Staples Center, NBA, NHL ve WNBA’daki dört profesyonel spor takımının evi olan Los Angeles’taki Staples Center’ı GBAC Yıldız Akreditasyonu

kazandı, Global Biorisk Danışma Konseyi’nden GBAC Star Tesis Akreditasyonu aldı. Akreditasyon, temizlik, dezenfeksiyon ve bulaşıcı hastalık önleme için en sıkı protokolleri yerine getiren tesislere verilir.

Akreditasyonu elde etmek için Staples Center, standart işletim prosedürlerinden ve risk değerlendirme stratejilerinden kişisel koruyucu ekipmanlara ve acil durum hazırlık ve yanıt önlemlerine kadar 20 temel unsura uyum sağlamak için gerekiyordu. Arena, çeşitli konserlere ve diğer etkinliklere ev sahipliği yapmadığı zaman, Los Angeles Lakers, L.A. Clippers, L.A. Kings ve L.A. Sparks’ın evidir.

[GBAC Star akreditasyonu nedir ve neden önemlidir?]

GBAC İcra Direktörü Patricia Olinger, “GBAC Star Akreditasyonu, tesis sahiplerine ve yöneticilerine, temiz ve sağlıklı ortamları korumak için kanıtlanmış sistemlere sahip olduklarını kanıtlamaları için çalışanlara, müşterilere ve kilit paydaşlara güvence vermelerini sağlıyor” dedi. “Staples Center, BioSk durumları için katı protokolleri takip ettiği üçüncü taraf doğrulaması aldı, böylece güvenli bir şekilde çalışmaya hazırlığını ve bağlılığını gösterdi.”

Staples Center, Anaheim Kongre Merkezi, Miami’deki Hard Rock Stadyumu, Orlando’daki Orange County Kongre Merkezi ve akreditasyonu kazanmak için Kansas Overland Park’taki Overland Park Kongre Merkezi de dahil olmak üzere diğer birkaç tesise katılıyor. GBAC Star programı aracılığıyla akredite olma sürecinde 2.400’den fazla tesis var. Akredite tesisler, ilk başvurularında belirttikleri prosedürleri takip ettiklerini ve geliştirdiklerini onaylamak için her yıl yenileyecektir.

“Konuklarımızın, sporcularımızın, sanatçılarımızın ve ekip üyelerimizin Staples Center içindeki inanılmaz enerjiyi deneyimlemeleri için zaman uygun olduğunda, GBAC Yıldız Akreditasyonumuzun güvenli bir şekilde herkesi korumak için uygun önlemleri aldığımızı gösterdiğini biliyoruz. Ev sahibi etkinlikler tekrar, ”dedi Staples Center Başkanı Lee Zeidman. “Temizliği korumaya öncülük eden ve herkesin güvenliğini bir numaralı önceliğimiz haline getirmeye devam eden ilk GBAC STAR akredite arenalarından biri olmaktan onur duyuyoruz.”

Staples Center’ın dezenfekte protokolleri, konuklarla veya konuklar ve ofis çalışma alanları boyunca canlı etkinlikler sırasında devam edecektir. Geliştirilmiş ürünlerle donatılmış özel tuvalet görevlileri, bu yüksek dokunuşlu alanları temiz tutmak için sürekli çalışır. Bir “Sanitizasyon Monitörleri” ekibi denetleniyor ve tüm alanları değerlendiriyor ve tuvalet armatürleri uygun olduğunda dokunulmaz hale getirildi. Gıda güvenliğinin EPA onaylı sanitizasyon yöntemleriyle dikkatle değerlendirilmesini sağlamak için gıda ve içecek alanları da incelenmiştir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Binicilik Videosu 4: Çok ileri düşünmenin tehlikeleri

Çok ileri düşünmenin tehlikeleri

Yükseklik Performans Sporlarından Dr. Patrick Cohn, her seviyedeki binicilik sporcularının zihinsel oyunlarını ve performanslarını geliştirmelerine yardımcı olur. Bu videoda Dr. Cohn, binicilik sporcuları için en iyi zihinsel oyun zorluklarını ele alıyor. Binicilerin baskı, oyun öncesi titremeler, analiz, mükemmeliyetçilik ve diğer zihinsel oyun zorlukları hakkındaki soruları cevaplar. Dr. Cohn, gösteri halkasında neyin yanlış gidebileceğine çok fazla odaklanmaya ilişkin bir soruyu yanıtlıyor.

