Fanfood, İmtiyaz Satış Yönetimi Yazılımı Uygulaması Başlangıç olan İmtiyaz Operasyonları

Fanfood Dönüştürmek İçin A Serisi 2 milyon ABD Doları Artırıyor, bu yıl büyümesini hızlandırmak için Phoenix Sports Partners’tan A Serisi’nde 2 milyon dolar artırdı.

Fanfood, stadyumlarda imtiyaz standlarının yanı sıra çok yönlü mobil sipariş ile çevrimiçi etkinliklerin yanı sıra toplama ve/veya koltuk içi teslimatları ortaya çıkarır.

İmtiyaz sahiplerinin verimli, güvenli nakitsiz işlemler yapmalarını sağlayarak, Fanfood imtiyaz gelirlerini artırabilir ve en iyi hayran deneyimini sağlayabilir. Şirketin yeniliği şunları yapabilir:

Para işlemlerine dahil olan güvenlik ile bağlantılı maliyetleri ve insan gücünü azaltın

Kayıttaki bekleme sürelerini büyük ölçüde azaltın

Daha yüksek satış hacmi ve gerçek zamanlı maliyet ayarlamalarıyla geliri artırın

Son iki yılda, Fanfood, MLS San Jose Depremleri, Formula 1 Grand Prix ile Americas Circuit’te ortaklıklar kurdu; North Carolina Üniversitesi ve Purdue Üniversitesi dahil olmak üzere Bölüm 1 kolejleri; Iowa Cubs ve Durham Bulls dahil küçük lig beyzbol mülkleri; Liseler, golf sahaları ve tüm ABD genelinde gösteriler

CEO ve Fanfood’un kurucu ortağı Carson Goodale şunları söyledi:

Bu turla, temel önceliklerimizden biri teknolojiyi mümkün olduğunca şirket içinde getirmektir. İşletme, yenilik platformunu yakında daha fazla stadyuma tanıtmaya hazır.

Teknoloji geliştirme, daha önce Peapod’da hizmet veren CTO olarak Chicago Tech gazisi Jeremy Nicikowski’yi işe alan şirketin en büyük endişesi olacak. İşletme aynı şekilde kıdemli bir mühendis kiralamak istiyor.

2019 yılında, Fanfood, POS ortaklarıyla entegre olmayı ve fan segmentasyonunu artırmayı planlarken, vahşi yol bulma işlevini eklemenin yanı sıra süitler/şirketler için ürün sunuyor.

Goodale ekledi:

Mercedes-Benz Stadyumu’nun nakitsiz müjdeleme yaptığı açıklamada, spor endüstrisinde yakın teknolojik değişiklikler. Etkili imtiyaz operasyonları, stadyumlara daha yüksek gelir getirirken fan deneyimini önemli ölçüde artıracaktır. Spor pazarı dijital çağa geçerken fanfood ön planda olmaktan heyecan duyuyor.

#Sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.