Açılış NASC Şeref Salonu Sınıfı Sportstravel

Timothy Schneider Yayıncısını içerir
Sportstravel yayıncısı Timothy Schneider, Ulusal Spor Komisyonları Birliği Onur Listesi’nin açılış sınıfına, diğer beş spor etkinliği pazar gazisi ile birlikte seçildi: Hill Carrow, Kevin Gray, Jack Hughes, Diane McGraw ve Don Schumacher.

Şeref Salonu indüktörleri, 27-30 Mart’ta Sacramento, California’daki 2017 NASC Sports Etkinlik Sempozyumu’ndaki başarıları için kabul edilecek. Açılışta açılış sınıfı, NASC’nin geçmiş başkanlarını içeren örgütün liderlik konseyi tarafından seçildi.

1997’de SportStravel’i kuran Schneider, “NASC’ın Şeref Salonu’nun açılış sınıfına adlandırılması muazzam bir onur” dedi. NASC’nin kurulması ve spor etkinliği endüstrisinin büyümesi. ”

Schneider, Spor Event Pazarı’na adanmış bir dergi kuran ve spor endüstrisinde önde gelen iş ilerleme şanslarından biri olarak kuran Teams Seminer & Expo’yu tanıtan ilk yayıncıydı. İlk yıllarında NASC için Yönetim Kurulunda iki dönem görev yaptı ve seyahat endüstrisinde, Hedef ve Seyahat Vakfı’nın geçmiş başkanı ve hem DMAI hem de yönetim kurulu üyesi de dahil olmak üzere çeşitli işlevlere hizmet etti. ABD Seyahat Derneği.

Tepeli Carrow
Schneider, “Hill Carrow ve Don Schumacher, kuruluşundan itibaren Sportstravel Editör Danışma Kurulu’nun üyeleri oldu ve dergiyi tanıttığımızda Diane McGraw, SportStravel’deki ilk reklamcıydı” dedi. “Jack Hughes ve Kevin Gray de Sportstravel ve takımların güçlü savunucularıydı. Bu uzun zamandır iyi arkadaşların yanı sıra ortaklarla birlikte NASC’ın Şeref Salonu’na dahil edilmesi bir onurdur. ”

Carrow, Kuzey Carolina Amateur Sports’un yaratıcısının yanı sıra ilk genel müdürünün yanı sıra NASC ve North Carolina Spor Derneği’nin yaratıcısıdır. 2011’de 2015’in yanı sıra ABD, ABD Artistik Patinaj Şampiyonası için başkanlık yaptı. 2012’de masa tenisinde ve 2016’da Olimpiyat Denemeleri ve aynı zamanda bir yaratıcı ve USA Masters Games’in CEO’su.

Kevin Gray
Gray aynı şekilde NASC’nin kurucu üyesiydi ve High Kansas City (Missouri) Spor Tazminatı ve Vakfı’nın ilk ücretli ortağı oldu. KC spor tazminatına liderlik eden 22 yıl boyunca, 2011 yılında ölümüne kadar, KC spor tazminatı bir tam zamanlı işçiden 10’a yükseldi ve şimdi 14 çalışanı içeriyor. 1990 yılından bu yana, KC spor tazminatı, tahmini ekonomik etkiye 700 milyon doları aşan ürünlere yardımcı olmuştur. Gray, 2000 yılında Kansas Speedway’in güvenliğini sağlamada da etkili oldu.

Jack Hughes
29 yıl boyunca Hughes, etkinlik hizmetinin yanı sıra organizasyon uzmanlarının (ESOP) ve aynı zamanda bir spor, festival, kongre ve şehirler için turizm danışmanı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde spor komisyonları idi. Önemli katkıları ABD ve Kuzey Amerika Sıcak Hava Balonu Şampiyonalarını Baton Rouge’a aktarmaktı; Louisiana, Teksas ve Kuzey Carolina’daki ABD Olimpiyat Kutlama Torch Run Rölelerini koordine etmek; World University oyunları meşalesi New York’ta koşuyor. Aynı şekilde okçuluk konum müdürü ve Atlanta’daki ABD Paralimpik Oyunları’nda bisiklet sürmenin yanı sıra Gainesville Spor Komisyonu’nun genel müdürü oldu. Hughes 2014 yılında öldü.

Diane McGraw
McGraw, Philadelphia Spor Kongresi’nin ilk müdürüydü ve aynı zamanda Orlando Bölgesi (Florida) Spor Komisyonu’nun ilk başkanıydı ve bugün Merkez Florida Spor Komisyonu olarak anlaşıldı. Los Angeles Sports ve Eğlence Komisyonu’nun ilk başkanıydı ve daha sonra High Louisville (Kentucky) Spor Komisyonu’na liderlik etti. Daha sonra Pennsylvania’nın belirtisi için spor turizmi başkanı olarak görev yaptı. McGraw da aynı şekilde NASC Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan ilk bayandı.

Don Schumacher
Schumacher, NASC’nin sahip olduğu tek genel müdür. Grubun kurucularından biriydi ve derneği yaklaşık 800 üye kuruluşa dönüştürdü. NASC’den önce, Riverfront Coliseum’un (şimdi ABD Bank Arena) başkanıydı ve aynı zamanda dünya artistik patinaj şampiyonalarının yanı sıra erkeklerin NCAA Midwest bölgesel finallerini de düzenledi. Aynı şekilde, NCAA erkek basketbol turnuvasında, NCAA Kadınlar Final Four, NCAA Frozen Four Hokey Şampiyonası, Kadın Jimnastiği ve Büyük Patlama Etkinlikleri’nden çekerek Yüksek Cincinnati Spor ve Etkinlikler Komisyonu Başkanı olarak görev yaptı. Schumacher, Sacramento’daki Sempozyuma uygun işlevinden aşağı inecek.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Kırmızıyanull

Mary Wittenberg Nyrr

Mary Wittenberg’den ayrıldı
Mary Wittenberg, katılımcı fitness etkinliklerine ve programlarına odaklanan bir “yaşam tarzı şirketi” olan yeni başlatılan Virgin Sport’un küresel CEO’su olmak için New York Road Runners’ın başkanı ve CEO’su olarak görevinden istifa edecek. NYRR baş işletme görevlisi olan Michael Capiraso ve baş üretim sorumlusu olan Peter Ciaccia, TCS New York Maratonu ve diğer etkinlikleri organize eden New York Road Runners’ın liderliğini devralacak. Capiraso, diğer alanların yanı sıra pazarlama, şirket geliştirme, gençlik ve toplum hizmetleri ve yönetimini denetleyen Başkan ve CEO olarak görev yapacak. Ciaccia etkinliklerin başkanı olarak görev yapacak ve Wittenberg’in yerini maratonun yarış direktörü olarak yapacak. Etkinlik geliştirme ve üretim, yayıncılık, medya ilişkileri, halkla ilişkiler ve diğer alanları denetleyecektir. Capiraso ve Ciaccia, Wittenberg’in 18 Mayıs’ta organizasyonla son gününü takiben 19 Mayıs’ta NYRR’de yeni rollerini üstlenecek.