Binicilik güvenini ziyaret edin ve ücretsiz raporunu indirin: “8 pahalı hatalar binicilerin zihinsel hazırlıklarıyla yaptıkları”.

Bu kısa videoda öğrenin:

Biniciler için zihinsel hazırlık hakkında ipuçları.

Ne Ifs hakkında endişelenmeyi nasıl durdurabilirim.

Ringde şüphe ile nasıl başa çıkılır.

Neden çok ileriye odaklanmak sizi raydan çıkarabilir.

httpvh: //www.youtube.com/watch? V = lnlurfhuolo

Bu serideki diğer videoları izleyin:

Binicilik Güven Videosu 1 izleyin

Binicilik Güven Videosu 2’yi izleyin

Binicilik Güven Videosu 3 İzle

Ücretsiz Raporumuzu ve Audio MP3’ü Peaksports.com adresinden indirin

“Binicilerin gösteriş öncesi zihinsel hazırlık ile yaptıkları 8“ pahalı ”hatalar!”

Ziyaret etmek:

Zihinsel oyun koçluğu ile benlik saygınızı artırın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, size veya sporcunuza 12 yaş ve üstü, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarından kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. Bize 888-742-7225 numaralı telefondan ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Öğrencilerimiz ne diyor?
“VAY!!! Ne bir hafta geçirdim. Stilimin parlamasına izin veren bir güvenle yapabildim – bu “farlarda geyik” görünümü veya hissi ile arenaya çok daha fazla giriyor. Ben sahne alırken kendimi değerlendirmeyi bıraktım ve aslında çok eğlenmişim gibi kalıplarımdan sonra arenadan ayrıldım. çok teşekkür ederim.”
~ Julia Dreyer, Ulusal Şampiyon Binicilik

Tüm sporcular için-Güven artırıcı teknikleri öğrenin!

D Güven engelleyen bir sporcu olarak kendinizi olumsuz bir şekilde görüntüsünüz var mı?

Olumlu olmaya çalışırsanız çalışın, rekabetinizi boyutlandırdığınızda kafanıza koştuğundan şüphe uyandıramıyor musunuz?

Kendinizi kaybeden, zayıf veya vasat bir sporcu olarak etiketlediniz mi ve bu etiketler sizi kendinden acıma ve kararsızlık içinde sıkışmış tutuyor mu?

Bu sorulardan herhangi birine evet cevapladıysanız, kendinden emin sporcuya göz atın!

Kendine güvenen atlet CD’si ve çalışma kitabı programı, son derece kendine güven için 14 günlük bir plandır. Bu program, benlik saygısı ve spor performansını iyileştirmeyi garanti eden kanıtlanmış güven artırıcı teknikleri keşfetmek isteyen herhangi bir sporcu veya eğitmen için idealdir.

Kendinden emin atlet serisindeki birçok popüler CD programımızdan biri hakkında çok daha fazla bilgi edinin…

Kendinden emin sporcu: son derece kendine güven için 14 günlük bir plan

Kendinden emin atlet serisindeki tüm ürünlere göz atın!

Müşteriler ne diyor?
“İlk olarak programın nasıl gittiğini görmek için kendinden emin sporcuyu satın aldım ve hemen sonuçları gördüm. Daha sonra kendinden emin atlet serisinin geri kalanını satın aldım ve oyun seviyemde dramatik bir gelişme gözlemledim ya da tutarlılık söylemeliyim. Şu anda Lamar Üniversitesi için NCAA Division 1 beyzbol oynuyorum ve antrenörlerim bile oyunu teknikleştirme şeklimde bir değişiklik gözlemlediler. Plakadaki tutumum ve güvenim. ”
~ Tylor Prudhomme (Başarı Hikayesini Dinle)

“Ben bir ASP dünyası kalifiye profesyonel sörfçüyüm ve ‘kendine güvenen sporcuya’ başladıktan sonra kendi sörf yeteneğim ve zihniyetimin rekabete girmesi konusunda neredeyse anında bir değişiklik yaptım. Kendine güvenen atlet stratejilerini kullanarak, güvenim tam 180 derece yaptı. Birkaç hafta önce yerel bir profesyonel/ben kazandım ve geçen hafta Brezilya’da dünya devresindeki son büyük etkinliklerden birinde yılın en iyi sonucunu aldım! Bu benim gizli silahım! ”
~ Shaun Burrell, Profesyonel Sörfçü (Başarı Hikayesini Dinle)

Genç sporcular ve ebeveynler için – çocukların güveni hızlı bir şekilde geliştirmelerine nasıl yardımcı olacağınız hakkında çok daha fazla bilgi edinin!

