ABD Yüzme, Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020’deki başarılı gösterisinin topuklarında 2021-2022 Ulusal Etkinlik Takvimi’ni

duyurdu ve bir sonraki Olimpiyat döngüsüne başlamak için ABD Yüzme, 2021–2021- Olaylar için hedefli etkinlik rutinini açıkladı. 2022 Sezonu Ulusal Şampiyonalar, çeşitli Şampiyona Serisi etkinlikleri, dünya çapında bir deneme niteliği yarışması ve 18 ve Alt Bahar Kupası’nın geri dönüşü 2021 baharında başarılı bir çıkışına uyuyor.

Phillips 66 Dünya Çapında Takım Denemeleri, 2022 FISU Dünya Üniversitesi Oyunları’na ek olarak, Fukuoka, Japonya’daki 2022 FINA Dünya Şampiyonası için ABD takımlarını nitelendirmek için tatmin edici bir seçim görevi görecek. Chengdu, Çin’de. Siteler, 18 & Alt Bahar Kupası, Vadeli İşlemler Şampiyonası ve hem 2022 Toyota ABD Açık hem de Speedo Winter Junior Şampiyonası (Doğu) için belirlenecek.

ABD Yüzme Başkanı ve CEO Tim Hinchey, “Amacımız üyelerimiz için etkili rekabet şansları sağlamaktır” dedi. “Sporcularımız için yüksek kaliteli yarışmalara yatırım yapıyoruz ve en iyi yerli takvim sağlamaya çalışıyoruz. En iyi olayları mümkün olan en güvenli şekilde tuttuğumuzdan emin olmak için planlamamızda akıcı kalacağız. ”

Tüm yerel, belirtinin yanı sıra federal sağlık ve sağlıklı yaşam kılavuzları her yarışma alanında kesinlikle uyulacak ve giriş sınırları ve seyirci kazanımı bu bölgesel kısıtlamaları gösterecektir. Takvim aşağıdaki gibidir;

2021 Etkinlikler

1–4 Aralık: Toyota ABD Açık, Greensboro, Kuzey Carolina
8–11 Aralık: Speedo Kış Junior Şampiyonası (Doğu), Greensboro, Kuzey Carolina
8–11 Aralık: Speedo Kış Junior Şampiyonası (Batı), Greensboro, Kuzey Carolina

2022 Etkinlikler

12 Ocak 15: Tyr Pro Swim Serisi, Knoxville, Tennessee
2-5 Mart: Tyr Pro Swim Serisi, Des Moines, Iowa
30 Mart – 2 Nisan: Tyr Pro Swim Serisi, San Antonio, Teksas
1-3 Nisan: Açık Su Nationals, Fort Myers Beach, Florida
26-30 Nisan: Phillips 66 Dünya Çapında Takım Denemeleri, Greensboro, Kuzey Carolina
Mayıs, tarihler TBD: 18 & Alt Bahar Kupası, Dört Site TBD
29 Haziran – 2 Temmuz: Tyr Pro Swim Serisi, Objective Viejo, California
27-30 Temmuz: Vadeli İşlemler Şampiyonası, Dört Site TBD
2-6 Ağustos: Phillips 66 Ulusal Şampiyonalar, Irvine, California
8 Ağustos 12: Speedo Junior Ulusal Şampiyonaları, Irvine, California
29 Kasım – 3 Aralık: Toyota ABD Açık, Site TBD
7-10 Aralık: Speedo Kış Junior Şampiyonaları (Doğu), Site TBD
7-10 Aralık: Speedo Kış Junior Şampiyonası (Batı), Federal Way, Washington

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Major League Beyzbol ve ABD Beyzbol Spor Büyütmek İçin Çaba Yetkili

Major League Beyzbol ve ABD Beyzbol, “Oyun Topu” nun tanıtımını açıkladı, bu da beyzbol faaliyetlerinin tüm gelişmelerini motive etmek için geliştirilen yeni bir çaba geliştirdi. Tüm yaş grupları, gençlere vurgu yaparak. Program, beyzbolun – organize beyzbol ligleri ve turnuvalar dışında – yakalama, stickball ve wiffle küresini “Pitch, Hit & Run” gibi beceri yarışmalarına katılmaya kadar artan yöntemleri vurgulayacak. Çaba benzer şekilde oyunculara, ebeveynlere ve antrenörlere bilgi ve uygun oyuna ve öğretimlere yardımcı olacak kaynaklar sunacaktır.

Playball.org, internet evinde girişim olarak hizmet verecek ve aynı zamanda mlb.com, usabaseball.com ve diğer ortak web sitelerinde de sunulacak. Koçluk önerileri ve ana kaynaklar sitenin popüler unsurları olacaktır. Playball.org da aynı şekilde ebeveynlere, antrenörlere ve oyun alanına tam olarak nasıl katılacakları hakkında bilgi sahibi olan çocuklara, gençlerle ilgili haberlere ve etkinliklere ve bölgesel mahalle liglerini keşfetmeye yardımcı olmak için aranabilir haritalar sunacak. Sağlık ve sağlıklı yaşamın yanı sıra MLB’nin saha açısından akıllıca ve Sun Wise programları da dahil olmak üzere güvenlik bilgileri de mevcut olacaktır.

MLB Komiseri Rob Manfred, “Play Sphere, özellikle çocuklar arasında, taban topu ve voleybol seviyesinde voleybol yetiştirmek için en büyük çabamızdır” dedi. “Program sadece organize beyzbol ve voleybol aktivitesini vurgulamakla kalmayacak, aynı zamanda oyunun 18 oyuncu, hakem veya elmas gerektirmeyen sayısız varyasyonunu da vurgulayacak. ABD beyzbol ve ortak kuruluşlarımızla birlikte çalışmaya ve ‘ulusal eğlenceden’ memnun olmak ve geleneksel oyun stillerini desteklememizi geliştirmek için sayısız yönteme katılımı motive etmek için çalışmaya devam ediyoruz. ”

ABD Beyzbol İcra Direktörü ve CEO Paul Seiler, “Play Sphere’nin tanıtımı sporumuz için bir dönüm noktası etkinliği. Major League Baseball’un desteğiyle, oyunun çoğalmasında çok daha aktif bir işlev görmek ve ulusal üye kuruluşlarımıza ve bileşenlerine ustaca kaynaklar sunmaktan heyecan duyuyoruz. Oyun küresinin tanıtımı, büyük bir zor çalışmanın doruk noktası olsa da, bugün oyunu taban seviyesinde büyütmek için MLB ile ortaklığımızın başlangıcını temsil ediyor. ”

Ayditional olarak, MLB ve ABD Beyzbolu, her seviyede koçlar için tamamen ücretsiz bir araç olan Play Sphere Mobile Coaching uygulamasını tanıtıyor. Antrenörler konuk olarak uygulamaya erişebilirler, ancak oyun küresi kimlik bilgileriyle oturum açarak, bireyler kişiselleştirilmiş yöntem planları üretebilir, ekip verileri düzenleyebilir ve sorun seviyesi, önerilen süre, diyagramlar hakkında bilgi içeren çok sayıda matkapa erişimi sağlayabilir. ve her egzersiz için videolar.

Playball.org’un bir başka işlevi, posta kodu ile aranabilen beyzbol oynama fırsatlarının bir veritabanı olan “Yakın Beyzbol” olacaktır. Veritabanı, Amerika Birleşik Devletleri’nde 10.000’den fazla lig içerecek ve oyun şansını belirleyecek ve oyuncu kaydı için bilgi ile iletişime geçecek. Çaba, Amerikan Lejyonu, Dixie Young Boys ve Majors, Bit League Baseball ve voleybol ile ortaklaşa, iç şehirlerde beyzbol ve MLB metropol gençlik akademileri ile ortaklaşa.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Fort Worth adresini TripEvents

ile ortak olarak ziyaret edin Fort Worth, gezginlerin etkinliklerle yeniden bağlantı kurmasına yardımcı olacak bir seyahat teknolojisi şirketi ile bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, PGA Tour’un Charles Schwab Challenge, ABD Jimnastik Etkinlikleri ve Bassmaster Classic’i içeren etkinlikler için promosyonlarda Tripevents ürününü sunan Fort Worth Fort Worth ilk hedef pazarlama organizasyonu yapıyor.

Fort Worth adresini ziyaret edin ve akıllı toplantılar deneyiminde ortaklığı duyurdu. Olay rezervasyon motoru, özel fiyatlar ve ücretler dahil olmak üzere uçuş ve otel arayan gezginleri birbirine bağlayabilir. Teknoloji, Fort Worth etkinliklerini ziyaret etmek için kaldırılacak.

Fort Worth Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Bob Jameson, “Fort Worth, turizmi güvenli bir şekilde ileriye taşımada lider” dedi. “Önde gelen spor etkinliklerine ve toplantılarına ev sahipliği yaparken, şirket seyahatinin geri dönüşünü desteklemek için onunla ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

2021’in ilk yarısında Fort Worth, NASCAR All-Star Yarışı, ABD Güreş Olimpiyat Denemeleri, Charles Schwab Challenge ve Bassmaster Classic gibi bir düzineden fazla büyük spor yarışmasına ev sahipliği yapacak.

Tripevents Başkan Yardımcısı Renee McKenney, “Yıllardır etkinlik ve toplantılar endüstrisine yenilikçi teknoloji ve seyahat hizmetleri sundu, bu yüzden Fort Worth’u ve güvenli ve önemli yüz yüze etkinliklere ev sahipliği yapma arzusunu desteklemekten çok heyecanlıyız” dedi. .

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Marangozlar 23 Aralık’ta taş kulübesini

yeniden inşa etme sözü veriyor, taş kulübesi Jake’in yanı sıra Donna Carpenter’ın oğulları odun sobası yakınında bir kütük bıraktı. Burton Snowboards’ın arkasındaki ev, Stone Hut’u yeniden inşa etmek için birkaç haftadır perde arkasında çalışıyor. İşte yapmaya söz verdikleri:

Ocak ayının ortalarında, bir kasırga şirket gezileri arasında Jake Carpenter, ortak bir arkadaş Dr. Bryan Huber ile Yampiotch’un The Roost’ta barda akşam yemeği yiyordu. Bryan’a merhaba demeyi bıraktım. Jake harika bir ruh halindeydi. Bir yılda ilk kez sağlıklıydı.

Geçen yıl üç ay boyunca, gövdesi Guillain-Barré sendromuyla savaşırken tıbbi tesis yatağında felç olan yer değiştirerek ya da konuşamamıştı, John Branch’in “Abyss’ten Notlar” nda yazdığı bir mücadele olan bir mücadele, , Aralık ayı sonlarında yayınlandı.

“Şimdi nasıl hissediyorsun?” Diye sordum. Jake hastalığından bahsetti, onu ailesine ne kadar iyi getirmişti. Bir tıbbi tesis yatağında felç olduğu, konuşamadığı veya hareket edemediği aylarda yazdığı notların bir resmini çekti. Ortağı Donna onları kurtarmıştı. Bana marjlar üzerine karalayan notlarla onun için yaptığı bir fotoğraf gösterdi.

“Bu şimdiye kadarki en iyi Noel hediyesi oldu” dedi.

Burton Snowboard sahipleri, Jake Burton Carpenter ve ortağı Donna Carpenter, Kasım ayı sonlarında Vermont’un Mt. Mansfield’daki Stowe Mountain Resort çevresinde bir yürüyüşte. (Fotoğraf: Ben Sarle, Wall Street Journal için)
Şimdiye kadarki en kötü Noel hediyesi? Yağmurlu bir yerde, marangoz hanehalkının çok sayıda Noel gecesi geçirdiği bir yer olan Stone Hut’un yere yakıldığını ve iki oğlunun dahil olduğunu keşfetti.

Stowe muhabiri bu hafta kırdığı bir hikayede belirttiği gibi, 24 yaşındaki marangoz oğulları George ve 19 yaşındaki Timothy, 23 Aralık 2015’te Stone Hut’a (devlete ait, 80 yıllık- Stowe’nin dört koşucu dörtlüsünün tepesindeki eski kabin), daha sonra geldiğini düşündükleri arkadaşlara hazır hale getirmek için. Jake Carpenter, “Bu başkaları için bir düşünce oldu” dedi. “Başkaları için bir şeyler yapmak için kötü, yağmurlu bir günde oraya gittiler ve aptalca bir hata yaptılar.” 14: 40’da ayrılmadan önce, George kurutmak için ahşap sobanın yakınında ıslak bir kütük koymuş ve sobaya karşı dinlenmektedir. Köpekleri stokladı ve kapıyı açık bıraktı, böylece arkadaşları daha sonra geldiğinde kulübe sıcak olurdu. Asansörler 16.00’da kapalı ve o zamandan önce olacaklarını bekliyor.

Pals, marangoz erkek çocuklarının keşfettiği akşamın sonlarına kadar hiç gelmediği gibi geldi. Ertesi gün yangınla ilgili haberleri duyduklarında, çok geçti, ancak dağa koştular. George, sigorta talebi sorumluluğunun yanı sıra tam bir rapor ve tam bir rapor sağlamak için polise gitti. Polis, Pazartesi günü yangın müfettişine dediklerini önerdi. Onlar yaptı.

“Onlar için yıkıcıydı,” Donna Carpenter, anneleri ve Burton CEO’su, 19 Şubat’ta Avusturya’daki bir şirket gezisinden bir çağrıda. Taş kulübesi. Noel’in büyümesi hakkında hatırladıkları şey buydu. ”

““ Bunlar ihmalkar bazı şımarık çocuklar değil: bir hata yaptılar, ancak sahip oldukları ve kendi başlarına polise gittiler. Bir düşünün, ”diye devam etti,“ Geçen yıl babalarıyla konuşamıyorlar ya da yer değiştiremiyorlardı ve neredeyse ölüyorlar ve o zamanlar onlar için çok fazla şey ifade eden bu yere sahip olmak için… ” Donna’nın sesi patladı ve çatlamaya başladı.

Hikayenin kırılmasından bu yana geçen birkaç gün içinde, marangozlar, sorumluluk talep etmedikleri veya yardım teklif etmedikleri için ateş altında.

“Olanları gizlemeye asla çalışmadık. İnsanlara, aldığı her şeyi yapacağımızı ve yeniden inşa etme masrafına katkıda bulunacağımızı söyledik ”dedi.

“Bu, Burton’ın yanı sıra Stowe muhabirine koşacağımız gibi kişisel bir ilişki olduğu için kamuya açık bir açıklama yapmadık.” Stowe kağıdı defalarca onlara ulaşmıştı: Neden çağrıları iade etmiyorsunuz? “Ülke dışında iş için deli gibi seyahat ediyorduk. Ve dürüst olmak gerekirse, Stowe muhabiri bize özellikle nazik değildi, bu yüzden cevap verdiğim bir kağıt değil ”dedi.

Marangozlar asla bir basın bülteni çıkarsa da, kimin sorumlu olduğunu bildiren hiçbir medya bildirilmesine rağmen, gerçeklerin çok sayıda Stowe çevresinde geniş çapta dolaştırılmıştır. Yıllarca, marangozlar bir seferde haftalarca taş kulübeyi rezerve ettiler, aynı anda birkaç gece rezervasyonu yaparak piyango sisteminde tercih kazandı ve sonra onları evlere ve arkadaşlara doldurdu. Bu nadir bir uygulama değildir ve kulübenin tamamen rezerve edildiğini garanti etmenin yanı sıra devlet parkı sistemi için gelir getiren bir uygulama değildir.

Marangozlar hemen hemen her yerde kalmak için ödeme yapsa da, basit, tek odalınull