Michael Capiraso
Virgin Sport’un lansmanını açıklayan bir sürüme göre, şirket ““ spor ”i yeniden hayal ederek ve kitlesel katılımcı olayların koşu, bisiklet ve diğer formatlarda erişimini genişleterek” küresel bir topluluğu büyütmeye çalışacak. Yeni bir dijital platform aracılığıyla Virgin Sport, etkinliklerini eğitim ve sosyal fırsatlarla desteklemeyi planlıyor ve aktif, sağlıklı yaşamlarda her yaştan ve yetenekten insanlara destek sunuyor.

Merkezi New York’ta bulunan Virgin Sport, başlangıçta İngiltere’de başlayacak ve çabalarını ABD, Güney Afrika ve Avustralya’da odaklayacak. Virgin Group’un kurucusu Richard Branson, “Bu girişim özellikle kalbime yakın” dedi. “Zinde ve sağlıklı kalmak hayatımda önemli bir önceliktir ve günlük rutinimin bir parçasıdır. Bir fark yaratırken eğlenmeye inanıyorum ve Virgin Sport bunu çok daha fazla insan için mümkün kılacak. Çalıştırdığımız olaylar, insanları mümkün olduğuna inandıkları şeyin sınırlarını zorlamaya ve hayatı sonuna kadar yaşamalarına yardımcı olacak. ”

Peter Ciaccia
Wittenberg 1998’de NYRR’ye katıldı ve 2000 yılında ilk baş işletme görevlisi oldu. 2005 yılında NYRR’yi başkan ve CEO olarak yöneten ilk kadın oldu ve aynı zamanda New York City Maratonunun yarış direktörü oldu. Bugün maratonda 50.000 koşucu ve yaklaşık 2 milyon seyirci var. Wittenberg aynı zamanda koşu dünyasında etkili bir figür ve 2006’da bulunan Abbott World Marathon Majors’ın popüler bir lideri olmuştur.

“NYRR’deki günlerim etrafımdaki ilhamla beslendi ve çok sayıda seçkin ortak ve yetenekli ve derinden kararlı personel, gönüllü ve yönetim kurulu ile yan yana çalışırken koşucularımıza ve topluluğumuza hizmet etmek büyük bir ayrıcalık oldu. Dedi Wittenberg.

NYRR ile birlikte olan Capiraso, 2010, çeşitli en iyi ABD ve uluslararası şirketlerle önemli bir yönetici oldu ve Prism North America Spor ve Evde Eğlence Ajansı’nın CEO’su Nike’ın CMO’su Cole Hahn, Başkan Yardımcısı, Ulusal Futbol Ligi Pazarlama ve Yönetici Yaratıcı Direktörü, Major League Baseball Productions uzmanı ve Calvin Klein başkan yardımcısı.

Ciaccia’nın liderliği altında, NYRR’nin etkinlikleri New York’un beş ilçesinde TCS New York Maratonu’ndan çocuklara kadar değişen yılda 50 yarış içerecek şekilde büyüdü. NYRR’ye katılmadan önce Ciaccia, CBS Records ve Sony Music ile çalıştı ve kendi yetenek ve etkinlik yapım şirketi ile büyük sanatçıları ve gezileri yönetti.

*NYRR’nin izniyle fotoğraflar

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Oyun öncesi sinir gerçekleri ve kurgu

oyun öncesi “sinirleri” kendi yararınıza tam olarak nasıl kullanacağınız

Birçok sporcunun, rekabet sporundan önce oyun öncesi “sinirlerin” etkileri hakkında yanlış anlamaları vardır.

*Yanlış Anlama 1: Elit sporcular asla gergin değildir.

*Yanlış Anlama 2: Elit sporcuların başarılı olmasına neden olan genel sinir eksikliğidir.

*Yanlış Anlama 3: Elit sporcular, en stresli rekabet koşullarında bile yüzde 100 sakin kalma yeteneğiyle doğarlar.

Bu yanılgılar, bir sporcunun hazırlığını, çabasını ve nihayetinde, onları sporlarında muhtemel elde etmekten alıkoyan odaklanmayı etkileyen hatalı inançlardır.

Bu yanlış anlamaların performansı tam olarak nasıl engellediğini incelemek için uzun zaman alalım…

Bazı sporcuların asla gergin olmadığına inanıyorsanız, rekabette endişelendiğinizde sizinle ilgili bir sorun olduğuna inanabilirsiniz. Bu tür inanılan süreç, bir yarışma öncesinde veya sırasında sinirlerinizin yönetilmesine neden olabilir.
Eğer başarı ile sinir eksikliğine karşılık gelirseniz, atletik başarının sizin için imkansız olduğunu hissedebilirsiniz. Sinirle başarının mümkün olmadığına inandığınızda, daha az zaman ve yöntem ve eğitim seanslarında çaba göstereceksiniz.
Elit sporcuların genetik olarak sinirlere karşı bağışık olduğu kavramını satın alırsanız, sinirlerinizi idare etmek için çaresiz hissedeceksiniz ve bu nedenle baskı altındayken yarışmalarda umutsuz hissedeceksiniz.

Gerçek şu ki… tüm sporcular bir dereceye kadar sinir, stres veya eklenen adrenalin yaşarlar. Adrenalin ve yoğunluk, yüksek düzeyde mücadele etmenize yardımcı olur. Stres ve kaygı ve endişe sizi zihinsel olarak sakatlayabilir.

Elit sporcular işe koydukları için başarılı. Elit sporcular, fiziksel ve zihinsel oyunlarını kurmaya büyük zaman ayırıyorlar, aynı zamanda başarılı olmalarına yardımcı olan hazırlıklar.