Sizin için “Kendinden Güvenli Spor Kid: Özgür Kendine Güvene Yönelik 7 Günlük Bir Plan” adlı harika bir programımız var.

Kendinden emin Spor Kid, spor ebeveynleri ve çocuklarının genç sporcunun performansını, mutluluğunu ve başarısını geliştirmeleri için 7 günlük bir programdır… spor ve yaşamda!

Kendinden emin spor çocuğu birinde iki programdır. Ebeveynler/antrenörler için bir manuel ve CD ve genç sporcular için bir çalışma kitabı/CD’si var.

Siz ve çocuklarınızın hemen kullanmaya başlayabileceğiniz zihinsel yöntemlerle dolu olan bu program, sporculara güven avcılarını nasıl tanımlayacaklarını, proaktif olarak onlarla nasıl başa çıkacaklarını, güveni zayıflatan beklentileri yönetmeyi ve zihinsel olarak sıkıntı ile karşı karşıya kalmaya hazırlanmayı öğretir.

Dahası, programımız size SP olarak öğretirnull

Zihinsel oyunun yanı sıra performans düşüşleri

bir büyüme zihniyeti oluşturur

Uzun süreli bir çöküşle mi gidiyorsunuz? Performans düşüşünüz nedeniyle geride kalıyor musunuz yoksa geçici olarak mı oynuyorsunuz?

Slumps ağırlaştırıcı, sinir bozucu ve sinir bozucu. Bazen, oyununuzun bir bölgesindeki bir çöküş, tüm oyununuzu etkiler ve sorunu daha da birleştirir.

Örneğin, uzun bir çöküşün ortasındasınız ve rekabetteki her hata, bir sporcu olarak yeteneklerinizi endişelendirmeniz için telefon görüşmesini tetikler. Devam eden özlemler, kayıplar ve hatalardan korkuyorsunuz.

Kendinizi utandırmak ya da ekibinizin kaybetmesinin nedeni olmak istemezsiniz. Yani, fırsatlardan uzaklaşıyorsunuz… atış yapmayı bırakıyorsunuz… merkez sahne almak istemiyorsunuz… geçici olarak performans sergiliyorsunuz.

Bir yarışma veya oyundan sonra olduğu gibi daha önce, aynı zamanda her şeyi düşünürsünüz. Performansınızın her unsurunu yıkar ve kendinizi sert bir şekilde eleştirirsiniz. Güveninizi kaybedersiniz, kendinize kısa sunarsınız ve “Ben harika bir sporcu değilim” diye düşünürsünüz. Sizi bir rutta sıkışıp tutan her hatayı vurgulayarak kendinize karşı bir durum yaparsınız.

Bir çöküşten nasıl çıkabilirsiniz?

Odağınızı değiştirerek bir performans düşüşüne sıkıştığınız zamanı kısaltabilirsiniz…

Odağınızı değiştirin

İlk olarak, sonuca değil, sürece odaklanın. Bir basketbol oyuncusu, atış sonuçlarına inanmadan hala ateş etmelidir … Bir çöküşteki bir hokey oyuncusu, bir atıştan kaçırmaktan korkmak yerine gol atma şansı aramaya devam etmelidir.

İkincisi, oyunu etkileyebileceğiniz veya ekibinize katkıda bulunabileceğiniz diğer yöntemlere odaklanın. Bir atış düşüşündeki bir basketbol oyuncusu, ekibine defansif katkıda bulunacak yöntemler arayabilir. Performans düşüşündeki bir hokey oyuncusu, tahtalarda agresif olarak ekibinin enerjisini artırmaya yardımcı olabilir.

Ekibinize katkıda bulunmak için yöntemler bulmak, güveninizi artıracak ve performans düşüşünüze katkıda bulunan stres ve kaygının birkaçını ortadan kaldıracaktır.

Altın Belirleme Savaşçıları Önde Kelly Oubre, 2020-21 sezonunu bir çöküşte başlattı: 3 puanlık çeşitten 0-17 ve dunk olmayan denemelerde 31’e 0.

