Büyük yarışmalarda performans kaygısı

Bu haftanın Spor Psikolojisi Podcast’inde, Spor Uzmanı Zihinsel Oyunu Dr. Patrick Cohn, büyük yarışmalarda performans kaygısı yaşayan bir sporcunun kendisini yarışmayla karşılaştırdığı bir soruyu cevaplıyor. Dr. Cohn, kendinden emin ve bestelenmiş hissetmek için oyunuza nasıl odaklanacağına dair zihinsel oyun tekniklerini paylaşıyor.

Spor ve performansınızı sınırlayan diğer zihinsel oyun engellerindeki performansınızı nasıl artıracağınızı öğrenmek için bu ayın Spor Psikolojisi podcast’ini dinleyin.

Sports Psikolojisi Podcast #105’i indirin (sağ tıklayın ve bilgisayarınıza “AS’yi Kaydet”)

ITunes aracılığıyla Sports Psikolojisi Podcast’e abone olun.

Dr. Cohn’un spor e -kitapları için tamamen ücretsiz zihinsel eğitim ve zihinsel tokluğunu alın!

Zihinsel oyununuzu geliştirmek için tamamen ücretsiz bir spor psikolojisi raporu indirin!

Dr. Cohn, podcast’inde zihinsel spor sorunuzu cevaplamasını ister misiniz? Spor Psikolojisi Sorunuzu Peaksports.com adresinden Dr. Cohn’a gönderin.

Zihinsel oyun koçluğu ile güveninizi artırın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, size veya sporcunuza, 12 yaş ve üstü, zihinsel oyun sorunlarını kişisel koçlukla fethetebilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi tamamen ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Öğrencilerimiz ne diyor?
“VAY!!! Ne bir hafta geçirdim. Stilimin parlamasına izin veren bir güvenle gerçekleştirebildim – bu “farlarda geyik” görünümü veya hissi ile arenaya çok daha fazla giriyor. Ben sahne alırken kendimi değerlendirmeyi bıraktım ve aslında çok eğlenmişim gibi kalıplarımdan sonra arenadan ayrıldım. çok teşekkür ederim.”
~ Julia Dreyer, Ulusal Şampiyon Binicilik

Tüm sporcular için-Güven artırıcı teknikleri öğrenin!

D Güven engelleyen bir sporcu olarak kendinizi olumsuz bir şekilde görüntüsünüz var mı?

Olumlu olmaya çalışırsanız çalışın, rekabetinizi boyutlandırdığınızda kafanıza koştuğundan şüphe uyandıramıyor musunuz?

Kendinizi kaybeden, zayıf veya vasat bir sporcu olarak etiketlediniz mi ve bu etiketler sizi kendinden acıma ve kararsızlık içinde sıkışmış tutuyor mu?

Bu sorulardan herhangi birine evet cevapladıysanız, kendinden emin sporcuya göz atın!

Kendine güvenen atlet CD’si ve çalışma kitabı programı, yüce özgüven için 14 günlük bir plandır. Bu program, büyük ölçüde güven oluşturmayı ve spor performansını iyileştirmeyi garanti eden kanıtlanmış güven artırıcı teknikleri keşfetmek isteyen herhangi bir sporcu veya eğitmen için idealdir.

Kendinden emin atlet serisindeki birçok popüler CD programımızdan biri hakkında daha fazla bilgi edinin…

Kendinden emin atlet: yüce özgüven için 14 günlük bir plan

Kendinden emin atlet serisindeki tüm ürünlere göz atın!

Müşteriler ne diyor?
“İlk olarak programın nasıl gittiğini görmek için kendinden emin sporcuyu satın aldım ve hemen sonuçları gördüm. Daha sonra kendinden emin atlet serisinin geri kalanını satın aldım ve oyun seviyemde dramatik bir gelişme keşfettim ya da tutarlılık söylemem. Şu anda Lamar Üniversitesi için NCAA Division 1 beyzbol oynuyorum ve antrenörlerim bile oyunu yöntemimde bir değişiklik keşfetti. Plakadaki tutumum ve güvenim. ”
~ Tylor Prudhomme (Başarı Hikayesini Dinle)

“Ben bir ASP dünyası kalifiye profesyonel sörfçüyüm ve ‘kendine güvenen sporcuya’ başladıktan sonra kendi sörf yeteneğim ve zihniyetimin rekabete girmesi konusunda neredeyse anında bir değişiklik yaptım. Kendine güvenen atlet stratejilerini kullanarak, güvenim tam 180 derece yaptı. Birkaç hafta önce yerel bir profesyonel/ben kazandım ve geçen hafta Brezilya’da dünya devresindeki son büyük etkinliklerden birinde yılın en iyi sonucunu aldım! Bu benim gizli silahım! ”
~ Shaun Burrell, Profesyonel Sörfçü (Başarı Hikayesini Dinle)

Genç sporcular ve ebeveynler için – çocukların güveni hızlı bir şekilde geliştirmelerine nasıl yardımcı olacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin!

Sizin için “Kendinden Güvenli Spor Kid: Yüce Kendine Güveni Üretmek İçin 7 Günlük Bir Plan” adlı harika bir programımız var.

Kendinden emin Spor Kid, spor ebeveynleri ve çocuklarının genç sporcunun performansını, mutluluğunu ve başarısını artırması için 7 günlük bir programdır… spor ve yaşamda!

Kendinden emin spor çocuğu birinde iki programdır. Ebeveynler/antrenörler için bir manuel ve CD ve genç sporcular için bir çalışma kitabı/CD’si var.

Siz ve çocuklarınızın hemen kullanmaya başlayabileceğiniz zihinsel tekniklerle dolu olan bu program, sporculara güven avcılarını nasıl tanımlayacaklarını, proaktif olarak onlarla nasıl başa çıkacaklarını, güveni zayıflatan beklentileri nasıl yöneteceklerini ve zihinsel olarak sıkıntı ile karşı karşıya kalmaya hazırlanmayı öğretir.

Dahası, programımız size spor ebeveynleri ve antrenörler olarak, çocuklarınızın güvenini nasıl zarar verebileceğinizi öğretir ve davranışlarınızı sporcularınızın performansını, güvenini ve keyfini artıracak şekilde değiştirme talimatları verir.

Çok daha fazla öğrennull

Leave a Reply

Your email address will not be published.