Elit sporcular, oyun öncesi titremeleri nasıl ele alacaklarını veya kendilerini ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları uygun bir yoğunluğa taşıyacaklarını anlarlar.

Zirvenizde performans sergilemek istiyorsanız, “gergin” olmadığınız sürece ihtiyacınız olan şey biraz sinirdir.

Sinirleri yönetme, Premier Lig’in Liverpool’u savunmacı Virgil van Dijk’e yardım etti, PFA Yılın Oyuncusu ödüllendirdi.

Van Dijk: “Ne olduğunu anlamıyorum. Bu sadece yıllar boyunca keşfettiğim bir şey ve son derece mutlu olduğum bir şey. Endişeliyseniz: “Hatalar yapmak veya küreyi uzaklaştırmak istemiyorum.” Ancak o zaman kendi yüksek niteliklerinizi sınırlıyorsunuz. Yıllar boyunca, hayatta daha önemli şeylerin olduğu zihniyetini belirledim. ”

Van Dijk bunu futbol maçları sırasında zirvede oynamasına yardımcı olmak için avantajını kullanıyor.

Van Dijk: “Bugünlerde sinirlerden daha fazla zevk. Geçen yıl Şampiyonlar Ligi finalinden önce bile [Orijinal Madrid’e karşı]… Son derece rahattım. Ben şöyleydim: “Hadi gidelim, hadi bunu yap.”

Oyun öncesi titremelerinizi tam olarak nasıl kullanacağınızı ve kaygıya dönüştürmeyeceğinizi keşfederek, daha tutarlı bir şekilde zirvenizde performans gösterebilirsiniz.

Adrenalin kullanmanın yanı sıra avantajınıza yoğunluk:

Rekabet öncesi titremeleri, odaklanmanıza yardımcı olabileceği ve rekabette ek enerji sağlayabilmenize yardımcı olabileceği için performansınız için pratik olarak kucaklayın.

Rekabetten önce oyun öncesi titremeleri stres ve kaygıya çevirmekten kaçının. Pompalanan ve heyecanlı hissetmenin gerginle aynı hissedebileceğini unutmayın.

Ken Ravizza’nın dediği gibi: “Kelebeklerin oluşum içinde uçmasını ve bunları kendi yararınıza kullanmasını sağlayın!”

Tenis mükemmel Billy Jean King’in diğer sporcularla iletişim kuracağı için “baskının bir ayrıcalık olduğunu” anlayın.

Sporda zihinsel hazırlığı geliştirin!

Sık sık sıkı, gergin, endişeli veya baskı altında nasıl daha iyi dinleneceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen bir sporcuysanız, rahat sporcu sizin için!

Güven ve sıkıntı altında rahatlama yeteneği, şampiyona sporcularının en iyi yaptığı şeydir.

Önemli bir noktayı kaybetmeniz, bir putt kaçırmanız veya kucağınızdan ikinci bir zaman kaybetmeniz sadece gergin bir an gerektirir. Dikkat dağıtıcı unsurların aklınızda vahşi koşmasına izin veremezsiniz ve oyunda önemli zamanlarda hata yapmanıza neden olur!

Rahat sporcu, bir şampiyon gibi nasıl rahatlayacağınızı öğretmek ve oyun alanına, mahkemeye, yöntemde ve oyunlara her adımda her adımda gevşeme gücünü kullanmanın yanı sıra tam olarak nasıl rahatlama gücünü kullanacak şekilde toplam bir sistemdir!

Bu çalışma kitabının yanı sıra CD programı, 14 günlük odak artırma egzersizlerini içeren 2 ses CD’sinden oluşur ve 14 günün her birinde size rehberlik eden çalışma kitabına uymak, stratejileri uygulamanıza yardımcı olur ve egzersizleri özelleştirir kişisel odak zorluklarınıza.

Keşfedeceksiniz:

Konsantrasyonunuzu sabote eden dikkat dağıtıcı unsurların yanı sıra dikkat dağıtıcı şeylerden sonra tam olarak nasıl yeniden odaklanacağınızı nasıl belirleyebilirsiniz.
Çekimden önce atış öncesi rutinler nasıl kullanılır veyanull

Microsoft’un bir büyüme zihniyeti oluşturmasına yardımcı olmak

Büyük işletme tam olarak nasıl kolektif bir büyüme zihniyeti oluşturur? Microsoft şu anda çok fazla zaman, enerji ve aynı zamanda gelişmenin yanı sıra keşfetmeye elverişli bir iş zihniyetini teşvik etme çabasıdır. Geçen hafta Avrupa ekibinin bir kısmını tam olarak ne kadar iyi yapmayı önerdik. Bu blog, onlarla tartıştığımız birkaç alandan kısa bir özet sunmaktadır.

Carol Dweck’in yakın tarihli bir değerlendirmesi ve meslektaşları bir büyüme zihniyetini teşvik eden bir şirketin faydaları hakkında:

Çalışanlar arasında daha yüksek seviyeler

Daha yüksek katılım seviyeleri

Daha yenilikçi ve ustaca kültür

Etik olmayan davranışlarda bulunmanın yanı sıra onaylama olasılığı daha düşük

Azaltılmış ‘suçlama oyunu’ kültürü

Microsoft, bir büyüme zihniyeti oluşturmak için tam olarak ne kadar iyi inanmaya inanıyordu. Bu, işçilerinin rahatlık alanlarının dışına çıkma, merak için sağlıklı bir zihniyetin teşvik edilmesini ve personellerini ve ekiplerini tam olarak nasıl kurduklarını yeniden düşünme şansını vermeyi içeriyordu.

Peki şirketler tam olarak nasıl bir büyüme zihniyeti kurabilir? Microsoft’un göz önünde bulundurmaya değer dört alanı vurguladık:

Başarısız olduğunuzda ne yapmalısınız

Mekandaki en akıllı kişi olarak görülebilecek baskı, bir başarısızlıktan sonra kendi kendine destekleme davranışlarına neden olabilir. Bunlar arasında yardım istememek, hatalarınız hakkında yalan söylemek veya durumdan çekilmektir. Mükemmeliyetçiliğe, büyüme zihniyetine ve yetenekli + yetenekli kursiyerlere bir göz atan yakın tarihli bir makale bunu bir eğitim ortamında son zamanlarda vurguladı.