NBA tarihinin en iyi 3 puanlık atıcılarından biri olan takım arkadaşı Steph Curry, Oubre ve diğer oyuncular için biraz tavsiyede bulundu.

Curry: “Tam olarak [Oubre] topu nasıl vurursa olursa olsun, oyunu etkilemek için her zaman bir yöntem daha keşfedebilir ve sonunda anlayacaktır… güvenini kaybedemez. Bu atışları yapmak zorunda. Ancak aynı şekilde, atletik olarak yapabileceği diğer alanlarda oyunu etkilemek zorundadır… Bu gibi bir çekim koşuluyla giden bir adamdan geri dönene kadar istedikleriniz budur. ”

Dahası, Curry açık çekimler aramaya devam etme ve aşırı düşünmeden çekimlerinizi yapma gerekliliğinden bahsetti.

Curry: “Yapabileceğiniz son şey, tam olarak ne kadar sinirli olursanız olun çekimi bırakmak.”

Bir çöküşten kurtulmak, büyüme zihniyetine bağlılığa ihtiyaç duyar. Rekabetçi bir zihniyet, katkıda bulunacak yöntemler aramayı, şansınızdan en iyi şekilde yararlanmanın yanı sıra koşullar ne olursa olsun ilerlemeye devam etmeyi içerir.

Bir büyüme zihniyeti, yakında tekrar yola çıkacağınız anlayışıyla birlikte istikrarlı bir güveni korumanıza yardımcı olur.

Bir çöküşten nasıl çıkılır:

İlk olarak, her oyuna bir çöküşte olduğunu tanımlayarak başlamayın, çünkü bu kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet olacak.

Oyununuzun çalışmayan kısımları hakkında korkmak yerine, ekibinize katkıda bulunabileceğiniz 1-2 yöntemleri belirleyin. Örneğin, ekibinizin puanlama fırsatları üretmesine, tonu koşarak, vb.

Her oyuna, çöküşünüzün devamı yerine başarı ve büyüme için yeni bir şans olarak bakın.

İlgili Spor Psikolojisi Makaleleri

Zihinsel tokluk nasıl geliştirilir
Sporcular stresle nasıl sunuyor
Olumsuz sonuçlar korkusunun üstesinden nasıl gelinir

*Itunes’da Spor Psikolojisi Podcast’e abone olun*Spotify’da Spor Psikolojisi Podcast’e abone olun

Zihinsel oyununuzu geliştirmek için ücretsiz bir spor psikolojisi raporu indirin!

Bire bir zihinsel oyun koçluğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sporda soğukkanlılığı artırmak için zihinsel oyun stratejilerini öğrenin!

Performans stresini ve kaygıyı hızlı bir şekilde nasıl durduracağınızı keşfetmek isteyen bir sporcuysanız, bu “kritik anlar” sırasında hazır olun, sakin ve yönetin, bestelenen sporcu hakkında daha fazla şey keşfedin!

Oluşturulan bir zihniyet keşfetmek için güçlü stratejiler geliştirilebilir, ancak ilk önce zihinsel küreyi ve gerektiğinde hemen soğukkanlılığa sahip olmanızı engelleyen zincirleri ortadan kaldırmalısınız.

Crunch-zamanında en iyinizi gerçekleştirmek için genel bir güveniniz ve soğukkanlılığınız varsa ne kadar daha iyi performans gösterirsiniz?

Oluşturulan Sporcu CD’si ve Çalışma Kitabı Programı, 14 günlük soğukkanlılık artırma egzersizi içeren 2 ses CD’sinden oluşur.null

Richmond Bölgesi, 2023-2024 USATF Kros Şampiyonalarına

ev sahipliği yapacak 2023 ve 2024 ABD Atletizm Alanı Şampiyonası, Richmond Cross Country Festivalinin bir parçası olarak Virginia’daki Hanover County’deki Pole Green Park’ta sahnelenecek. USA Track & Field Virginia tarafından düzenlenen etkinlikte, ulusal unvanlar ve uluslararası yarış nitelikleri için yıllık olarak yarışacak 700’den fazla sporcu yer alacak.

Geçici tarihler 4 Şubat 2023 ve 3 Şubat 2024’tür. 2023 etkinliğindeki koşucular 2023 Pan Amerikan Oyunları için ABD takımında bir yer için yarışacakken, ABD Dünya Şampiyonası ekibi 2024’te seçilecek.

Richmond Bölgesi Turizmi, USATF Virginia Derneği, Collegiate Run Association ve Hanover County de etkinliği çekmek için çalıştı.

Richmond Bölgesi Turizm Spor Başkan Yardımcısı Jerrine Lee, “ABD At & Field Cross Country Ulusal Şampiyonalarını bölgeye davet etmekten onur duyuyoruz ve heyecanlıyız” dedi. “Bu, ülkenin en iyi kros sporcuları 232 dönümlük Pole Green Park’ta yarışırken topluluğumuz için dinamik ve tarihi bir etkinlik olacak.”

Yarışların her birinde altı ulusal şampiyona etkinliği yer alacak: U20 Kadın 6K Şampiyonası Yarışı (20 yaşın altında), U20 Erkekler 8K Şampiyona Yarışı (20 yaşın altında), Kıdemli Kadınlar 10K Şampiyonası Yarışı (Açık Koşucular 20- 39 yaşında), Kıdemli Erkekler 10K Şampiyona Yarışı (20-39 yaş arası açık koşucular), Master’ın Kadınların 8K Şampiyonası Yarışı (40+ yaş) ve Master’ın erkek 8K Şampiyonası Yarışı (40+ yaş).

Şampiyonaya eklenecek diğer etkinlikler ABD Silahlı Kuvvetler Ulusal Şampiyonaları ve halka açık olacak bir vatandaş yarışı.

Hanover County Yöneticisi John A. Budesky, “2023 ve 2024 yıllarında ABD At & Field Cross Country Ulusal Şampiyonalarının ev sahibi sitesi olmak için çok kendinden geçmiş.” “Pole Green Park, bu etkinlikler için ideal bir yer olacak ve tüm konuklarımız Hanover County’nin çok sayıda yemek, keyif ve tarihi cazibe merkezleri ile harika bir şekilde uyum sağlayan bir yer olduğunu görecekler. Onları karşılamayı dört gözle bekleyeceğiz. ”

ABD Track & Field Virginia Derneği başkanı Ray Funkhouser, “Virginia USATF Derneği, 2023 ve 2024 için ABD kros şampiyonalarına layık görmekten çok memnun” dedi. “Bu, ABD’deki en iyi kros koşucularını Virginia’ya getirecek, çünkü takımda Pan Am ve Dünya Şampiyonalarında ABD’yi temsil edecek bir yer kazanmak istedikleri için. Bu, Virginyalılar ve özellikle genç koşucuların çıkıp ülkenin en iyisinin çok seyirci dostu bir kursta yarıştığını görmeleri için müthiş bir fırsat. Bu etkinlik, birçok hizmetin bu ulusal etkinliğe katılması ve bizim ve ortaklarımızla birleşmesi için olağanüstü bir zaman olacak. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

El Salvador Turizm, Houston Astros ve La Galaxy

ile ortaklıkları duyurdu El Salvador Turizm, Major League Baseball’s Houston Astros ve Major League Soccer’s Los Angeles Galaxy ile ortak olan yeni bir spor reklam girişimi tanıttı. Devletler. Çaba, turizm kurulunun El Salvador’a çok daha fazla Amerikalı gezgin çekme çabalarının bir parçası.

Galaksinin resmi bir ortağı olarak, El Salvador’un turizm teklifleri, sezonun geri kalanında Carson, California’daki Stubhub Center’daki ev oyunları sırasında videolarda ve LED ekranlarda sergilenecek. El Salvador ayrıca Eylül ayında İspanyol Miras Ayı boyunca Galaksinin resmi ortağı olarak görev yapacak.

Astros ile ortaklığı sayesinde El Salvador Turizm’in materyali, sezonun geri kalanında Astros.com ve Astros Magazine’de öne çıkacak. Buna ek olarak, El Salvador Turizm Rahibi José Napoleón Duarte, 7 Temmuz’da Minute House Maid Park’ta Chicago White Sox’a karşı ilk sahayı atacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Federico Winer ile röportaj, iş geliştirme, perakende ve tüketici endüstrileri, SAP

Bu son röportajda Federico Winer’dan, iş geliştirme, perakende ve tüketici endüstrilerinden SAP için dinliyoruz.

Bize bugüne kadar kendiniz, geçmişiniz ve kariyer vurgularınız hakkında biraz bilgi vererek başlayabilir misiniz?
Yirmi yıldır teknoloji sektöründe medya, spor, eğlence ve perakende sektörlerinde çalışıyorum. Bu alanda tutkulu bir evangelist olarak, beşeri bilimler ve masada nasıl bir arada bulunabileceği hakkında bilgi ve derin bir anlayış getiriyorum.

Londra’da Loughborough Üniversitesi’nde doktora eğitimi alırken önde gelen birçok uluslararası eğitim kurumunda özel bir öğretim görevliyim.

SAP’deki iş geliştirme, perakende ve tüketici endüstrileri olarak, temel zorluklarınız ve hedefleriniz nelerdir?
Son müşteri yolculuklarını piyasadaki en son trendlere dönüştüren B2B müşterilerimizle birlikte çalışarak SAP çözümlerinin ve uygulamalarının geliştirilmesini denetliyoruz. Aradığımız şey, her paydaş için olağanüstü teknolojik deneyimler sunmaktır.

Müşterilerin ve ortakların teknolojinin gerçek değerini dile getirmelerine ve kendi kuruluşlarında daha büyük bir amaç sağlamak için kullanmalarına yardımcı olmak söz konusu olduğunda, nereden başlıyorsunuz?
Annem olağanüstü bir psikiyatrist doktoruydu. Reçete yazmadan önce hastayı dinleyerek, davranışlarını, arka planlarını ve ağrı noktalarını anlayarak dikkatli bir şekilde teşhis etti. İş dünyasında aynı süreci arıyoruz ve bu felsefeyi her projeye uyguluyorum. Teknolojinin başarılı olması için sanat ve beşeri bilimlerle bağlantı kurmalıdır. Müşteriler iş ortakları olarak güçlendirilmelidir.

Federico’nun iş birimi, Almanya’daki oyun geliştiricileri, turnuva organizatörleri ve diğer eSpor paydaşlarıyla ilgileniyor. Son on iki ayda, bu atölyelerde önemli bir büyüme oldu, eSports endüstrisi bir patlama içinde

Ayrıca, verilerin hızla içgörü, besleme süreci otomasyonuna, yenilik ve perakende ve tüketici endüstrilerinde optimal deneyimlere dönüştürülmesini sağlayan akıllı kurumsal stratejiyi de savunuyorsunuz. Bize bu süreç ve değer hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz?
Markalar, herkesin eleştirmen olabileceği ve hemen doldurabileceği sosyal teknolojiler çağında şirket merkezli olmaktan tüketici merkezli olmaktan geçiyor. Ne yaparsanız yapın, ne derseniz, çoğaltılacak.

Piyasadaki içerik ve ürünlerin tüketiciler için bir anlamı olan bir bağlama ihtiyacı vardır ve doğru süreç ve yazılım uygulaması buna yardımcı olur. Akıllı kurumsal stratejimiz, bu yeni deneyim ekonomisindeki şirketlerin başarısını savunuyor ve dijital çekirdek ve ERP yönetimi, müşteri deneyimi, tedarik zinciri ve diğerleri gibi farklı alanlardaki araçlardan oluşuyor.

Teknoloji yoluyla sunulan ‘canlı’ bir spor etkinliği sunan eSports’un üstel büyümesi söz konusu olduğunda, bir sırada ne var ve diğer spor ve eğlence mekanları bu dinamik nişten ne öğrenebilir?
İş birimimde, Almanya’daki oyun geliştiricileri, turnuva organizatörleri ve diğer eSpor paydaşlarıyla ilgileniyoruz. Son on iki ayda, esports endüstrisi bir patlamada olduğu için atölyelerde önemli bir büyüme oldu.

Başkalarının onlardan öğrenebileceği şey, iş modellerinin çok hızlı bir şekilde değişebilmesi ve para kazanma fırsatlarının farklı işletmelerde görünmesidir. Özellikle yayıncılar için, bir sonraki büyük şey oyuncuları ve tüketicilerin deneyimlerini özelleştirmek için oyuncuların etrafındaki daha yapay zeka (AI) ve analitiklerin geliştirilmesidir.

Bu zorluklar için yeni süreçlerin hızla benimsenmesi sorunları yeni kalkınma fırsatlarına dönüştürdü. Bu, mekanlar gibi diğer segmentlerin mümkün olduğunca beslenmesi gerektiği bir felsefedir.

Federico Winer

Federico Winer Hakkında
Federico, beşeri bilimler hakkında bilgi ve derin bir anlayış getiriyor ve masada nasıl bir arada var olabilir. Kariyerinin başlangıcından beri medya, spor ve eğlence sektörlerinde çalışıyor. Alanında büyük ölçüde aranan bir endüstri etkileyicisi ve tutkulu evangelisttir.

Sektöre olan bağlılığının yanı sıra Federico, önde gelen birçok uluslararası eğitim kurumunda özel bir misafir öğretim görevlisi ve konuşmacıdır. Londra Loughborough Üniversitesi Spor İşletme Enstitüsü’nde doktora adayıdır; Loughborough Üniversitesi, eğitim, araştırma ve işletme fırsatları sunan 2012 Londra Olimpiyatları’nın eski sitesi olan Kraliçe Elizabeth Olimpiyat Parkı’ndaki lisansüstü kampüsü.

ALSD International-Avrupa’nın Premium Koltuk ve Ağırlama Sektörüne adanmış bir ve tek etkinliği-28-29 Ekim tarihlerinde İrlanda’nın Dublin kentindeki Croke Park Stadyumu’nda gerçekleşiyor. Avrupa ve Kuzey Amerika’nın dört bir yanından uzmanlar, yeni yapılar, tadilatlar yoluyla gelirlerin nasıl artırılacağı konusunda bilgiler paylaşacaklarnull

Sonuçlar 6. yıllık Salomon Catamount Ultra

Stowe’den geliyor – 22 Haziran Cumartesi günü, 6. yıllık Catamount Ultra için Stowe’daki Trapp Houseals Lodge’daki Dış Merkezde 500’den fazla koşucu yakınlaştı. Salomon Koşu Festivali.

Sansasyonel bir yaz günüydü ve 50K Trail yarışı sabah 7’de başladığında hala harikaydı.

Bir yarışçı ormanda aptallaşır. Fotoğraf Nezaket Ironwood Experience Works
Program zorlayıcıdır, ancak sansasyonel manzaranın yanı sıra yarış bazı yetenekli bölgesel koşucular çekti.

Yarışçılar 25K kursun programına yaklaşık 2.500 feet tırmanıyor ve kursun başlangıcına doğru gerçekleşiyor. Rolling Nordic kayak parkurları koşucuları, Nebraska Vadisi ve Mt. Mansfield’a doğru yuvarlak tepenin tepesine doğru dağınık manzaralarla, yaprak döken yeşillik tünelinden yukarı doğru götürüyor. Tırmanışın tepesinde, orman, huş ve fir ve büyük hava ile bir boreal his alır. Üç mil sürekli düşüşten sonra, yarışın son beş mil, meralar, singletrack dağ bisikleti parkurları ve şekerli yollar arasında yuvarlanıyor. 50K, 25K döngüsünde iki tur içerir ve toplam 5.000 feet yükseklik ve kayıp elde eder.

“Keşfetmek isteyen bir yoldan geçen bir yoldan gelen biri için mükemmel bir patika yarışı. Orada bazı teknik araziler var, ancak birçoğu ve açık yoldaki ormanların yanı sıra yuvarlanıyor ”diyor Robens.

Bu yıl, Top Finishers bir dizi program rekoru kırdı ve Vermonters güçlü bir gösteri yaptı. Sonuçlar aşağıdaki gibidir:

50k

Erkekler:

Rob Bond, Seattle, WA. 30: 3:46:52

Neal Graves, Stowe, Vt.36, 3:57:53

Kanoa King, Portsmouth, N.H., 30, 4:05:33

Kadın:

Britta Clark, Goshen, Vt. 25 4:20:49

Sara Dunham, Plattsburgh, N.Y., 42, 4:26:18

Vanessa Garlick, Montpelier, Vt. 31, 4:38:38

25k

Erkekler:

Eric Lipuma, Stowe, Vt.26, 1:37:40

Jordan Fields, White River Kavşağı, Vt.25, 1:39:09

Patrick Lehoux-Gagnon, Brossard, QC, 26, 1:41:36

Kadın:

Heidi Caldwell, Craftsbury Corners, Vt.27, 1:58:28

Alana McDonough, Cape Neddick, Maine, 26, 2:04:33

Claire Gomba, Middlebury, Vt.22, 2:06:12

Goshen’den Britta Clark, geçen yıl 4:22:00 tarihinde bir dakikadan fazla bir süredir kadınların 50K program kaydını yendi. Craftsbury Outdoor Center’ın yönetmeni Craftsbury Common’dan Heidi Caldwell, aynı şekilde, Kuzeydoğu Delta Dental Dağı Washington Road yarışında ilk sırada yer almak için 566 diğer yarışmacıyı dövdükten sadece bir hafta sonra kadınların 25K yarışı için bir program rekoru kırdı. Bu yarışta Caldwell, 29 yaşındaki Texas Runner Brittni Hutton’u yarışın 1: 16: 17’de yarışının kuyruk ucunda, yarışın 59 yıllık tarihinde kaydedilen ilk kravatta yakaladı.

Catamount Ultra Yarış Direktörü Will Robens, Caldwell’e Cumartesi günkü törende kadınların 25K’sında birincilik kazandığı için ödülünü verdiğinde, “Muhtemelen henüz iyileşmedi” dedi. Mt. Washington Road yarışı, yüzde 22 oranında bir sınıfta 7,6 mil tırmanma içeriyor.

Craftsbury’den Heidi Caldwell tipik teknikler 2019 Catamount Ultra 25K için yüzey çizgisi. Fotoğraf Ironwood Experience Works.
Robens özellikle Caldwell’in performansından memnun kaldı. Robens, bu hafta Robens, “Bana yarıştan önce onu kolaylaştıracağını söyledi, sonra dışarı çıkıp program kaydını ayarladı” dedi. “Bunu iki yarışta arka arkaya yapabilmek? Bu oldukça etkileyiciydi. ”

Seattle’dan Rob Bond, Cumartesi günü erkeklerin 50 bin yarışında da güçlü bir gösteri yaptı ve aynı şekilde yeni bir program rekoru kırdı.

2014 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri, yarış sadece 125 kayıtlı katılımcıdan bu yıl 550’den fazla çekmeye başladı. Elit sporcular için eğlenceli bir yarış atmosferini teşvik etmeyi amaçlayan, ancak bunu herkese açık hale getirmeye devam etmektir ”diyor.

Bir tescil ettiren, 22 Haziran’da Catamount Ultra 50K’da 400. maraton mesafesini veya daha uzun süredir bitirdi. Fotoğraf Nezaket Ironwood Experience Works.
Trail koşusunu deneyin. “Yarış gününde birçok insanla konuşabilmenin yanı sıra, insanların beni ismiyle ve tam tersi anlamasını da seviyorum.”

Bu yıl, bir koşucu BIB 400’ü talep etmek için yarıştan önce Robens’e ulaştı. “400. maraton mesafesini veya daha uzun süre daha uzun süre yüzeymeyi planlıyordu” dedi Robens. “Bu da inanılmazdı.”

Robens, doğrudan koşuculara yönelik Catamount Trail Association tarafından koordine edilen, programı süpürmenin yanı sıra etkinliğin sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olan TheVolunteers için özellikle minnettar olduğunu söylüyor.

Ironwood Experience Works de aynı şekilde 13 Temmuz’da Paine Mountain Trail yarışına ve 14-15 Eylül tarihleri ​​arasında Nek’in 14 saatinin yanı sıra 19 Ekim’de bir Trail Maratonu olan Trapp Lodge Mountain Marathon’a ev sahipliği yapacak.

2019 Catamount Ultra’nın tüm sonuçları için buraya gidin.

PBA Dünya Serisi Bowling XI 2020’de Las Vegas’a geri dönüyor

Uzman Bowlar Derneği, 2020’de PBA Dünya Şampiyonaları tarafından doldurulan Bowling XI serisi için Las Vegas’a dönecek.

Etkinlik 6 Mayıs 19 Mayıs tarihlerinde South Point Bowling Plaza tarafından yapılacak. 11. Yıllık Dünya Bowling Serisi, PBA Çita, Chamelon ve Akrep Şampiyonaları ve Dünya Şampiyonaları ve ABD’ye karşı Dünya Takım etkinliğine sahiptir.

Bowling Plaza’nın tüm yarışmaları yapmak için 60 şeritli bir bowling plaza var. South Point, 2010-14 yılları arasında Dünya Bowling serisini düzenledi. Fox Sports ve Flobowling etkinlik boyunca koruma sağlayacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta