Avixa, Londra’daki ALSD Worldwide Fan Experience etkinliğinin kurucu ortağı olacak

Görsel -İşitsel ve Entegre Deneyim Derneği Avixa ™, ALSD International’ın kurucu ortağı olarak işlevini doğruladı; Avrupa’nın ilk semineri, gelişmiş premium oturma ve spor stadyumlarında ve arenalarda hayran deneyimi teklifleri için tamamen büyüyen pazara adanmıştır.

11 Ekim’de Londra’nın merkezinde düzenlenen ALSD Worldwide, spor takımlarını da temsil eden üst düzey süitler derneği (ALSD) tarafından üst düzey, iki günlük bir etkinlik olarak geliştirildi. Premium oturma alanı sağlayan mekanların yanı sıra 20 Avrupa ülkesinde 31 kapalı arenayı temsil eden bir dernek olan Avrupa Arenas Derneği (EAA).

Avixa daha önce Stadyum’da ve arena tasarımında entegre görsel-işitsel deneyimlerin ürettiği hayranlık avantajlarının anlayışını artırmak için Kuzey Amerika’daki ALSD ile bir ortaklık ortaya koydu.

Avixa CEO’su David Labuskes, CTS®, CAE, RCDD şunları söyledi:

ALSD’nin dünya çapında, çeşitli müşteri segmentlerindeki görsel -işitsel deneyimlerin etkisini anlamayı hedefliyoruz. Spor konumu mahallesine AV’nin alanlarında büyüyen bir model olduğunu söyleyen ilk kişi olduğunu iddia etmiyoruz. Bununla birlikte, pazarla ilgili yeni inovasyon da dahil olmak üzere, gerçekleştirilen yeni yenilikler de dahil olmak üzere, gerçekleştirilen AV sistemlerini tam olarak ne kadar profesyonel olarak organize etmek istiyoruz. .

Londra’daki ALSD Worldwide, premium oturmayı ve yeni yapılar, tadilatlar, hizmet genişletmeleri ve ustaca yiyeceklerin yanı sıra içecek teklifleriyle tam olarak nasıl artırılacağını analiz edecek.

Konferans materyali, fan deneyimini uzatmaya ve hem içeride hem de konum duvarlarının dışında çok daha fazla şans sağlayacaktır.

Tescil ettirenler, bir hediye çantası, kahvaltı da ek olarak, transfer dahil olmak üzere, başkentin önde gelen spor mekanlarından birkaçının birkaç özel perde arkası konum gezilerine ek olarak iki akşam ağ resepsiyonuna giriş kabul edilecektir. Resmi Etkinlik Hotel’de öğle yemeği olarak.

Etkinlik 11 Ekim’de ve 12, 2018’de Londra’nın merkezindeki Amba Marble Arch Hotel’de yapılacak.

Çok daha fazla bilgi veya konumunuzu bu mutlaka katlanmalı etkinliğe kaydetmek için: www.alsdinternational.com adresine gidin.

ALSD ile daha büyük ortaklığının bir parçası olarak Avixa, 2018 ALSD Sports Location Style & Geliştirme Forumu’nda panel oturumları ve yuvarlak masa tartışmaları düzenleyecek ve 25-26 Haziran tarihlerinde Infocomm 2018’de Atlanta, ABD’de yer alacak. 2-8 Haziran’da Las Vegas, ABD’de düzenlendi. Bu etkinlikler, ekiplerden, mekanlardan, tasarımın yanı sıra stil firmalarının yanı sıra AV entegratörlerinden temsilcileri bir araya getirecek.

Avixa, spor mekanlarında görsel -işitsel hizmetleri kullanmaları da dahil olmak üzere stadyumdaki liderleri ve arena tasarımını tanıyan ALSD’nin Spotlight Ödüllerinin de sponsorudur.

Daha fazla bilgi www.alsd.com/content/2018-alsd-conference-and-traceshow adresinde sunulmaktadır.

Avixa hakkında
Avixa, Entegre Systems Europe’un (ISE) ortak sahibi olan Infocomm ticaret fuarlarının yanı sıra görsel-işitsel endüstriyi temsil eden dünya çapında Infocomm ticaret fuarları üreticisi olan entegre ve entegre deneyim birliğidir.

1939 yılında kurulan Avixa, üreticiler, sistem entegratörleri, bayilikler ve distribütörler, danışmanlar, çevrimiçi etkinlikler şirketleri, yenilik yöneticileri, malzeme üreticileri ve 80’den fazla ülkeden multimedya uzmanları da dahil olmak üzere 5.400’den fazla üyeye sahiptir.

Avixa üyeleri, son kullanıcılar için sonuç sağlayan entegre AV deneyimleri üretir. Avixa, AV standartları, sertifikasyon, eğitim, pazar zekası ve inanan liderlik için uzman işbirliği, bilgiler ve topluluk için bir merkezdir.

Ek bilgi avixa.org adresinde sunulmaktadır.

ALSD Hakkında
Üst düzey Süit Direktörler Derneği (ALSD) 1990 yılında, üye ekipleri için tek bir platform ve premium koltuk endüstrisinin tüm katmanlarından zamanında bilgiye sahip mekanlara tek bir platform sunmak üzere tanınmıştır.

Şimdi 5. yılında, ALSD’nin ALSD’nin yıllık semineri ve fuar ile birlikte düzenlenen Spor Konum Stili ve Geliştirme Forumu, 30 milyar dolarlık konum ilerleme patlamasının yanı sıra yeni nesil teknolojilere ve Fan deneyimini geliştiren olanaklar.

ALSD’nin 2018 semineri ve fuar 24-27 Haziran ABD, Atlanta, GA’daki Marriott Marquis Hotel’de yapılacak. Spor Konum Stili ve Geliştirme Forumu 25-26 Haziran aylarında çalışıyor. Seminer aynı zamanda gezilerin yanı sıra Mercedes-Benz Stadyumu, SunTrust Park’ın yanı sıra Fox Tiyatrosu’nun resepsiyonlarını da içerecek.null

Kuluçkahane Artışı, Champlain Gölü Somonunun Sağlığı ve Sağlıklıliğini Artırması Bekleniyor

Grand Isle, Vt. – Grand Isle’daki Ed Weed Balık Kültür İstasyonunda önemli bir yükseltme, somon nüfusunun sağlığı ve sağlığı için temettü ödemesi bekleniyor Champlain Gölü’nde.

Son zamanlarda, kuluçkahane personeli, balıkçılık biyologları ve Vermont Balık ve Yaban Hayatı Departmanı’ndan diğer yetkililer, istasyonun deşarj akışı olan Hatchery Brook üzerinde bir balık tuzağı inşa etti. Tuzak, erişim sırasında yetişkin somonu için toplama sürecini geliştirecektir.

Toplandıktan sonra, yetişkin somon, üreme ve eyaletin Ed Weed Balık Kültür İstasyonu için döllenmiş yumurta sağlamak için kullanılır;

Vermont Fish & Wildlife Balık Kültürü Operasyon Şefi Adam Miller, “Balıkları hem personel hem de somon için güvenli, etkili ve etkili bir yöntemle toplayabilmek, genel balıkçılık yönetim planımızın anahtarıdır” dedi. “Ed Weed Balık Kültür İstasyonu’nda tamamladığımız geliştirmeler, bu hedefleri daha etkili bir şekilde tatmin etmemizi ve sonunda Champlain Gölü restorasyon çabalarımız için sağlıklı somon yaratmamızı sağlıyor.”

Somon toplamak için kullanılan eski teknikler arasında daha fazla kullanım ve balık üzerinde stres vardı ve kuluçkahane personeli ve biyologlar için daha az etkili oldu. Balık tuzağı da biyologların lamprey yaralanma oranları, balık büyüklüğü, bolluk ve yaş yapısı gibi çok sayıda geri dönen somondan daha etkili bir şekilde toplanmasını sağlayarak bölümün somon restorasyon çabalarının değerlendirilmesine fayda sağlayacaktır.

Ayrıca, balık tuzağı, tuzak faaliyete geçtiğinde halkın balığı görebileceği bir eğitim aracı olarak hizmet edecek, Ed Weed Balık Kültür İstasyonu’nda ve Champlain Gölü’nde somon restorasyon çabalarını keşfedecek ve toplandı. Diğer konuların yanı sıra balık kültürü ve yerli olmayan türlerin etkileri hakkında bilgi.

Orange County Spor Komisyonu

Altı Güney Kaliforniya destinasyonunun Teams ’19 Konferansı ve Expo’da, bölgesel, ulusal ve uluslararası olarak amatör ve profesyonel spor fırsatlarını takip etmek ve çekmek için Orange County Spor Komisyonu’nu oluşturmak için ortak olacağını duyurdu. Orange County ekonomisi.

Komisyon kurulu, topluluk için tekil ve birleşik bir ses sağlamak için bölgedeki spor ve hizmet liderlerinden oluşacak. Anaheim Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Jay Burress Başkan olarak görev yapacak. Anaheim Ducks Genel Müdür Yardımcısı Tim Ryan ve Anaheim Arena Management Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı ve Başkanlık Başkanı olarak görev yapacak. Hedef Irvine başkan yardımcısı Wendy Haase, Sekreter/Sayman olarak görev yapacak.

Burress, “Anaheim ve Orange County’deki spor etkinlikleri için yeni bir fırsat ve birlik çağına başlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Komisyon, OC’nin kara ve su sporları için bir dizi mekanla önde gelen spor yeri olarak ortaya çıkmasına izin veriyor.”

Son iki yılda, spor Anaheim ekibi 143 etkinlikte bulundu ve ekonomik etkisi 391 milyon doların üzerine çıktı ve Orange County’ye 1,35 milyondan fazla katılımcıyı memnuniyetle karşıladı. OCSC, sağlıklı ve aktif yaşamın savunucusu olacak.

Ryan, “Orange County Spor Komisyonu, seçkin spor etkinlikleri ve rekabeti geliştirme ve üretmenin bir sonraki adımı” dedi. “Komisyon, bölgedeki farklı dünya standartlarında mekanların sayısından yararlanmak için olağanüstü bir fırsat sunuyor.”

Orange County Spor Komisyonu, aşağıdakilerle ortaklık yapan mekan ve tesis erişilebilirliği ile erişimini genişletecek: Anaheim, seyahat Costa Mesa’ya göz atın, Dana Point’e göz atın, Huntington Plajı’na göz atın, Hedef Irvine, Laguna Plajı’na göz atın. Ördekler, Amerikan Spor Merkezi, Honda Merkezi ve Knott’un Berry Çiftliği OCSC’nin ilk topluluk ortakları olacak.

Komisyona öncülük eden OSCS İcra Direktörü Roy Edmondson. Anaheim’i kontrol ettiği düşünüldüğünde, Spor Anaheim Departmanı 2017, 2018 ve 2019’da Yılın Spor Turizm Organizasyonu kazandı ve ayrıca 2017 Uluslararası Halter Federasyonu Dünya Şampiyonaları için Sports Travel Magazine’in en iyi amatör tek spor etkinliği verildi.

Edmondson, “Orange County Destinations ile ortaklık yapmak, komisyonun bölgeyi bir spor varlığı altında birleştirmesine izin veriyor – hem ulusal hem de uluslararası perspektiften çok daha tanınabilir bir marka yaratıyor” dedi. “Fırsat, bölgesel, ulusal ve uluslararası şampiyonalar için diğer destinasyonlara karşı rekabet etmemizi sağlıyor.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Tesis Gelişmeleri için Davet Edilen Faiz Oranı İfadeleri

Cambridgeshire Bölgesi FA şu anda taban futbol kulüplerinden (EOI) faiz ifadelerini ve şimdi ve 2020 arasında tesislerini kurmak isteyen kuruluşları davet ediyor.

İngiliz Futbol Birliği (FA), Futbol Vakfı’na yaptığı yatırım yoluyla, futbol kulüplerinde ve hizmet ettikleri topluluklarda fark yaratacak işleri desteklemek istiyor. Talebin olağanüstü yüksek olması ve mevcut para kaynağını aşması bekleniyor. Bununla birlikte, Cambridgeshire Bölgesi FA, FA ve Futbol Vakfı, futbol için faydalı olduğu düşünülen tesis işleriyle ilgili olarak tavsiye ve destek sunmaya devam edecektir ve her türlü uygun şekilde belirlemeye çalışacaktır. Finansman kaynakları veya genel iş maliyetlerini azaltmak için sizinle birlikte çalışmaya çalışın.

İlk adım, FA’ları İnternet Futbol Tesisi Sorgulama Formuna sunmanın yanı sıra toplamı da sunmaktır:

Daha önce bir futbol tesisi soruşturma formunu tamamlamış olsanız bile, FA’ya tarih bilgilerini en uygun ve en uygun olanı sağlamak için bu türden emin olun. Tüm gelişmeler 24 Nisan 2017 Pazartesi günü pencere kapanışında puanlanacak.

Puanlama, FA kiralama standardı, siteye dayalı mevcut ekiplerin sayısı, parasal sürdürülebilirlik ve önerilen iş gereksinimleri dahil olmak üzere bir dizi yönden oluşmaktadır. Lütfen iş hedeflerinizin gerçekçi olduğundan emin olun.

Tüm işler Mayıs 2017’de FA’lar ve Bölge FA’nın yorumlarıyla iletişime geçilecektir. Uygun olduğunda rehberlik ve tavsiye verilecektir. Daha yüksek puanlama işleri, 16 Mayıs 2017’de yapılacak gayri resmi bir sunum için davet edilecektir. Endişe işleri belirlenecek ve başvurularını tam destek ve tüm tarafların desteğiyle yapmaları istenecektir.

Daha fazla bilgi için lütfen Joanne Bull, Tesisler ve Katılım Yöneticisi, Tel: 01223 209035 veya Joanne.bull@cambridgeshirefa.com veya Matt Bartle, FA Tesisleri ve Yatırım Yöneticisi, 0796 0148357 veya e -posta ile iletişime geçin. Matt.bartle@thefa.com

da daha fazlasını oku

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek tutmak

Bu makaleyi paylaş

Connecticut’ta

2021 Summer Nationals’a ev sahipliği yapmak için en büyük Kuzeydoğu FastPitch kompleksi turnuva, hafta boyunca 11 alan kompleksinde 800’den fazla oyuncuyu memnuniyetle karşılayacak.
Middletown, Conn. – Summer’ın tam hızıyla ve Connecticut iş için açıkken, Greater Hartford, 27 Temmuz Salı – 31 Temmuz Cumartesi – 31 Temmuz Cumartesi günleri ülkenin en başarılı kızlarının FastPitch Softball turnuvalarından birine hazırlanıyor.

2021 Play FastPitch Nation (PlayFPN) Yaz Vatandaşları 10U, 12U, 12UB, 14U ve 14UB bölümleri için, Kuzeydoğu ABD’deki en büyük özel Fastpitch Softball kompleksi olan Windsor, Conn.

Turnuva direktörü ve ev sahibi David Rocha, “2021 turnuvamız, 68 takımdan oluşan 800’den fazla oyuncuyu memnuniyetle karşılayacak ve 1000 daha fazla aile ve arkadaş katılacak” diye açıklıyor.

“Takımlar önce havuz oyununda, daha sonra şampiyonluk için çifte eleme ile karşılaşacak. Her bölümdeki ilk dört takıma kupalar verilecek ve bir ödül her bölümdeki en değerli oyuncu verilecek. ”

PlayFPN Turnuvası Ağı’nın sahibi olan Rocha, 2019 yılında artan sayıda FastPitch sporcusunu barındırmak için 11 alan FastPitch Nation Park’ı inşa etti ve açtı. Rocha’nın son teknoloji ürünü Fastpitch Nation Park kompleksi, 11 düzenleme tamamen çitle çevrili fastpitch alanları ve 3.200 metrekarelik bir ft özelliklidir. Perakende, depolama ve gerçek banyolar için ahır benzeri bina (çevredeki kırsal alanları tamamlamak için).

Hava koşullarına dayanıklı kırmızı Alabama şeyl saha, doğal çim dış alanları ve 100 metrelik panoramik ağlı geri backstops ile en iyi seyirci izleme için tasarlanmıştır. Diğer olanaklar arasında geniş asfalt otopark, LED skorbordlar, geniş kapalı sığınaklar, iki dönümden fazla takım ısınma alanı, açık hava gıda sahası ve çalınan tüm oyunların canlı internet akışı bulunmaktadır.

Connecticut Kongre ve Spor Bürosu (CTCSB) başkanı Robert Murdock, “David Rocha’yı ve FastPitch Nation ağını, özellikle geçen yıl bir buçuk yıl boyunca bu popüler turnuvaya katılım ve katılım inşa etmek için tebrik ediyoruz” diyor.

“Bu turnuvanın tek başına Büyük Hartford bölgesi için 1.8 milyon dolardan fazla harcama yapması bekleniyor. CTCSB, turnuvanın otel rezervasyon sürecini yönetiyor ve Avon, Windsor, Hartford, East Hartford, Windsor Locks, Manchester, Newington, Glastonbury, Rocky Hill, Vernon ve Farmington’daki 12 otelde yaklaşık 2.065 gece oda gecesi rezervasyonu yaptı ”diyor Murdock. Turnuva sırasında yerel restoranlar, cazibe merkezleri ve otellerdeki ziyaretçiler tarafından yapılan harcamalar da 340’dan fazla turizmle ilgili işi destekleyecektir.

Turnuva oyunu programı ve daha fazla bilgi için

Atlanta Hawks, Genel Oyun Deneyimi’nde 1 numaralı oy verdi

Atlanta Hawks ve Farm Arena’nın bir dizi önemli fan deneyimi kategorisinde tam memnuniyeti ölçen son anket sonuçlarının üzerinde oturduğunu belirtti.

Lig çapında katılım ve ankete katılan sayısız üye ile Hawks, üst üste ikinci yıl için genel oyun içi deneyim ile en iyi sıralama ile tamamlandı; Ekibin yüksek oranda derecelendirdiği alanlardan oluşan geniş bir sınıflandırma: Arena Ushers, oyun içi eğlence, arena teknolojisi, arena perakende, arena içi gıda deneyimi ve daha fazlası.

Hawks sezon bilet üyelerinin yüzde seksen biri oyun içi deneyimi “son derece memnun” ya da “olağanüstü” olarak sınıflandırdı.

Atlanta Hawks’ın genel müdürü Steve Koonin, Farm Arena’yı belirtti:

Bu tepkiyi üyelerimizden almaktan çok memnunuz. Çiftlik arenasını her belirttiklerinde hayranlarımız için unutulmaz deneyimler üretmekten gurur duyuyoruz ve bu sonuçlar en iyi yolda olduğumuz doğrulamadır.

Hawks da aynı şekilde genel memnuniyet ve web destekleyici puanı ile ilk 5 sıralamayı sağladı. Web promotörü puanı, bir özelliğe veya meslektaşına sezon biletleri önerme olasılığının tam olarak ne kadar olası olduğunu belirler.

EVP’nin yanı sıra Farm Arena’nın genel müdürü Brett Stefansson şunları söyledi:

Hiçbir şey bizi binamızda hayranlarımızın kendi içlerinde memnuniyetini görmekten daha mutlu etmiyor. Atlanta’ya şehrin kültürünü ve hayranlarımızı kucaklayan bir atmosfer üretmek, Farm Arena belirtisinin değişmesinin arkasındaki motivasyonun yanı sıra üyelerimizin memnuniyetini çekiyoruz ve takdir ediyoruz.

Hawks ‘Konser Kulübü’-Yeniden Yeni Belirtilen Çiftlik Arena’sındaki En Yeni Premium Alan

2020-21 Hawks üyelikleri şu anda tüm sezon boyunca bilet satın almayı düşünen hayranlar için satışta, aynı şekilde diğer birçok özel avantaj arasında, Tatmini Tatmini gibi etkinliklere erişim içeren. Belirli yerler, Chef’ten ilham alan ücretsiz yiyecek ve içecek ile özel premium alanlara erişim sağlar.

#Truetoatlanta

Görüntüler, Nezaket: Atlanta Hawks / Hok

#NBA #FanExperience #Arena #sports #basketball #sportsbiz #sportsentertainment

ALSD Worldwide’ın 2020 baskısı-Avrupa’nın Liverpool Futbol Kulübü Anfield Stadyumu’nda düzenlenen Premium Koltuk ve Ağırlama Endüstrisi için önde gelen etkinlik, yeni yapılar, tadilatlar ve aynı zamanda geliri tam olarak nasıl artıracağına odaklanan üst düzey bir seminere sahip Hizmet genişletmeleri, sahne arkası konum turları, ağ etkinlikleri ve en son ürün, hizmet ve çözümleri sergileyen bir sergi.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk endüstrisine liderlik etmek

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Aberdeen Futbol Kulübü, Yepyeni Üyelik Girişimi

Aberdeen Futbol Kulübü’nün lansmanını duyurdu, sadece yerel ve uluslararası destekçilerin hayal gücünü yakalamayı amaçlayan yepyeni bir üyelik girişiminin lansmanını duyurdu.

Sezon biletlerinden veya diğer üyeliklerden farklı olarak, Aberdna’dan gelen tüm karlar sadece Aberdeen Futbol Kulübü’ndeki (AFC) futbol operasyonunu desteklemek için kullanılacaktır. Oyun alanını kulübün en yakın rakipleriyle dengelemek için.

Aberdeen Futbol Kulübü’nin ticari direktörü Rob Wicks şunları söyledi:

Son birkaç yıldır kulüp, sahadaki gelişmiş performanslar ve Kingsford’daki yeni bir stadyum, eğitim ve topluluk tesisleriyle önümüzdeki heyecan verici bir gelecekle birlikte, sahaya çıktı ve saha dışında büyüdü, Potansiyelimizi en üst düzeye çıkarmak ve ekibin masanın üst ucunda rekabetçi kalmasını sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki destekçiler.

Destekçiler bizi desteklemeye devam ettikçe, sezonluk bilet numaraları son birkaç yılda arttı ve şimdi onların katılmaları için daha fazla fırsat sunmak, aynı zamanda Aberdna aracılığıyla küresel hayran kitlesini büyütmek istiyoruz ve hayranların daha yakın bir yakınlık hissetmesini sağlıyoruz. Her zamankinden daha sevdikleri kulüp.

Futbol operasyonunu desteklemeleri karşılığında, aylık veya yıllık ödeme planı aracılığıyla destekçiler dört farklı üyelik kategorisinden birine katılabilir ve karşılığında bir kopya gömleği, sezon biletlerinde indirimler ve kulüp malları ve Kolektif ‘Aberdna etkisi’ yoluyla kulübün geleceğini şekillendirmeye yardımcı olma fırsatı.

Fitiller ekledi:

Dünyanın dört bir yanından destekçiler, destek verecek ve dahil olmak için bir yol için umutsuz olan kulüple sık sık temasa geçiyorlar. Aberdna girişimi buna bir yanıttır ve Dons hayranlarının dünyanın arkasına geçmesine izin verir. Üyelik programları, hem burada hem de yurtdışında birçok futbol kulübü ile hem sayı hem de ilgisi artıyor.

AFC, hayranlara ulaşacak ve Aberdna üyelik tabanını aktif olarak büyütecek yetenekli ve özel bir destekçi nişan ekibine (set) yatırım yaptı. Kulübün ana sahasında bulunan Pittodrie Stadyumu’nda yer alan set, çeşitli üyelik kategorilerini açıklamak ve her seçenekle ilişkili heyecan verici avantajları göstermek için hayranlarla iletişim kuracak.

Aberdna’dan toplanan fonlar, doğrudan futbol yönetim ekibinin bütçesini destekleyen ilk takıma yönlendirilecek, gençlik akademisine yönlendirilecek, yerel genç yetenekleri tanımlama, işe alma ve ilham verme ve en iyisi olan yüksek performanslı bir ortam yaratmaya yardımcı olacak -Büran Futbol Tıbbı ve Spor Bilimi ve Performans Analizi Tüm Profesyonel ve Gençlik Akademisi oyuncuları için destek yapısı.

Yönetici Derek McInnes yorum yaptı:

Bence destekçilerin artık ilk takımı, gençlik akademisini ve kulüpteki yüksek performans ortamı doğrudan destekleme fırsatına sahip olmaları heyecan verici.

Yaptığımız her şeyde en iyisi olmaya çalışıyoruz ve bu girişimin sağlayabileceği ek destek, olabileceğimiz en iyi Aberdeen olarak göründüğümüz için vazgeçilmez olabilir. Bu kulüp, herkes aynı yöne, oyuncuları, yönetimini, personelini ve hayranlarını çekerken en iyi durumdadır. Ve buna sahip olduğumuzda, gerçekten güçlü olabiliriz.

Aberdna hakkında daha fazla bilgi edinin
Aberdna SSS’ler

Kaynak:

Görüntüler, Nezaket: Aberdeen Futbol Kulübü

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek!

Bu makaleyi paylaş

Sporcular Sınırsız Voleybol Ligi Dallas’a

Heads Sınırsız Voleybol Ligi için açılış mevsimi 27 Şubat – 29 Mart tarihleri ​​arasında Dallas, Teksas’taki Fair Park Coliseum’da gerçekleşecek.

CBSSN veya FS2’deki maçların 22’si ile 30 maç sezonu, başlangıçta Covid-19 pandemisi nedeniyle mekandan önce Tennessee’nin Nashville kentindeki belediye oditoryumunda olması planlandı. Yer değiştirilen açılış sezonu hayranların önünde oynanmayacak ve tüm CDC ve eyalet yönergelerini takip edecek.

Sporcular Unlimited’ın kurucu ortağı ve genel müdürü Jon Patricof, “Açılış sporcularımıza sınırsız voleybol ligine ev sahipliği yapmak için Dallas şehriyle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz ve Fair Park’ın canlandırılmasıyla ilişkilendirildikleri için mutluyuz” dedi. “Texas, ABD’de kolej ve gençlik düzeyinde voleybol merkez merkezlerinden biri ve Dallas’a tek kadın kapalı profesyonel ligini getirmekten heyecan duyuyoruz.”

Tennessee’deki mekan bir seçenek olamadıktan sonra, sporcular yeni ev olarak sınırsız Dallas’ı seçtiler. Şehir merkezinin iki mil doğusunda yer alan Fair Park, Fair Park Coliseum’un yanı sıra Teksas ve Cotton Bowl Stadyumu’na ev sahipliği yapan 277 dönümlük bir kampüs bulunmaktadır.

Dallas Spor Komisyonu İcra Direktörü Monica Paul, “Voleybol sporunu büyütmeye devam ettikleri ve kadınların Amerika Birleşik Devletleri’nde profesyonel düzeyde rekabet etmeleri için çok daha fazla fırsat sundukları için sporcularla sınırsız ortak olmaktan onur duyuyoruz” dedi. “Lone Star Classic National niteleyicisine yıllık olarak ev sahipliği yaptığımız, çok sayıda ABD Voleybol Şampiyonasına ev sahipliği yaptığımız ve Kuzey Teksas bölgesindeki 14.000’den fazla ABD voleybol üyesine ev sahipliği yaptığımız için voleybol sporunun topluluğumuzda bir zımba olduğunu düşünüyoruz. Ülkenin ilk profesyonel kadın kapalı voleybol ligini ağırlamaktan ve Dallas’ı sporun ulusal ve uluslararası izleyicilerine sergilemeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Sporcular sınırsız voleybol ABD voleybolu tarafından yaptırım uygulanır ve beş farklı ülkeden yedi Olympian da dahil olmak üzere 44 oyuncuya sahiptir. Bireysel sporcular takım galibiyetlerine ve bireysel performansa göre puan kazanır ve takım sporlarında şampiyon haline gelir. Takımlar her hafta değişecek, sıralamada ilk dört sporcu kaptan olarak hizmet verecek ve takımlarını hazırlayacak.

Fair Park’ın genel müdürü Peter Sullivan, “Sporcuların Limitless’ın yakın zamanda yenilenmiş Fair Park Coliseum’u açılış voleybol sezonunun ev sahibi yeri olarak seçmeleri heyecan duyuyoruz” dedi. “Fair Park Coliseum’daki ilk etkinlik olarak, yenileme, mekanın neden dünya standartlarında spor etkinliklerine ev sahipliği yapmak için harika bir yer olduğunu göstermeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

BAS. Bölgesel rutini

genişletir B.A.S.S. olarak çok daha iyi anlaşılan bas balıkçıları Sporcu Topluluğu, Kasım ayında TNT havai fişek B.A.S.S. Ulus Şampiyonası.

Güneydoğu, batı, orta, kuzeydoğu ve kuzey bölgelerde eleme etkinlikleri olacak. Beş bölgeden de elemeler, ayrıca diğer 11 ülkeden dünya çapında eleme, Alabama, Floransa’daki Pickwick Lake’de mücadele edecek.

“Geçmişte Paul Mueller gibi balıkçılar ve Brandon Palaniuk – sadece bir çift – B.A.S.S. Nation, uzman balıkçılığın kariyerine açılan kapı olabilir ”diyor B.A.S.S. Ulus Yönetmeni Jon Stewart. “Ulus Şampiyonasına ulaştığınızda, Bassmaster Classic’te balık tutma imkanı için balık tutuyorsunuz ve bu yıl balıkçıların bunu yapması için daha fazla olasılık sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bunun şimdiye kadar bir araya getirdiğimiz en iyi rutinlerden biri olduğuna gerçekten inanıyoruz. ”

Bölgesel bekletmeler;

Güneydoğu Bölgesel: 29-31 Ocak Gölü Okeechobee, Florida’da

Batı Bölgesi: 29 Nisan – Mayıs Mead, Henderson, Nevada’da 1 Mayıs

Merkez Bölge: 28-30 Mayıs, Toledo Bend Rezervuarı, Ohio

Kuzeydoğu Bölge: 24-26 Haziran, Erie Gölü/Presque Isle Bay, Erie, Pennsylvania

Kuzey Bölgesi: 26-28 Ağustos, Vermillion Gölü, Tower Minnesota

“Bassmaster’ın yanı sıra B.A.S.S. Nation, 2020’de Erie’de Kuzeydoğu Bölge Şampiyonasını düzenlemeyi seçti ”dedi. “Erie Gölü, yaygın olarak ülkenin en iyi bas balıkçılığının yanı sıra bitişik ve güvence altına alınan Presque Isle Körfezi de aynı şekilde bas balıkçılık için bir cennet olarak kabul edilir, Erie bas turnuvaları için önde gelen bir alandır. Balıkçıların, ABD’nin doğusundaki bölgemize giderken rekabetçi bir rekabet ve misafirperver bir karşılama yaşayacağını umuyoruz. ”

Boater’daki genel sıralamalardan ulus şampiyonasında ilk 3 balıkçı ve boater olmayan bölünmeler, Huk tarafından sağlanan 2021 Academy Sports + Outdoors Bassmaster geleneksel olarak rıhtım yapar. Ulus Şampiyonası Şampiyonu da aynı şekilde 2021 Basspro.com Bassmaster Opens Serisi Bölümü’ne ve turnuvaya hazır bir Nitro veya Triton Boat’tan yararlanacak.

“B.A.S.S. Ulus, pek çok farklı insan için çok şey ifade ediyor ”dedi. CEO Bruce Akin. “Hafta sonu balıkçıları için, büyük bir sahnede büyük para kazanmak için bir olasılık. Sonra profesyonelce balık tutmayı isteyen balıkçılar için, kesinlikle bunun için harika bir basamak taşı olabilir. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

CMLC, Calgary’nin Yeni Etkinlik Merkezi

Calgary Belediye Land Corporation (CMLC) için proje ekibini ortaya koyuyor, Calgary’nin yeni etkinliğinin tasarımını ve inşasını yönetmek için seçilen ana tasarım uzmanını (PDC), inşaat yönetimi (CM) ve özel firmalarını duyurdu. Center, organizasyonun Calgary Kültür ve Keyif Bölgesi vizyonunda bir katalizör.

Yerel bir çok disiplinli tasarım firması olan Diyalog ve küresel bir tasarım, mimari, mühendislik ve planlama firması olan HOK, Calgary’de seyirci, atlet ve sanatçı deneyimini yükseltecek birinci sınıf bir yer yaratmak için ortak olarak bir araya geldi, bina, Rivers District Master Planının potansiyeli üzerine.

Dialog + Hok Ortaklığı, Merkez Kütüphanesi ve Yeni Kanser Merkezi gibi ünlü Calgary projelerinin tasarımına liderlik etmek için yerel deneyimi harmanlıyor; Little Caesars Arena (Detroit), Rogers Place (Edmonton), Mercedes-Benz Stadyumu (Atlanta), FC Barcelona Yeni Palau Blaugrana Arena (Barcelona, İspanya) ve Etihad Arena (Abu Dhabi, BAE).

Dialog + HOK, bu ölçekteki projeler için birleştirilmiş ilgili yeterliliklerine, projenin yol gösterici ilkelerinin düşünceli anlaşılmasına ve etkinlik merkezinin canlı bir Kültür ve Keyif Bölgesi’ni nasıl destekleyeceğine ve buna uymaya nasıl uygun olarak seçildi. .

Hok’un önemli projelerin tasarımındaki uluslararası spor yeterliliği Little Caesars Arena’yı içeriyor. Resim, Nezaket: Pistonlar / NBA

CAN 550 milyon dolarlık (401,5 milyon ABD Doları) projesinin karmaşık inşaat sunumunu yönetmek için, orijinal saddledome’u inşa eden yerel inşaat firması Cana Management, Mortenson inşaatı ile ortak olan, kapsamlı yerel bilgileri ve spor yapımındaki büyük deneyimleri için seçildi. St. Paul’deki Xcel Enerji Merkezi, San Francisco’daki Chase Center, Las Vegas’taki Allegiant Stadyumu ve Seattle Center Arena da dahil olmak üzere Kuzey Amerika’daki keyif alanları.

Calgary Belediye Land Corporation başkanı ve CEO’su Kate Thompson şunları söyledi:

Etkinlik merkezi, Calgarians ve ziyaretçilerin gelecek nesiller için zevk almaları için inanılmaz bir sivil rahatlık olarak hizmet edecek yıl boyunca bir zevk tesisi olacak. Her şeyden önce, önümüzdeki beş yıl boyunca bizimle birlikte çalışacak bir ekip bulmaya çalışıyorduk, kolektif deneyimlerine, yeteneklerine ve anlayışlarına dayanarak Dialog + Hok ve Cana + Mortenson seçimimize güveniyoruz. Calgary’nin gururunu ve ruhunu gösterir.

CMLC, Ocak 2020’de PDC ekibini, CM ekibini ve yapısal, mekanik ve elektrik mühendisliği için uzman danışmanları seçmek için bir dizi teklif (RFP) ile tedarik sürecini başlattı. Süreç, CMLC, Calgary Şehri ve Calgary Sporları ve Keyif Şirketi (CSEC) temsilcilerinden oluşan bir Sınav Komitesi, ilgili firmaları gözden geçirmek ve kısa listeye almak için içeriyordu.

CSEC ayrıca CFL’nin Stampede, Western Hokey Ligi’nin hitmenleri ve Ulusal Lakros Ligi’nin Roughnecks’ine sahip.

PDC RFP, Kuzey Amerika’nın dört bir yanından dokuz takımın ilgisini talep etti ve röportajlara kalkınmaya dört takıma kısa listeye alındı. Dialog + HOK, Proje Yönlendirme Komitesi tarafından birleşik yeterlilikleri ve tasarımı karmaşık bir kentsel ortamda yönetme yetenekleri için seçildi. Cana + Mortenson, seçim sürecinde diğer iki firma arasındaki deneyimlerini ve yeteneklerini doğrulayan CM RFP’nin başarılı bir alıcısıydı. Proje için yapısal, mekanik ve elektriksel gereksinimleri desteklemek için gerekli uzmanlık uzman ekipleri seçildi ve şunları içerir:

Yapısal Mühendislik: Altyapı + Thornton Tomasetti

Elektrik Mühendisliği: Dialog + ME Mühendisleri + DesignCore

Makine Mühendisliği: REMEDEY + ME MÜHENDİSLERİ

Calgary Sports and Keyif Şirketi Başkanı ve CEO’su John Bean şunları söyledi:

Bu tesisin geliştirilmesiyle ileri adım attıkça, bu proje ekibinin etkinlik merkezinin Calgary’nin sağladığı şeyin tam potansiyelini gerçekleştirme deneyimini, liderliği ve hırsı getirdiğinden eminiz. Büyük ölçekli spor ve zevk tesisleri deneyimleriyle, Calgary’nin yeni etkinlik merkezinin önümüzdeki yıllar boyunca sivil gurur kaynağı olacağını biliyoruz.

CAN 550 milyon dolarlık (401,5 milyon ABD Doları) projenin karmaşık inşaat sunumunu yönetmek için, yerel inşaat firması Mortenson inşaatı ile ortak olan Cana Management, kapsamlı yerel bilgileri ve Kuzey Amerika’daki spor ve zevk mekanlarının inşaatındaki büyük deneyimleri için seçildi, Xcel Enerji Merkezi ve Chase Center (resimde)

Proje için temel ilkeler, sadece bir prömiyeri spor ve keyif alanının değerini değil, tesisin Calgary’nin Kültür ve Keyif Bölgesi vizyonunu çevreleyen aktif topluluk alanlarını nasıl büyüttüğünün dikkatli bir entegrasyonunu da tanımlıyor.null