İnsanların tam olarak nasıl daha iyi başarısız olacağını keşfetmelerini öneririz. Bu, daha sık başarısız olmak veya başarısız olmak için çabalamak anlamına gelmez. Bunun yerine, yöntem boyunca bazı başarısızlıkların kaçınılmaz olduğunu ve bunları en üst düzeye çıkarmak için gerekli olduğunu anlamanın ima edilmesi anlamına gelir. Daha iyi çalışmayı tam olarak nasıl bırakacağınız hakkında biraz daha fazla kontrol etmek için blogumuzu buradan kontrol edebilirsiniz.

Burada bir ‘üçlü A’ yöntemine inanıyoruz. Hatalardan keşfetmek, hatalarınızı kabul etme, yorum isteme ve daha sonra verdiğiniz rehberliği harekete geçirme yolculuğunu gerektirir.

Takımınızı tam olarak nasıl övdüğünü ayarlayın

Bazı alınan övgü türü, kendilerini tam olarak nasıl gördükleri (ve daha sonra tam olarak nasıl performans gösterdikleri) üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Araştırma çalışması, küçük bir çocuk olarak aldığınız yorum türünün, 5 yıl sonra zihniyetinizde etkili olabileceğini düşündürmektedir. Bu etki aynı şekilde sadece gençlik yıllarının ötesinde açıktır – hem gençler hem de yetişkinler üzerinde bir etkisi vardır.

Bireyleri ‘akıllı’ olarak övmekle ilgili mesele, onlara bir başlık sağlamasıdır. İnsanların kayıptan kaçındığını biliyoruz, bu da bir şeyi kaybetmeye inanılanların bir şey kazanmaya inanılanlardan daha büyük bir şoför olduğunu ima ediyoruz. Bu ‘akıllılık’ etiketini kaybetme endişesi, insanların nedenlerin arkasında saklanmasına ve egolarını korumalarına neden olabilir – genellikle gelişimleri pahasına.

Blog’umuzda, ‘Gerçekten nasıl bir büyüme zihniyeti oluşturulur’, ideal olarak bir büyüme zihniyetiyle sonuçlanacak farklı davranışlardan bahsediyoruz. Bunlar arasında çaba, merak, cesaret ve yüksek beklentilere sahip olmaktır.

Kendinizle konuştuğunuz yöntemi değiştirin

Meslektaşlarınızla konuştuğunuz yöntemi değiştirmenin yanı sıra, tam olarak kendinizle nasıl konuştuğunuzu göstermek önemlidir. Bu genellikle kendinize daha iyi sorular sormayı içerir. Bunlar arasında ‘Bugünün çabası yarının ödülüne değer mi?’ Ve ‘Bir dahaki sefere farklı bir şekilde ne yapardım?’ Bu, ilginizi, süreçleri ve uyguladığınız teknikleri değerlendirmenin yanı sıra görevin gerektirdiği çabaya odaklamanıza yardımcı olur. Kendi kendine konuşma ve zihniyet arasındaki bağlantı hakkında çok daha fazla bilgi için ‘Büyüme Zihniyet Cümleleri’ blogumuzu inceleyin.

Amaç duygunuza odaklanın

Ekibiniz içindeki bireylerin sahip olduğu zihniyet çevresi tarafından şekillendirilecektir. Psikologlar buna ‘motivasyonel iklime’ çağırıyorlar. ‘Ödüllerin’ ve ‘korku’ üzerindeki sınırlayıcı etkileri üzerine bazı büyüleyici araştırma çalışmaları vardır. Bunun yerine, ‘bir işlev duygusuna odaklanmanın çok daha uzun süreli faydaları’ olduğu görülmektedir.

İnsanların, eldeki görevin gelecekte kendilerine nasıl fayda sağlayacağını tam olarak belirlemelerine yardımcı olarak, insanların motivasyonlarını, etkileşimlerini ve çaba düzeylerini geliştirmelerine yardımcı olmak için keşfedilmiştir. Büyüleyici bir araştırma çalışması, tehlike öğrencilerine yardımcı olup olamayacağını görmek için bir işlev duygusu ve büyüme zihniyeti oluşturmaya entegre edilmiştir. Sonuçlar? Bu tür bir müdahale almanın kurumda kalma olasılığının daha yüksek olduğunu ve bu tür müdahalenin tüm bir kuruluşta ölçeklenebilir olduğunu keşfettiler.

Son düşünce

Önümüzdeki birkaç yıl, şirkette bir büyüme zihniyeti kültürü kurmaya devam ettikleri için Microsoft’ta ilginç bir zaman olacağını vaat ediyor. .null

Club Brugge 100 milyon € yeni stadyum planı

Belçika futbol tarafı, Club Brugge, mevcut evleri Jan Breydel Stadyumu yerine 100 milyon € (111 milyon dolar) yeni bir stadyum için planlar ortaya koydu. Yeni Stadion Brugge, Belçika Çok Birinci Division A Club tarafından maruz bırakılan planlara göre, 2022/23 sezonuna kadar tamamlanması gereken planlara göre 40.000 kapasiteye sahip olacak.

Gelişme, Belediye Meclisi’nden kiralanan arazi ile kulüp tarafından finanse edilecektir.

Club Brugge’nin başkanı Bart Verhaeghe şunları söyledi:

Stadyum eski olduğu kadar tehlikelidir, kullanılır. Ne kadar erken ayrılırsak, herkes için çok daha iyi. Kulübün yanı sıra tüm ortam için. Bu, Sint-Andries ve Bruges’a bir destek sağlayacaktır. Bu yüzden bu sefer işe yarayacağına ikna oldum.

Club Brugge’nin mevcut yeri 1973 yılında rakip Club Cercle Brugge tarafından geliştirildi. 30.000 yeteneğine sahipti ve en son 2000 UEFA Avrupa Şampiyonası öncesinde yenilendi.

Bununla birlikte, yeni Avrupa kulübü futbolu düzenlemelerine yaklaşırken Verhaeghe, değişim gereksiniminin bilincindedir:

Her şey değişecek, mutlak üstte oynama talepleri çok daha zorlu olacak. Kendi stadyumunuzda oynayabileceğiniz için kaçırdığınızı hayal edin. Tamam, biz de her zaman Belçika olacağımız gibi Belçika’ız. Ancak yine de Ajax’ın yaptıklarını yapabilmek istiyorum. Stadyumumuz için bir hizmete ihtiyacımız vardı ve şimdi keşfettik.

Yeni Stadion Brugge, 2022/23 sezonunun başlangıcından dolayı tamamlanarak 40.000 kapasiteye sahip olacak. Görüntüler: Club Brugge

Yeni konum için ön planlar Hollanda’nın yanı sıra Belçika’nın 2018 FIFA Dünya Kupası teklifinin bir parçasıydı. Bu 2010 yılında düştükten sonra, kulüp yeni bir ev için planlar hazırlamaya devam etti, ancak bölgesel yetkililerle anlaşmazlıklar süreci durdurdu. Şimdi, binanın başlayabileceği kadar bir teklif de kabul edildi.

Belçika Ligi liderleri uzun zamandır şehrin bir bölümünde yeni bir yer geliştirme planları izlemişlerdi, ancak idari dolaşımlar orijinal sitede bir karar verildiğini ima ettiler.

Popüler Fransız mimarlar Scau tarafından yaratılan vizyon, bölgesel sakinleri kolaylaştırmak için özellikle kompakttır. Önerilen yeni stadyum selefinden 10.000 daha büyük olsa da, boyut farkı oldukça mütevazı olurdu ve sadece birkaç metre daha uzun ve daha geniş olacaktı.

Oturma tasarımı, 12.000’den fazla kişiyi tutabilen birçok vokal destekçisi için büyük bir tek katmanlı kuzey uç içerir. Batı ve East Stand’ın bir kısmı, 40 gökyüzü kutusu, iki büyük şirket kulübü ve bir dizi restoran içeren Premium oturma müşterileri düzenleyecek.

Genel olarak, stadyumdaki şirket koltuklarının kısmının toplam 40.000 kapasiteden yaklaşık 5.000 olması bekleniyor. Hayranlar için iki konut planlanıyor, her bir stand kendi asansörünü sunuyor ve en az 200 tekerlekli sandalye kullanıcısı için alan garanti ediyor.

Batı ve Doğu Standının bir parçası, 40 Skybox’tan, iki büyük şirket kulübünden ve bir dizi restorandan yararlanan premium oturma müşterileri düzenleyecek

Kaynak:

Görüntüler, Nezaket: Club Brugge

#football #footballbiz #sportsbiz #stadia #stadiumdesign

ALSD Worldwide’ın 2020 ‘Hibrid’ baskısı – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için önde gelen etkinliği – yeni yapılar, yenileme, hizmet genişletmeleri ve teknolojisi yoluyla geliri artırmaya ve güvenle yeniden açılmaya odaklanacak. 12-13 Ekim Liverpool FC’nin Anfield Stadyumu’nda düzenlenen fiziksel etkinlik tamamen sanallaştırılacak ve hem yüz yüze hem de uzaktan katılımcıları karşılayacak.

ALSD Worldwide 2020, üst düzey bir seminer (oturumlar yayınlanacak), bir sergi salonu (fiziksel ve sanal), Anfield’in sahne arkası gezileri, Goodison Park ve M&S Bank Arena (fiziksel ve sanal), ayrıca çeşitli ağ etkinlikleri (fiziksel ve sanal), bilgi paylaşımı, ağ ve iş için optimize edilmiş şans sağlıyor.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk endüstrisine liderlik etmek

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Mükemmeliyetçiliğin zorluğu nedir?

Tenis sahasında beklentilerinizi tam olarak nasıl ele alacağınız

Tenis sahasında harikanızı kaybettiğinizde, veriyor musunuz, teşekkür ediyor musunuz veya topu itmeye başlıyor musunuz?

Bu haftanın tenis psikolojisi podcast’inde, tenis uzmanı zihinsel oyunu Dr. Patrick Cohn, Sarah’dan beklentilerinin yönetilmesine yardımcı olması gereken bir endişeyi yanıtlıyor.

İşte Sarah’nın oyunu hakkında belirtmesi gereken:

“Ben 14 yaşındayım ve yaklaşık 8 yıldır tenis oynuyorum. Antrenörlerimin bana bir boğa dediğinde, her zaman çok inatçı olduğum kadar da çok üzüldüğümde çok üzülüyorum, ancak üzülmemin tek nedeni, daha iyisini yapabileceğimden beri, üzüldüğümde onun gibi Sadece denemeyi bırakıyorum. Veriyorum. Bu yüzden harika kalmanın yanı sıra zihinsel olarak kalacak yöntemleri keşfetmeye çalışıyorum. Kaybetmekten de nefret ediyorum, o zaman insanların bana, özellikle de aileme neye inanacağına dair tüm düşünceleri alıyorum. Bunu sunmaya çalışıyorum, ancak inanmak için Tart’ın en kısa süresi olduğu gibi, küreyi mahkemeye itmeye başlıyorum ya da hiçbir sebepten dolayı inanılmaz bir şekilde vuruyorum. Yardımınızı gerçekten kullanabileceğim gibi kendime de inanılmaz derecede zor olabilirim. ”

Cohn: Kendinize zor olmanın yanı sıra, hızlı bir şekilde hayal kırıklığına uğramanızın yanı sıra kaybetmekten de bir kısmı, oyununuzda sahip olduğunuz bazı mükemmeliyetçilikler var gibi görünüyor

Cohn: Şimdi, mükemmeliyetçiliğe ne gidiyor?

Cohn: Mükemmeliyetçilikle birlikte giden şeylerden biri, eğiticiniz bunu gördüğünde, hızlı bir şekilde yeterli keşfedemediğiniz veya vurmayı özlemediğiniz bir yöntem koşulunda bile, performansınız için son derece yüksek beklentilerdir. büyük olasılıkla üzülüyor.

Cohn: İnatçı olmak ya da boğa olmakla ilgili çok fazla inanmıyorum, çünkü o kadar çok şey talep ediyorsunuz ki performansınız açısından mükemmellikte maliyetli.

Cohn: Mükemmeliyetçiliğin zorluğu nedir? Ne yapabilirsin?

Dr. Cohn’un mükemmeliyetçiliğinizi ve beklentilerinizi ele almak için yapabileceğinizi duymak için aşağıdaki sesi dinleyin:

Itunes’daki Tenis Psikolojisi Podcast’e abone olun!

Tamamen ücretsiz tenis psikoloji raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Tamamen Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu İndirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.

Zihninizi noktalar arasında verimli bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktaya gitmenize yardımcı olabilecek bir teknik.

Güveninizi artırmak için ustalaşmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri ve puanlar arasındaki performansı.

Tamamen ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Mahkemede en iyisini gerçekleştirmek için kanıtlanmış tenis zihinsel oyun tekniklerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

Maçlara en iyi ve birçok olumlu oyununuzu getiriyor musunuz?

Oyuncuların maçlarda oynadıklarında sorunlara uyma konusunda sık sık duyuyorum …

“Maçlardan önce o kadar sıkı veya gerginim ki, doğrudan inanamıyorum ya da oyunumda herhangi bir ritim alamıyorum.”

“Kötü atışlara ya da hatalarla birlikte kartopu gibi hayal kırıklığına uğradım.”

“Oynadığımda o kadar çok şey bekliyorum ki, maç planlandığı gibi gitmediğinde güvenini kaybediyorum.”

“Yöntemden eşleşmeye gittiğimde ve nedenini anlamadığım gibi güvenim kayboluyor gibi görünüyor.”

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara en yüksek güvenle nasıl yapılacağını tam olarak keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı artırmaya ve maçlarda üstün özgüvenle gerçekleştirmeye hazırsanız, tenis güven: rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Oyuncular: Güveninizi nasıl yöneteceğinizi, en iyi şekilde odaklanacağınızı ve çok daha yakın maçlar kazanın.

Ebeveynler: Genç tenis oyuncusunun turnuvalara olan güvenini artırmaya yardımcı olun. Sadece oyuncunuzun iPod’unda programın tonları!

Antrenörler: Basit, kanıtlanmış zihinsel stratejileri kullanarak ekibinizin güvenini artırın.

Eğitmenler: Kursiyerlerinize zihinsel oyun avantajını tam olarak nasıl sağlayacağınızı keşfedin.

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak için tenis güveni kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun teknikleri bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
“Şimdiye kadar program gerçekten iyi gidiyor! Çocuğum çalışma kitabını yapıyor ve ses kısmını dinliyor ve keyif alıyor! Son birkaç hafta içinde çok daha iyi oynadı ve programın odaklanmasına yardımcı olduğunu ve bu kadar sinirlenmemesine yardımcı olduğunu belirtti. ”
~ Tara Mariannull

Calgary Flames Arena Job’dan

Çekiliyor Calgary alevleri, NHL ekibi için gelecekteki evden artan maliyetlere atıfta bulunacak bir arena işinden çekiliyor.

Calgary Sports ve Home Entertainment, geçen hafta yaptığı açıklamada, “Şehrin ve CSEC’nin projenin artan maliyetleri ile ilgili bir dizi sorunu çözemediği,” geçen hafta yaptığı açıklamada Calgary Sports. “Şehir ve CSEC bu sorunları çözemediğinden, CSEC, Total Etkinlik Merkezi projesine uygun bir yol olmadığını belirledi.”

Şehir ve Mülkiyet Grubu, maliyetlerin 471 milyon dolardan fazla artmasından önce 19 Aralık’ta maliyetler için 50/50 sözleşmeyi kabul etmişti. O zaman, şehir sahiplik grubuna projedeki payını finanse edemeyeceğini söyledi.

CSEC, maliyetlerin daha büyük bir payını finanse etmeyi kabul etti, ancak genel masrafın yeni bir alıntısı, alevler için neredeyse 20 milyon dolar daha fazla ekleyecekti.

Yeni arenanın 19.000 taraftar oturması bekleniyordu. Arena, 1983 yılında geliştirilen ve Calgary’deki 1988 Olimpiyat Kış Sezonu Oyunları için spot ışığı mekanlarından biri olan Saddledome’un yerini alacaktı, hem buz hokeyi hem de artistik patinajdı.

CSEC, “Calgarlar için mükemmel veya alevler için rekabetçi bir şekilde olmasa da, Calgary halkı yine de CSEC’in niyetlerinin Scotiabank saddledome’da kalacağını anlamalıdır” dedi.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

NFL 2. Hafta Uzman Bahis Önizleme | Oran ve Fikirler

NFL 2. Hafta Oyun Arızası
Futbolu geri almak harika. Altı underdog sadece 1. Haftada yayılmayı değil, oyunlarını açıkça kazandı.
2. haftada, New England Patriots ve Seattle Seahawks arasında altı bölüm eşleşmesi ve fantastik bir ilk oyun olacak.
Dalalım.
NFL 2. Hafta Oyunları
Bengals Vs. Kahverengi
Jaguars Vs. Titanlar
Devler Vs. Ayılar
Broncos Vs. Steelers
Falcons Vs. Kovboylar
Lions Vs. Paketler
Vikings Vs. Tuhaflık
Faturalar Vs. Yunus

49ers Vs. Jetler
Rams Vs. Kartallar
Panthers Vs. Korsanlar
Washington Vs. Kardinaller
Şefler Vs. Şarjörler
Ravens Vs. Texans
Patriots Vs. Seahawks
Azizler Vs. Akıncılar

NFL 2. Hafta Oyunları ve Bahis Oranları
2020 NFL sezonunun 2. Haftası hakkında bilmeniz gereken budur. Oyunların her biri için olasılık ve çizgi hareketine bir göz atalım.
Cincinnati Bengals (0-1) Vs. Cleveland Browns (0-1)
Cincinnati Bengalsvs.veveland Browns
Bengaller (+199) MoneylineBrown (-240)
+6 (-110) Spread-6 (-110)
O 44 (-110) TotalU 44 (-110)
Cleveland Browns NFL 2. Hafta maçında Mybookie.Ag adresinde Cincinnati Bengals’e bahis

Bengals Vs. Browns Oyun Bilgisi:
Tarih: 17 Eylül 2020 Perşembe | 8:20 ET
Stadyum: FirstEnergy Stadium, Cleveland, OH
TV: NFL Ağı

Bengals Vs. Browns Breadd
Rookie QB Joe Burrow, Chargers’a karşı çıkışında iyi görünüyordu. Neredeyse oyun kazanan bir sürüşü vardı, ancak AJ Green’den bir penaltı gol attı. Cincinnati nihayetinde oyunu daha sonra bağlamak için kısa bir vuruş kaçırdı.
Burrow’un Cleveland’a hazırlanmak için üç günü olacak. Browns da 1. haftada kaybetti, ama bu bekleniyordu. Kuzgunlar NFL’deki en iyi takımlardan biridir. Odell Beckham Jr.’ın üç yakalamada sadece 22 yarda vardı. Ayrıca iki önemli damlası vardı ve Cleveland topu Baltimore’a üç kez çevirdi.
Browns, Bengallere karşı son dört toplantıdan üçünü kazandı, ancak Cincinnati son toplantıyı kazandı.
Halk:% 54’ü Bengals +6 ile.
Mybookie’de Cincinnati Bengals +6’ya bahse girer

Jacksonville Jaguars (1-0) Vs. Tennessee Titans (1-0)
Jacksonville Jaguarsvs.tennessee Titans
Jaguars (+320) MoneyLinetitans (-420)
+9 (-110) Spread-9 (-110)
O 42 (-110) TotalU 42 (-110)
Jacksonville Jaguars’a Tennessee Titans NFL 2. Hafta Oyunu Mybookie.Ag

Jaguars Vs. Titans Oyun Bilgisi:
Tarih: 20 Eylül 2020 Pazar | 13:00 ET
Stadyum: Nissan Stadyumu, Nashville, TN
TV: CBS

Jaguars Vs. Titans Arızası
Gardner Minshew’in 1. Hafta stat çizgisi deliydi. 173 yarda ve üç skor için 20 geçişin 19’unu tamamladı. Ekibi, Colts’ı üzücü bir zafer için şok ederken bu% 95’lik bir tamamlanma yüzdesi.
Sorun şu ki, Titanlar son dokuz dizi toplantısının yedisini kazandı. RB Derrick Henry Pazartesi gecesi Denver’da 31 taşımıştır. Suçlarının çoğunun olacağını biliyorduk, ancak 30+ taşıma çok fazla.
Halk:% 82’si JAGS +9 ile.
Mybookie’de Jacksonville Jaguars +9’a bahse girer

NY Giants (0-1) Vs. Chicago Bears (1-0)
Ny devsvs.chicago ayılar
Devler (+205) MoneylineBears (-245)
+6 (-110) Spread-6 (-110)
O 42 (-110) TotalU 42 (-110)
Chicago Bears’da NY Giants’a Bahse girerim.

Devler Vs. Ayılar Oyun Bilgisi
Tarih: 20 Eylül 2020 Pazar | 13:00 ET
Stadyum: Asker Field, Chicago, IL
TV: CBS

Devler Vs. Ayılar Arızası
QB Daniel Jones, Endzone’da bu kemikli müdahaleyi atana kadar tüm oyuna harika görünüyordu. Ekibinin korkusuz bir Steelers savunmasına karşı topu yukarı ve aşağı adım atmasına yardımcı oldu. Tüm bunlar koşu oyunundan sıfır yardımı ile. RB Saquon Barkley, Pittsburgh’a karşı taşıma başına ortalama 0,4 yarda elde edildi.
QB Mitch Trubisky, Lions’a karşı tüm oyunlar korkunçtu. Sonra aniden, dördüncü çeyrekte, ekibinin bölüm rakibine karşı bir galibiyet çalmasına yardımcı olmak için üç gol atarak yetkin oldu.
Trubisky hala geçişlerinin% 56’sından daha azını tamamladı.
Halk:% 60’ı Giants +6 ile.
Mybookie’de NY Giants +6’ya bahis

Denver Broncos (0-1) Vs. Pittsburgh Steelers (1-0)
Ny devsvs.chicago ayılar
Denver (+215) MoneylinePittsburgh (-255)
+6.5 (-110) Spread-6.5 (-110)
O 41 (-110) TotalU 41 (-110)
Pittsburgh Steelers’da Denver Broncos’a bahse girer.

Broncos Vs. Steelers oyun bilgisi
Tarih: 20 Eylül 2020 Pazar | 13:00 ET
Stadyum: Heinz Field, Pittsburgh, PA
TV: CBS

Broncos Vs. Steelers Arızası
Pazartesi gecesi Devlere karşı 19’da 113 yarda olan Steelers RB Benny Snell’e dikkat edin. Başlangıç ​​RB James Conner burkulan bir ayak bileği nedeniyle ikinci yarıyı oynamadı. Broncos’la yüzleşmesi tartışmalı.
Broncos’un RB Phillip Lindsay, Titanlara karşı çim toe yaralanması yaşadı. Muhtemelen bir oyun zamanı kararı olacak, ancak Denver’ın Melvin Gordon’u diğer sırt olarak var. 78 yarda ve 15 taşımada bir gol vardı. Gordon da bir kez uğraştı.
Kamu:% 68’i Steelers -6.5 ile.
Steelers’a bahis -6.5, mybookie

Atlanta Falcons (0-1) Vs. Dallas Cowboys (0-1)
Atlanta Falconsvs.dallas Cowboys
Falcons (+192) MoneyLineCowboys (-230)
+5 (-110) Forma-5 (-110)
O 52 (-110) TotalU 52 (-110)
Atlanta FA’ya bahse girernullnull

Tenisi durdurmalı mısın?

Tam olarak nasıl sinirlerden kurtulur ve tekrar tenis zevk alın

Maçlardan önce endişeli hissediyor musunuz ve artık oyunu oynamak istemediğiniz noktaya kadar büyük bir baskı altında mı?

Bu haftanın tenis psikolojisi podcast’inde, tenis uzmanı zihinsel oyunu Dr. Patrick Cohn, tenis oynamaya devam edip etmeyeceğinden şüphe eden Dwayne’den bir endişe veriyor.

İşte Dwayne’nin oyunu hakkında belirtmesi gereken:

“Benim sorunum, bir maça girmeden önce endişeli bir duyguyu ve aylardır uyguladığım şeyi sergilemek için yeterli olmanın tüm baskısını sevmiyorum. Duygudan hoşlanmıyorum, hatta oyunu bırakmaya inanıyorum. Oyunun kendisine odaklanmaya çalışıyorum, ancak endişeli olma hissi bana gerçekten özümde. Ne yapmalıyım? Oyunu durdurmalı mıyım? ”

Cohn: Zihinsel oyun sorunundan beri bırakmanın, halledebileceğiniz bir şey olan sporculara geçerli bir neden olmadığını öneriyorum.

Cohn: Başka bir deyişle, oyunu artık eğlenceli olmadığı veya başka ilgi alanlarınız olduğu veya bir spor daha yapmak istiyorsanız, bunlar çok daha geçerli nedenler.

Cohn: Ancak oyunu durdurmak için, sadece gerginliğinizden beri, bunun, kurtulabileceğiniz ve ötesine geçebileceğiniz bir şey olduğunu hissettiğim için belirtiyorum.

Cohn: Peki, bu özel durumda tam olarak nasıl ötesine geçiyorsunuz?

Dr. Cohn’un sinirlerinizden kurtulmak ve tekrar tenisten zevk almak için ne yapabileceğinizi keşfetmek için aşağıdaki sesi dinleyin:

Itunes’daki Tenis Psikolojisi Podcast’e abone olun!

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.
Zihninizi puanlar arasında başarılı bir şekilde kullanıyorsanız.
Son noktaya gitmenize yardımcı olabilecek bir yöntem.
Güveninizi ve puanlar arasındaki performansı artırmak için ustalaşmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri.

Ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Mahkemede en iyisini yapmak için kanıtlanmış tenis zihinsel oyun yöntemlerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

Maçlara en iyi ve birçok olumlu oyununuzu getiriyor musunuz?

Oyuncuların maçlarda oynadıklarında sorunlara uymaları konusunda sık sık duyuyorum…

“Maçlardan önce o kadar sıkı veya gerginim ki, doğrudan inanamıyorum ya da oyunumda herhangi bir ritim alamıyorum.”

“Kötü atışlara ya da hatalarla birlikte kartopu gibi hayal kırıklığına uğradım.”

“Oynadığımda o kadar çok şey bekliyorum ki, maç planlandığı gibi gitmediğinde güvenini kaybediyorum.”

“Yöntemden eşleşmeye gittiğimde ve nedenini anlamadığım gibi güvenim kayboluyor gibi görünüyor.”

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara son derece güvenle tam olarak nasıl yapılacağını keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmeye ve maçlarda en üst düzey benlik saygısı ile hazırsanız, tenis güven: rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Oyuncular: Güveninizi nasıl yöneteceğinizi, en iyi şekilde odaklanacağınızı ve çok daha yakın maçlar kazanın.
Ebeveynler: Junior tenis oyuncusunun turnuvalara olan güvenini artırmaya yardımcı olun. Sadece oyuncunuzun iPod’unda programın tonları!
Antrenörler: Basit, kanıtlanmış zihinsel stratejileri kullanarak ekibinizin güvenini artırın.
Eğitmenler: Kursiyerlerinize zihinsel oyun avantajını tam olarak nasıl sağlayacağınızı keşfedin.

Teniste zihinsel tokluğunuzu iyileştirmeye yardımcı olmak için tenis güveni kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun yöntemlerini bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?

“İTunes’da tenis psikolojisi podcast’lerinizi dinlemek ve e-kitaplarınızı okumaktan gerçekten zevk aldım. Zihinsel oyunumda zaten geliştiğim gibi web sitenizi de keşfettim. Geçtiğimiz hafta sonu bir tenis yarışmasında oynadım ve kendime sahip olmam gereken güven miktarıyla oynadım. ”~ Melanie Lewis, Junior Tenis Oyuncusu
“Danielle bugünkü maçlarda duygularını kontrol etmekle gerçekten başarılı oldu. Maç sırasında hayal kırıklıklarını göstermediği için ondan çok memnun kaldık; Bunun büyük bir başarı olduğuna inanıyorum. İki kat hatalı veya hata yaptığında bile duygularını yönetti. Danielle’in 24 saatten daha kısa bir sürede alışkanlıkları üzerinde gördüğümüz değişiklikler harikaydı! Rehberliğiniz için size teşekkürler! ”~ Jennifer Alamo, Tenis Ebeveyn

Benlik saygınızı artırmanın yanı sıra profesyonel zihinsel oyun koçluğu ile odaklanın!

Usta Zihinsel Oyun Eğitmeni Dr. Patricknull

USA Bisiklet Gecikmeleri Şampiyona Ana Bildirimi

ABD bisikletine göre, ev sahibi devletin yasama organının, transseksüel gençliğin katılmasını engelleyen bir anti-transgender faturasını geçen 2021 maraton dağ bisikleti ulusal şampiyonası için ev sahibi sitenin duyurulmasını erteledi. okul sporlarında cinsiyet kimlikleriyle tutarlı. Yönetim organı, hangi eyaletin ev sahipliği yapması planlandığını açıklamadı, ancak bazı eyaletler yakın zamanda transseksüel sporcularla ilgili mevzuat çıkardı.

USA Cycling, “Bir tarihin anlık eksikliğinin üyelerimizi etkilediğini ve hem yeni bir tarih hem de yeri duyurmak için mümkün olduğunca hızlı çalıştığını fark ediyoruz” dedi. “Bu durumda ABD bisiklet sürmesi, bu özel olayı yeniden yerleştirebilirken, önceki sözleşme ve yasal taahhütler veya bulamama nedeniyle benzer mevzuattan geçen eyaletlerde olaylara adım atabilmemiz her zaman böyle olmayacaktır. Etkinlikten önceki süre verilen uygun bir yedek mekan gerçekleşecek. … Ülke çapında ayrımcı yasama çabaları hakkında çok daha fazla şey öğrendiğimizde ve doğrudan LGBTQIA+ ve Müttefik topluluklarımızdan duyduğumuzda, politikalarımızı gelecekteki ulusal şampiyonaları nerede tutacağına dair kararlarımıza rehberlik etmek için uyarlayacağız. Bunlar önümüzdeki haftalarda yayınlanacak. ”

Sonuç olarak, USA Cycling şu anda ulusal yönetim organının sözleşme durumu, olay büyüklüğü ve olay tarihi nedeniyle pratik olduğunu söylediği yeni mekanları inceliyor. Alabama, Arkansas, Tennessee ve Mississippi bu yıl transgender karşıtı faturaları geçerken, Güney Dakota’nın valisi onu yönetici emri ile devlet politikasını yaptı.

USA Cycling’in İcra Kurulu Başkanı Rob Demartini, “ABD Bisiklete binme, sözleşmeye bağlı olarak ulusal şampiyona planlarımızı değiştirdi ve gelecekteki etkinliklerimizi mevzuatın spora erişimi sınırlamadığı yerlere yerleştirecek” dedi. “Kısıtlayıcı mevzuattan geçen yerlerde meydana gelen mevcut anlaşmalara sahip etkinlikler için, çok daha kapsayıcı bir bisiklet ortamına destek verirken güvenli ve adil etkinliklerden emin olmak için yerel ev sahibi topluluğun yanı sıra yerel savunuculuk gruplarıyla birlikte çalışacağız.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta