorum O yıl 9 sınıfı Cuma öğleden sonra ”). Karıncalarımızın nedenleri evrimsel bir geçmişe sahip olabilir, çünkü olumsuz ve temkinli olmak, Dreamworks filmi The Croods’da mükemmel bir şekilde gösterildiği gibi hayatta kalmamıza yardımcı oldu; Bununla birlikte, şimdi yırtıcılar tarafından kuşatılmamasına rağmen, hala doğal olarak olumsuzuz. DNA’mızda. Varsayılan çalışma şeklimiz.

Karıncalarınızı ezmenin ilk adımı, ne zaman sahip olduğunuzu tanımaktır. Sonunda kendinizle nasıl konuştuğunuza daha fazla uyum sağladı. Ardından, daha yararlı ve yapıcı bir cümle ile buna uyun. Savaş asla bir karınca sahip olmak değil; Bunu bir kez yönetmekte. Kendinize söylediğiniz ilk şeyi kontrol edemeyebilirsiniz, ancak ikincisini ve üçüncüsünü kontrol edebilirsiniz.

Baskı altında öğretim

Baskı altında öğretmek için dört ipucumuz:

Karıncalarınızı tanıma pratik yapın – onları tanımak için ne kadar iyi olursanız, onları ezmek o kadar kolay olur.

Kendinize sorular sorun – kendinize ‘Bunu nasıl yapacağım?’ Diye sorarak beyniniz otomatik olarak potansiyel bir cevap üretecektir, yani daha az karınca sahipsiniz ve kendinizle daha yararlı bir şekilde konuşuyorsunuz.

“Bana” odaklanın – Başkalarının ne düşündüğünü, söylediklerini veya yaptığını kontrol edemezsiniz. Cevabınıza ve kontrol edebileceğiniz tepkinize odaklanın. Eski atasözü doğrudur, ‘Hayat% 10’dur ve nasıl tepki verdiğiniz% 90’dır.’

“Şimdi” ye odaklanın- geçmişi değiştiremezsiniz ve sadece geleceği etkileyebilirsiniz. Bugün ne yapmanız gerektiğine odaklanın ve bunu en iyi şekilde yapın.

Öğretim deneyimini biraz daha kolaylaştırmak için, araştırmaya dayalı büyük öğretim stratejileri oluşturmak yardımcı olabilir. Neyse ki, bir e -posta kursu türünde ücretsiz öğretmen CPD sunuyoruz!

Music City Bowl Yeni Adlandırma Hakları Sponsoru

Alır Music City Bowl oyunu, Transperfect çoklu bir sponsor olacağı için 2020 etkinliğinden başlayarak yeni bir adlandırma hakları sponsoru alacak.

Music City Bowl, 1998’in Tennessee Titans’ın evi Nissan Stadyumu’na taşınmadan önce Vanderbilt Üniversitesi’nde Tennessee, Nashville’de oynandı. 2010’un yanı sıra şu anda Güneydoğu Semineri’nden ekiplerin yanı sıra BÜYÜK TEN Konferansı’na sahip olan Franklin Amerikan Ev Kredisi işletmesi tarafından desteklenmektedir.

Bu yılki oyun Louisville Üniversitesi ile Mississippi Belirleme Üniversitesi arasında olacak. Bowl yetkilileri ve iki konferanstan yetkililer, son zamanlarda maça devam edecek altı yıllık bir bağlantı sözleşmesi açıkladı.

“Nashville aynı şekilde birçok müşterimizin yanı sıra gelecekteki büyüme planlarımızın büyük bir parçası. Transperfect Music City Bowl, bölgesel işletmeler, stajyer sporcular, SEC ve büyük on mahalle ve ülke çapında futbol taraftarlarıyla bağlantı kurmamız için olağanüstü bir şans ”diyor. .

1992 yılında kurulan Transperfect, Nashville merkezli bir dizi müşteriye sahip Asurion, Bridgestone, Nissan ve Pinnacle Financial. Büyük bir on veya sn okuluna 100 mil içinde bulunan 19 transperfect ofisi bulunmaktadır.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

USOC Olimpiyat Kış Oyunları Teklifi

Hakkında Düşünme Los Angeles 2028 Olimpiyat Yaz Oyunları ödüllendirildi, ABD Olimpiyat Komitesi yaklaşan bir kış oyunları için bir alıntı düşünüyor, ancak 2026 etkinliğe teklif vermenin en kısa sürede teklif vermenin Mevcut zorluklar.

USOC CEO’su Scott Blackmun, USOC CEO’su Park City’deki Team USA Medya Zirvesi’nde konuşan Ulusal Olimpiyat Komitesi’nin muhtemel teklifleri eğlendireceğini ve 2002’den itibaren faiz oranının, Denver’ın yanı sıra Salt Lake City’yi de ifade ettiğini belirtti. /Tahoe. USOC, her türlü muhtemel ABD şehir adayını değerlendirmek için henüz bir iç süreç geliştirmediğini söyledi.

2026, ev sahibi olmayan bir sonraki sunulan Kış Olimpiyatları olsa da, USOC, USOC ile 2028 ile yakın zamanda bir reklam sözleşmesi imzalayan LA 2028 ile yeni bir plan yapmadan bu oyunların peşinden gitmekte zorlanacak, dedi. . Blackmun, “2026 için alıntı yapmamız daha zor olurdu” dedi. “Bir şey olmadıkça 2026 teklifine devam etmeyeceğiz… L.A. takımının rahat olması, 2028 oyunlarını tanıtmanın yanı sıra pazarlama yeteneklerini etkilemeyeceği. Bu, LA 2028 ile ortaklık yapmanın yanı sıra yakından danışmanlık yapacağımız bir karar. ”

USOC Başkanı Larry Probst, IOC’nin “Kesinlikle Olimpiyat Kış Oyunlarını ABD’de bir noktada tutmayı düşündüğünü” belirtti, ancak USOC kurulu henüz resmi olarak sorunu üstlenmedi. Yine de, IOC Başkanı Thomas Bach’ın kış oyunlarını daha “geleneksel” bir Hold City’ye geri döndürmesi için son yorumlarla motive edildiğini belirtti. Probst, “Bana göre bu Avrupa veya Kuzey Amerika için kod” dedi.

Diğer yandan USOC, Güney Kore’nin Pyeongchang kentindeki 2018 Olimpiyat Kış Oyunlarına öncülük eden 13 şehir etkileşimli bir kutlama yapacağını açıkladı. Hershey’in Will tarafından sağlanan ABD Winterfest ekibi, aynı şekilde 30.000 ABD askerinin dayandığı Seul’de bir durak içeriyor.

Kutlamanın öne çıkanları arasında bir Hershey’in S’Moresmobile, Team USA Sosyal Ağ Kamyonu, Etkileşimli Bir Kıvırcık Mücadelesi, Sanal Gerçeklik Deneyimi ve Atlet Hem de Selamlar yer alacak. İlk durak 1 Kasım’da New York’un Times Meydanı’nda, oyunlardan 100 gün sonra olacak. Turdaki diğer duraklar:

11 Kasım – ABD Olimpiyat Curling Denemeleri, Omaha, Nebraska

18 Kasım – Klyde Warren Park, Dallas, Teksas

2 Aralık – Washington Park, Cincinnati, Ohio

30–31 Aralık – Howdown Nashville Yılbaşı Gecesi, Nashville, Tennessee

6 Ocak – U.S. Artistik Paten Şampiyonası, San Jose, California

13 Ocak – APRès kayak etkinlikleri, Squaw Valley, California

20 Ocak – Walmart amiral gemisi mağazası, Bentonville, Arkansas

3 Şubat – Paul Paul Kış Karnavalı, St. Paul, Minnesota

10 Şubat – 2018 Oyunlarının Açılış Hafta Sonu, Park City, Utah

19 Şubat – Midriteral Takdir Kutlaması, Seul, Güney Kore

20 Şubat – Hershey İş Merkezi, Hershey, Pennsylvania

24 Şubat – 2018 Oyunlarının Hafta Sonu, Lake Placid, New York

(Soldan sağa) USOC Başkanı Larry Probst, USOC CEO’su Scott Blackmun, USOC Baş Reklamcılık Polisi Lisa Baird ve USOC Spor Performansı Şefi Alan Ashley, Park City’deki ABD Medya Zirvesi’ndeki medyaya hitap ediyor. Sağda USOC Dış İlişkiler Polis Patrick Sandusky.
Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Korkudan O’ndan Boğulan Golfçüleri

Golfçüleri Nasıl Felçlendirir?

Korku kaç kez sizin için bir golf turunu mahvetti?

Hiç düşüncelerden çok etkilendiniz mi:

“Bu putt’u kaçırmaktan korkuyorum.”

“Kötü tur atmaktan korkuyorum.”

“Lideri kaybetmekten korkuyorum.”

“Korkarım ki kısa oyunum tıpkı pratikte olduğu gibi korkunç olacak.”

“Korkarım ki kötü oynamaya devam edersem koçum bana kızacak.”

“Batmaktan korkuyorum.”

Korku, zirve performansı için en büyük zorluktur… Korku endişeye yol açar ve endişe kaynağı da onu güvenli oynamaya yol açar…

Ne yazık ki, en iyi golfünüzü oynamak istiyorsanız, “Güvenli Oynayın” seçimi gerçekten hiç seçenek değil.

Bu noktayı göstermek için, ikinci sınıf bir kolej golfçü olan Jen W.’nin durumunu inceleyelim…

Jen W., takımındaki en iyi golf oyuncusu ve konferansında ilk 10’un hemen dışında.

Jen W., ilk 10’a girme yeteneğine sahiptir, ancak zorlu maçlarda, aşırı endişeli ve normalde yapacağı basit çekimleri kaçırır.

Jen o kadar sıkı olur ki sürekli olarak putts kısa bırakır.

Jen, olası olduğu kadar çevrimiçi olmayacağından korkuyor ve koçunu hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyor. Bu korkular ona yemek yiyor.

Jen, korkularının onu potansiyelinden koruduğunun yanı sıra, güvenini geri kazanmak ve baskı altında zirvede oynamak için bir şeyler yapması gerektiğini anlıyor.

Birçok golfçü oynarken benzer korku yaşarlar, ancak seçkin golfçüler en iyi şekilde oynamak için korkuları hakkında bir şeyler yaparlar.

Dünyanın 3 numaralı amatör oyuncusu Albane Valenzuela, korkunun onu geçmişte, özellikle maç oyununda tuttuğunu itiraf ediyor.

117. ABD Kadın Amatör Şampiyonası’nın finalinde oynayan Valenzuela, korku sağlamak yerine oyununa odaklanmaya çalıştığını belirtti.

Valenzuela: “Bazen [maç oyununa] biraz korkuyla yaklaşırdım, ancak şimdi korkunun size hiçbir şey getirmediğini biliyorum. En iyi savunma saldırmaktır, bu yüzden kendime söylüyorum. ”

Korkuyu, stres ve kaygıyı azaltmanın yöntemi, güvenli oynamak için seçmek yerine çekimlerinize gitmektir. Bu doğrudur, agresif bir şekilde oynamak korkuyu boğar ve sonuçlar hakkında korkmak yerine oyununuza odaklanmanızı sağlar.

Geleneksel bir kitap var, “korkuyu da hissedin, yine de yap”, geçmiş korkuyu zorlamanın erdemlerini benimseyen. Korku ile anlaşmada her hareket ettiğinizde, bir dahaki sefere yapmayı ve gelecek için güçlü bir alışkanlık geliştirmenizi kolaylaştırırsınız.

Bir golf turu sırasında korkunun üstesinden gelmek:
Valenzuela’nın liderliğini takip edin ve korkunun kazanmasını sağlamak yerine çekimlerinize gitmek için dikkatli bir seçenek yapın.

Kendinize agresif kalmanızı hatırlatmak için “Agresif Ol”, “Saldırı” veya “Git” gibi bir kelime veya kelimeler kullanın.

Zihninizi ‘Ya If’ ülkesinde dolaşırken keşfettiğinizde, sizi o anda yapmanız gerektiğine geri getirmek için işaret kelimelerinizi kullanın.

“Korkuyu da hissedin.” yanı sıra “golfçünün zihinsel kenarı” ile bestelenen ve pozitif golf oynayacağını tam olarak keşfedin.

Güvenle performans gösterecek kanıtlanmış stratejileri öğrenin!

Kaçırılan isabetten sonra kırılgan özgüvenden, güvenini zayıflatan veya kursta rahatça oynayamamayı zayıflatan katı veya yüksek beklentilerle oynuyor musunuz?

Eğer odak eksikliği, düşük özgüven veya kursta diğer zihinsel oyun zorluklarından yararlanıyorsanız, gerçek golf potansiyelinize ulaşamazsınız…

Başarılı golfçüler, rekabete karşı nihai güvenle tam olarak nasıl performans gösterileceğini keşfettiler, bu nedenle bunu yapmanıza yardımcı olacak golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabını ve CD programını kurduk!

Golfçünün Zihinsel Edge programı, kişisel kursiyerlerimle birlikte, zihinsel oyunlarını artırmalarına yardımcı olmak ve kursta tutarlılığı artırmalarına yardımcı olmak için en iyi 8 zihinsel eğitim oturumunu içeriyor.

Golfçünün zihinsel kenar programı 8 güven artırıcı CD, MP3 ses kayıtları ve 8 oturumlu golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabı içerir.

Golfçünün zihinsel kenarı: nihai güven için 8 haftalık bir plan

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
“Güven seviyem hiç bu kadar yüksek olmamıştı! Dört tur turunda da ne kadar net bir şekilde inanabildiğimi tam olarak söyleyemem. Bana sağladığınız basit oyun planı beni gerçekten odakladı. Bir turnuva sırasında güven seviyem hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Tam olarak ne kadar baskı olursa olsun, düşüncelerimi yönetmenin yanı sıra yürütmeyi de başardım. Dr. Cohn’a teşekkürler! ”
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Turu

“Dün bana şimdiye kadarki kişisel en iyi turumu sunan son zihinsel koçluk oturumumuz için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum! 77’den daha iyi puan almadığım bir golf programında, 73’lük bir yarışmaya attım. Bu basit oturumun benim için yarattığı inanılmaz içsel çalışmaya inanamıyorum ve bunun için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. ”
~null