Minnesota Twins Hedef Alan için Yeni Fan Deneyimleri

Minnesota İkizleri, yakın zamanda, fan deneyimini geliştirmek için 2018 için hedef alanda ideal alan geliştirmelerini ortaya çıkardı ve restorasyonlarla, geliştirilmiş olanakların ve gelişmiş olanaklar ve aynı zamanda genişletilmiş bir ideal alan kalabalıkları içeriyor. Eski Metropolitan Club’ın yerini almak için Shea Inc. ile ortaklaşa üretilen yeni Bat & Barrel Space.

Hedef alanda kalabalık olarak tasarlanmış yeni ideal alan geliştirmeleri, Twins hayranlarına Major League Baseball’un çok fazla ödüllendirilmiş balkkalarından birinde oyuna girmek için yeni bir yöntem sağlayacak.

Bat & Barrel tüm hayranlar için kullanılabilir ve oyunun tadını çıkarmak için yeni bir toplantı alanı kullanır. Alanda içecek rayları, mahalle masaları, LED video duvarlarının yanı sıra doğrudan oyuna bağlanan büyük geri çekilebilir cam pencereler bulunmaktadır. Bat & Barrel benzer şekilde, sahne şeklindeki bir bar, salon, 18 LED TV, Minnesota merkezli sanat eserlerinin yanı sıra 1987 ve 1991 World Series kupalarını, ikiz oyuncular tarafından kazanılan diğer ünlü ödüllere ek olarak içerir.

Yeni bir imza merdiven boşluğu ve birincil kalabalıkla asansör bağlantısı, Bat & Barrel’i tüm Twins hayranları için çok daha kolay erişilebilir hale getirecektir.

Bat & Barrel’in altında, birincil kalabalık, hayranların yüzde 60’ı bu kalabalıkla basketbol sahasına girdikçe, basitlik tıkanıklığına 1,300 metrekareden fazla genişleyecek. Yeni bir içecek rayı kontrolü ve alana tavizler eklenecek, 34 bira musluk duvarındaki taslaklar da dahil olmak üzere 22 bira olacak ünlü ikizler oyuncusu Kirby Puckett için adlandırılan giriş girişinde.

Target Field’ın ideal alan geliştirmeleri, 5 Nisan 2018’de açılış gününe kadar hazırlanacak ve ayrıca Twins hayranları için önemli bir yer ve etkinlikler, kişisel işlevler ve yıl boyunca toplantılar için bir yer olacak.

2010 yılında açılış gününde ortaya çıkan ve Hedef Field, Street & Smith’in Spor Servisi Dergisi tarafından Yılın Spor Tesisi olarak adlandırıldı ve ESPN the Magazine tarafından Kuzey Amerika’daki tüm uzman sporlarda en iyi stadyum deneyimini yerleştirdi. .

Basketbol sahasının son büyük restorasyonu, nüfuslu yeniden tasarlanan merkez alanının çok katlı bir toplantı alanı haline geldiği 2015 yılında geldi.

Görüntüler, nezaket: kalabalık

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek saklayın!

Bu makaleyi paylaş

ALSD International – Sanal: Endüstriyi Tekrar Bir Bir araya getirme

ALSD International – Sanal, 15 Mart’ta Keynote Konuşmacıları World Rugby COO ve Rugby Dünya Kupası Genel Müdürü Alan Gilpin ve Eden Park genel müdürü Nick ile gerçekleşecek. Sautner, eldeki zorluklarla mücadele eden çok sayıda endüstri uzmanı tarafından katılacak.

ALSD International-Sanal, sektöre, spor paylaşımı, ağ ve spor ve canlı eğlence sektörünün karşılaştığı ana zorluklar için endüstri akranlarına çok ihtiyaç duyulan bir platform sağlayacak.

Bir günlük konferans ve sergi boyunca, yaklaşık 30’dan fazla endüstri uzmanı, ünlü spor kulüpleri, mekanlar, ligler, federasyonlar ve varlıklarla yer alan bilgilerlerini paylaşacak:

Arena Dayanıklılık İttifakı

Ashton Gate Stadyumu / Bristol Sport

ASM Global

Cephanelik

Ascot Hipodromu

Bayern Münih Basketbol

BC Zalgiris Kaunas

Chester Yarış Şirketi

Eden Park

Spor girişimlerini yükselt

EuroLeague Basketbol

Formül 1

Fulham FC

Atlama stüdyoları

KSS

Vergi

Leyton Orient FC

Liverpool FC

NEC Grubu

Kalabalık

Seatserve

Spor Seyahat ve Ağırlama (STH Grubu)

Ungerboeck

Dünya Rugby / Rugby Dünya Kupası

Konuşma Noktaları
Mikroskop altındaki konular, yeni yapılar, yenileme ve hizmet genişletmelerinden F&B, misafirperverlik, iç mekanlar, premium oturma ve teknolojiye kadar her şeyi içerecek:

F & B’nin evrimi

Misafirperverlik ve iç mekanlarda son trendler

Premium oturma yeri geleceği

Güvenle yeniden açılma

Geleceğin Stadyumları

Yeni Çağ için Teknoloji

EuroLeague Basketball ayrıca ligdeki en son gelişmeleri tartışan bir panel oturumu yürütecek ve Hunden Stratejik Ortakları, Avrupa ve daha uzaktaki spor ve eğlence projelerini özetleyen endüstri raporu sunacak.

Katılımlarını zaten onaylayanlar şunları içerir:

20.20 Ltd

Arsenal FC

Ashton kapısı

Brighton ve Hove Albion

Bristol Sport

Cardiff City FC

Daimani

Daplast

Ferco oturma

Fulham FC

IMG

Inter Miami CF

Johan Cruijff Arena

Londra İrlandalı

Manchester United

Marylebone Kriket Kulübü / Lord’un Kriket Geri

Mott Macdonald

Munster Rugby

Nottingham Ormanı FC

Northampton Saints

Nowy Styl / Forum oturma

Leicester şehri

Leicester Tigers

Levy UK

Liverpool FC

Pasifik Binası

Qualflow Sistemleri

Real Madrid

RFU/İngiltere ragbi

RDA (Restoran Tasarım Ortakları)

SC Braga

Terraplas

Tottenham Hotspur

Ulster Rugby

Valencia CF

Vektör foiltec

West Ham

Wilkinsoneyre

YTL Arena Bristol

Bu sektör lideri, bir günlük sanal etkinliğe katılmak için ücret sadece 50 £ / 60 € / 75 $ ‘dır ve katılımcılara sadece konferans ve sanal sergiye değil, aynı zamanda etkinlik aracılığıyla ağ kurma ve etkileşim kurma fırsatı sunacaktır. Mikozit, ungerboeck tarafından güçlendirilir.

NB: Kulüplerden, takımlardan, liglerden, federasyonlardan ve mekanlardan yöneticiler ücretsiz erişim için uygundur.

Kalan az sayıda katılımcı ve sponsor fırsatı var. Daha fazla bilgi için katie@alsd.com adresine e -posta gönderin.

Yerinizi çevrimiçi olarak: Alsdinternational.com adresinde bulundurun ve endüstri lideri 365 platformu aracılığıyla endüstri akranlarınızla etkileşime girmeye başlayın.

ALSD International’ın yaklaşan sanal ve hibrit sürümleri, yeni yapılar, yenileme, hizmet genişletmeleri ve teknolojisi ve güvenle yeniden açılmaya yönelik geliri artırmaya odaklanacak. Yeni katılan sanal etkinlik 15 Mart 2021’de yapılacak. Daha fazlası için aşağıdaki afişe tıklayın…

6-7 Eylül Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlenen hibrid etkinliğinde, üst düzey bir konferans, sergi ve ağ etkinlikleri ve Anfield, Everton’un Goodison Park ve M&S Bank Arena’nın teknik turları yer alacak. NB: Mikrozitin yaşadığı zaman, katılımcılar ağ oluşturmaya ve bilgileri paylaşmaya başlayabilir.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği
#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk sektörüne liderlik etmek
#sportsvenuebiz
#sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Anıtsal Spor ve Eğlence “Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge E”

Anıtsal Spor ve Eğlence (MSE) için planları “Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge E” planlarını açıkladı; Doğu kıyısında esport ve eğlence için amiral gemisi. Yaklaşık 14.000SF Live-Event Tiyatrosu, başkentlere ve başkentlere katılan hayranlar için olay öncesi ve sonrası aktivasyonlara ek olarak, eSpor, müzik, etkinlik programlama ve topluluk etkinliklerinde yılda 365 günlük sürükleyici deneyimler sunacak şekilde ayarlanmıştır. Sihirbazlar veya etkinlikler.

Önde gelen alan, bağımsız etkinlikler için yüzlerce eğlendirecek, olağanüstü bir mutfak deneyimi sunacak ve Washington D.C şehir merkezindeki Galeri Place’de Capital One Arena’nın bitişiğinde elverişli bir konuma sahip olacak.

Mekan ayrıca, Wizards District oyunları ve Caps oyunları da dahil olmak üzere sahip olduğu, işlettiği ve yatırım yaptığı MSE esports franchise’ları için sınıfının en iyisi yarışma ve eğitim mekanı yaratacak-kapsamlı, çok amaçlı tesisin bir parçası Medstar Wizards District oyun stüdyosu – Büyük Washington Metropolitan bölgesinde amatör oyun topluluğunu teşvik etmek için bir katalizör olarak hizmet vermenin yanı sıra.

Ayrıca, Global Esports Powerhouse Team Liquid için bir East Coast uydu ofisi kuracak. Ayrıca, son teknoloji akış bölmeleri aracılığıyla büyüyen etkileyici akış topluluğunu çekecektir.

Anıtsal Spor ve Eğlence (MSE) Medya ve Yeni İşletmeler Başkanı Zach Leonsis şunları söyledi:

ESPorlar ve diğer sürükleyici deneyimler için bu tür ilk mekana yatırım yapmaktan heyecan duyuyoruz ve bununla ilgili bir program ve yiyecek ve yiyecek öncesi ve sonrası katılımcılar için hızlı bir şekilde tercih edilen hedef haline geleceğini biliyoruz. içecek teklifleri. Ve eSporların popülaritesindeki hızlı bir artış ve genel olarak oyun için büyüyen izleyici göz önüne alındığında, Atlantik’in ortasında oyun topluluğu için bir toplanma noktası olarak hizmet veren eSpor merkezli bir mekan inşa etme zamanının doğru olduğuna inanıyoruz.

Esports markalarının geniş çaplı, uluslararası çekiciliği iyi belgelenmiştir. Yerel topluluğumuzda derin, taban düzeyinde bağlantılar geliştirmenin, türün diğer geleneksel sporları bir kenara büyük bir lige dönüştürdüğü için eSporlar için doğal bir sonraki adım olduğuna inanıyoruz. Küresel olarak tanınan eSpor ekibimizi, Team Liquid’imizi, arka arkaya NBA 2K Ligi şampiyonumuzu, Wizards bölgesini oyunları, önde gelen Caps Gaming NHL Girişimi ve Gelecekte gel.

Büyüyen eSpor portföyü
Anıtsal sporlar eSports’ta erken bir yatırımcıydı ve son birkaç yıldır eSports portföyünü hızla büyüttü. 2016 yılında eSports mülkiyet grubuna ilk, büyük bir yatırımla başlayarak, MSE o zamandan beri NBA 2K League’in Wizards Bölgesi Gaming’i dahil etmek için e-sporlarda çabalarını genişletti, sadece arka arkaya NBA 2K Ligi Şampiyonaları kazandı. ve NHL’de önde gelen bir eSpor alt markası olan Caps Gaming.

Aksiyomatikte özkaynak sahipliği sayesinde MSE, diğer oyun yatırımlarının yanı sıra Team Liquid, Epic oyunları, niantic, dapper laboratuvarları ve şık oyunlarda eşitlik sahibidir. MSE’nin başkanı, kurucusu ve CEO’su Ted Leonsis, aksiyomatik yönetim kurulunda anıtsal sporları temsil ediyor ve Zach Leonsis, Team Liquid yönetim kurulunda anıtsal sporları temsil ediyor. Zach Leonsis ayrıca NBA 2K Ligi’nin İcra Komitesi’nde yer alıyor.

Team Liquid’in ortak ve sahibi Steve Arhancet şunları söyledi:

MSE, yıllar boyunca Team Liquid için inanılmaz bir ortak oldu ve E Bölgesi’nin gelişimi, hayran deneyimini gerçekten yükselttiğine ve bizi her zamankinden daha fazla hayranla bağlamaya yardımcı olduğuna inandığım bir girişim. DMV’de birkaç yıldır yaşadıktan sonra, yerel toplulukla yeniden bağlantı kurmak benim için bir onur ve yerel organizasyonlarımızın, üniversitelerimizin ve sporcularımızın Kuzey Virginia, Maryland ve D.C. onlara gerçek ve benzersiz bir eSpor deneyimi sunarak.

Ticketmaster tarafından desteklenen E Bölgesi
Washington D.C. şehir merkezindeki tarihi Chinatown mahallesinde merkezi olarak, Ticketmaster tarafından desteklenen E Bölgesi, Capital One Arena’nın bitişiğinde, NBA’nın Washington Sihirbazları ve NHL’nin Washington Capitals ev arenası olacak. Profesyonel spor etkinlikleri, canlı konserler ve diğer performanslar için Capital One Arena’ya gelen yıllık 3 milyondan fazla katılımcı, Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge, oyun öncesi ve sonrası etkinlikler için başkentlere, sihirbazlara ve diğer taraftarlara ev sahipliği yapmayı planlayacak Oyun Günü Deneyimi.

Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge, kendi şovları, görüntüleme partileri, kurumsal etkinlikler ve benzersiz, sürükleyici deneyimler için şehir merkezinde ek ziyaretçileri yönlendirecek diğer programlar da dahil olmak üzere ek programlamayı da düşünüyor.

Ticketmaster tarafından desteklenen Washington D.C. şehir merkezindeki tarihi Chinatown mahallesinde merkezi bir konuma sahiptir.nullnull

Tenis Podcast: Yüksek Beklentileri olan Tenis Ebeveynleri

Genç Tenis Oyuncularında Yüksek Beklentiler

Tenis Psikolojisi podcast’inin elli dokuzuna hoş geldiniz.

Tenis için Spor Psikolojisi’nde Dr. Patrick Cohn, zihinsel bir tenis uzmanı oyunudur ve turnuva oyuncularına, tenis antrenörlerine ve ebeveynlerin spor psikolojisi stratejilerini kullanarak güven, odak ve soğukkanlılığı geliştirmesine yardımcı olur.

Bu haftanın tenis psikolojisi oturumunda Dr. Cohn cevaplar öğretiyor:
Bir spor ebeveyninden genç tenis oyuncularına yüksek beklentiler koyma sorusu.

Genç tenis oyuncuları, performansları için yüksek beklentileri ile baskı hissediyorlar.

Ebeveyn beklentilerinizi kontrol altında tutmayı öğrenmek için bu zihinsel Tenis podcast oyununu dinleyin.

*Tenis Psychology Podcast #59’u indirin (Bilgisayarınıza sağ tıklayın ve “AS’yi kaydedin”)

İTunes aracılığıyla Tenis Psikolojisi Podcast’e abone olun

*En iyi performans sporlarında Dr. Cohn’a zihinsel tenis sorunuzu gönderin

*Puanlar arasındaki zihniyetinizi geliştirmek için tamamen ücretsiz bir tenis psikolojisi raporu indirin

Dr. Cohn’un yeni tenis güven CD’si ve çalışma kitabı programı ile tenis için zihinsel tokluğunuzu hızlı bir şekilde geliştirin!

Mahkemede elinizden gelenin en iyisini yapmak için kanıtlanmış zihinsel oyun tekniklerini öğrenin!

Siz (ya da oyuncularınız) rekabette yeteneğinizi karşılıyor musunuz?

Elinizden gelenin en iyisini ve kendinden emin oyunu eşleştiriyor musunuz?

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara karşı üstün güvenle nasıl yapılacağını öğrendiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı iyileştirmeye ve maçlara çok güvenmeye hazırsanız, Tenis Güven: Turnuva oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak ve profesyonel sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun tekniklerini keşfetmek için tenis güveni kullanın!

Tenis Güven: Turnuva oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
“Bu kurs boyunca bana verdiğiniz tüm bilgi, araçlar, materyal ve yardım için teşekkür ederiz. Gerçekten müthiş bir deneyim oldu. Bu zihinsel eğitim sistemini sadece kulüpteki öğrencilere entegre etmeyi dört gözle bekliyorum, aynı zamanda bu fantastik eğitimi de gerçekten kararlı sporculara getiriyor ve en iyi performanslarına ulaşmaya çalışıyor. ”
~ Tim Whitehead, Baş Tenis Profesyonel, MGCP

Tamamen ücretsiz tenis psikoloji raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Tamamen Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu İndirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihninizin mahkemedeki en iyi veya en kötü varlığınız olabileceği.

Zihninizi noktalar arasında verimli bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktayı bırakmanıza yardımcı olabilecek bir teknik.

Puanlar arasındaki güveninizi ve performansınızı artırmak için ustalaşmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri.

Tamamen Ücretsiz Raporunuzu İndirmek İçin Buraya Tıklayın Bugün: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Tenis oyuncuları ne diyor?
“Maggie çok müthiş bir hafta sonu geçirdi. Her zaman olduğu gibi, sizinle çalıştıktan sonra çok daha topraklanmış ve odaklanmış görünüyor. Maçı sırasında etrafa bakması ve dikkati dağılması daha az olasıdır. Her seferinde bir noktaya çok daha fazla odaklanmış. Ayrıca, bir ebeveyn olarak, sonuçlarını değil süreç hedeflerini teşvik etmeyi öğrendim. Sonuç olarak, iyi oynadı ve ilk çift maçını kazandı, tohumlanmış bir takımı gerçekten çok yakın bir maçta üzdü! ”
~ Katherine Johnson Cannata, Maggie’nin Annesi

Güveninizi artırın ve uzman zihinsel oyun koçluğu ile odaklanın!

Usta zihinsel oyun eğitmeni Dr. Patrick Cohn, zihinsel oyun sorunlarınızı kişisel koçlukla fethetmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi tamamen ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk öğrencilerimiz ne diyor?
“Tenis güven CD’lerinizin benim için inanılmaz derecede değerli olduğunu bildirmek istiyorum. Onları arabada dinliyorum ve program ömür boyu bir turnuva performans kaygısı fethetmeme yardımcı oluyor. teşekkür ederim!”
~ Kanat wu

Revizyon: Aralıklara Giriş

Tam olarak stajyerlerin ne kadar akılda tutabileceği, sınav başarılarında önemli bir işlev oynar. Öyleyse hafızamızı geliştirebilir miyiz? Gramming gerçekten başarılı bir revizyon yöntemi mi? Ya revizyon oturumlarınızın aralanması çok daha etkili olsaydı ne olur? Bu, kursiyerlerin aynı miktarda iş yapabileceğini ima edecektir, ancak ondan çok daha yüksek sonuçlar üretir.

Kitap aralarında, boşluk ve çift kodlama atölyesi

Boşluk etkisi

‘Boşluk etkisi’, bilişsel psikolojide en uzun ve birçok dayanıklı bulgulardan biridir. 1885’te Alman psikolog Hermann Ebbinghaus tarafından ilk kapsamlıydı ve insanların sadece bir kez bir şey keşfettikleri takdirde büyük miktarda bilgiyi hatırlama eğiliminde olduklarını keşfetti.

O zamandan beri, araştırma çalışması sürekli olarak öğrenmenizi ortaya koyma gücünü göstermiştir. Bu, bir kerede büyük bir şey yerine biraz ve sık sık yapmak anlamına gelir. Bu, malzemenin unutulmasının yanı sıra yeniden öğrenilmesinin zamanını sağladığı için etkili bir tekniktir. Bu süreç, birisinin uzun süreli hafızasına girmesini sağlar, (Sınav Geri Sayımındaki blogumuz bunu çok daha ayrıntılı olarak anlatır).

Araştırma çalışması ne diyor?

Bazı çalışmalarda, tıkanmak yerine boşluk kullanmak, nihai test sonuçlarında% 10 ila% 30 farkla sonuçlanmıştır. Bu keşif, temel kelimeleri hatırlamak, rastgele gerçekleri çözmek veya matematik sorunlarını çözmek de dahil olmak üzere çeşitli görevlerde keşfedilmiştir.

Böyle bir araştırma çalışması, revizyonlarını aralıklı olarak düzenleyenlerin, revizyonlarını tıkayan kursiyerlerden (%49) daha yüksek (%74) daha yüksek puan aldıklarını keşfetti. California Üniversitesi, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nden araştırmacılar ve Güney Florida Üniversitesi, revizyon oturumları arasında ayrılmak için en uygun süreyi kontrol etmek için bir deney tasarladı. Bir şey için ne kadar uzun süre akılda tutulmanız gerekliyseniz, revizyon oturumlarını alan çok daha fazla gereklediğinizi keşfettiler.

Araştırmaya çok daha kapsamlı bir bakış için, çalışmalarımızın bu taksitlerini her eğitmenin seriyi anlaması gereken dizileri inceleyin:

Öğreniminizi Artırma

Aralık ve Dışı

Pratik sınıf sonuçları

Kursiyerler artık modüler sınavlar yapmıyorken, büyük bilgi parçalarını hatırlama ve hatırlama yeteneği çok daha önemli hale geldi. Artık premium bir beceri. Eğitmenler, kursiyerlerin materyali aralıklandırarak ve düzenli olarak inceleyerek uzun süreli hafızalarını geliştirmelerine yardımcı olabilirler.

Tıpkı aktörlerin tüm provalarını bir oyunun açılış gecesinden önceki güne kadar bırakmadığı gibi ve sporcular sadece maçtan bir gün önce antrenman yapmazlar, bu nedenle kursiyerler rutin olarak daha önce öğrenilen materyallere geri dönmelidir. Bu büyük olasılıkla çok sayıda geleneksel akademik uygulamaya sahip şanslıdır – örneğin, tek bir konunun araştırma çalışması, bir kursun sağlanan bir haftasında sınırlandırılmıştır.

Belleğe bir şey adamak için, tekrarlamanın yanı sıra zaman alır. Esasen, stajyerler gözden geçirirken, 7 gün boyunca günde 1 saat yapmak bir günde 7 saat yapmaktan çok daha verimlidir. Bir sınava ne kadar yaklaşırsa, çok daha sık malzemeye geri dönmek için ihtiyaç duyarlar. Bu, stajyerlerin revizyon zaman çizelgeleri yaparken iyice düşünmeleri için bir şeydir, çünkü sadece önemli olan ‘ne’ değil, ancak ‘ne zaman’.

Revizyon teknikleri hakkında çok daha fazla öneri için, çok daha fazla blog ve tamamen ücretsiz kaynaklarla sayfayı gözden geçirmek için en iyi yöntemlerimize bir göz atın.

Larry Sieg, AC Başkanı ve CEO’su

Meet adlı New Jersey, Atlantic City’deki AC ile tanıştı ve endüstri emektarı Larry Sieg’i yeni başkanı ve CEO’su olarak seçti. Sieg, 2019’un sonlarında bürodan ayrılacağını açıklayan Jim Wood’un yerine geçecek. Sieg, 13 Temmuz’da yeni pozisyona başlayacak.

AC Yönetim Kurulu Başkanı Matt Doherty, “Larry’yi AC ile tanışmak için ağırlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Larry, turizm, satış ve misafirperverlik endüstrisinde yaklaşık 30 yıllık iş deneyimi getiriyor ve Atlantic City’yi toplantılar, sözleşmeler ve eğlence grubu seyahati için önde gelen bir yer olarak tanıtmada proaktif olacak.”

Sieg, Atlantic City’de seyahat ve misafirperverlik ile uzun bir geçmişe sahiptir. Mart 1998’de Atlantic City ziyaretçi Merkezi’nin Atlantic City Expressway’deki inşasını ve açılışını denetleyen Atlantic City Kongre ve Ziyaretçi Otoritesi’ne katıldı. ACCVA 2011 yılında eyalet mevzuatı tarafından feshedilmeden önce pazarlama başkan yardımcısı da dahil olmak üzere çeşitli liderlik pozisyonlarını doldurdu.

Eski ACCVA’nın varlıkları ve sorumlulukları daha sonra Sieg’in şu anda iletişim ve pazarlama direktörü olarak görev yaptığı Casino Yeniden Yatırım Geliştirme Otoritesi tarafından kabul edildi. Bu rolde iletişim, pazarlama, grafik iletişim, ziyaretçi hizmetleri, pazarlama ortaklığı, dijital pazarlama ve etkinlik yönetimi girişimlerine öncülük ediyor.

AC Satış Başkan Yardımcısı Sandi Harvey, “AC Meet AC, Larry’yi ekibimize yönlendirmesi için heyecanlandırıyor” dedi. “Seyahat ve turizm endüstrisi hakkında muazzam bir bilgiye sahip.”

Sieg, komiteler ve yönetim kurulları üzerinde görev aldı ve Destinations International, Turizm Organizasyonları Eğitim Semineri (ESTO), Amerikan Otobüs Derneği (ABA), Tarihi Organ Restorasyon Komitesi, Büyük Atlantik Şehri Odası ve Büyük Atlantik Şehri GLBT İttifakı.

Sieg, “Atlantic City’de yaşayan, çalışan ve oynayan biri olarak, bunun bölgesel olarak her zaman müthiş bir yer olduğunu anlıyorum” dedi. “Yeni bir normale yerleştiğimizde ve ülke çapında planlayıcılarla buluşmak için hedefimizin zirvesinde olduğumuz için karşılaştığımız zorluğu dört gözle bekliyorum.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Justin Parrillo, Winston-Salem

Ziyaretine katılıyor Kuzey Carolina’daki Winston-Salem, Justin Parrillo’yu eğlence ve amatör spor yarışmaları ve etkinlikleri rezervasyonundan sorumlu yeni spor satış müdürü olarak adlandırdı.

Parrillo birçoğu son zamanlarda High Point University’de High Point, North Carolina’da atletizm satış müdürü olarak görev yaptı. Orada, yeni bir bilet kampanyası uyguladı ve geliştirdi ve yaratıcı geliştirme ve tanıtım sosyal yardım alanında pazarlama departmanı ile çalıştı. Parrillo daha önce Rhode Island’daki Providence Warwick Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nda çalıştı ve büyük ölçekli spor etkinlikleri için müşteri hizmeti verdi.

Visit-Winston Salem başkanı Richard Geiger, “Justin, bu pozisyon için yararlı araçlar olan spor pazarlaması ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda sağlam bir anlayışa sahip” dedi.

Parillo, Kuzey Carolina, Banner Elk’teki Lees-Mcrae College mezunudur ve okulun I.Bölüm Bisiklet Takımında burs atletidir. Ayrıca Turizm Cares Providence Ride, Collegiate Mountain Bike Nationals ve Ulusal Valiler Derneği ile gönüllü saatler geçirdi.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Meksika Milli Takımı Dünya Kupası’ndan

California’da iki kez oynayacak.

El Tri, “Mextour Gönderme Serisi” nin bir parçası olarak Peru ve Kolombiya ile birlikte, aynı zamanda Fan’ı ve medya günü gibi medyaya dönük etkinlikleri de içerecek olan Kolombiya ile ilgilenecek, diğer şenlikler.

İlgili Öyküler

Florida, New Jersey’de Almanya ile uğraşacak ABD kadın futbol takımı

USL Stadyumu Boom: Bina Fan Üsleri ve Topluluklar

Real Salt Lake stadyum için yeni bir isim sunuyor

Covid’in spor üzerindeki etkisi hakkında en son: Yeni NFL sezonu, Covid kısıtlaması yok

Big East, erkeklerin yanı sıra kadın futbol yarışmalarını Maryland Soccerplex’e taşıyor

Meksika-Peru maçı 24 Eylül’de 1994 erkeklerin yanı sıra 1999 Kadınlar FIFA Dünya Kupası finallerinin yanı sıra Pasadena, Kaliforniya’daki Artırılmış Kase’de yer alacak.

Sendoff serisi, 27 Eylül’de Meksika’nın Santa Clara’nın Levi’nin Stadyumu, NFL’nin San Francisco 49ers House’un yanı sıra 2026 FIFA Dünya Kupası’nın bir yeri ile karşılaştığı 27 Eylül’de devam edecek.

İki ABD Mextour gönderme maçı biletleri, 7 Temmuz’da saat 10: 00’da www.mextour.org aracılığıyla satışa sunulacak.

Kaliforniya’daki maçlara ek olarak, Los Angeles Metropolitan bölgesinde bir gönderme etkinliği, hayranlar için bir haftalık etkinlikler ve açık eğitim oturumu, özel müzikal eylemler, mahalle etkinlikleri, efsane görünümleri ve bir medya günü olarak.

Federación Mexicana de Fútbol (FMF) ayrıca, Meksika’nın 16 Kasım’da İspanya’nın Girona kentindeki Montilivi Stadyumu’nda İsveç’ten hemen önce Dünya Kupası’ndan önce Avrupa’ya gideceğini açıkladı.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

RISE, Sempozyumu

El Paso, TX – RISE, ilk beceri kimlik kampını El Paso, Teksas’ta her yaştan sporcu için ilk beceri kimlik kampını düzenleyecek – 14 Haziran – Teksas – 16. Yüksek kurum ve üniversiteye bağlı öğrenci sporcuları, kendilerini temel antrenörler, yöneticiler ve kolejden spor yöneticilerinin yanı sıra kulüp takımlarından seçkin, ulusal ve dünya çapındaki programlara sergileme şansına sahip olacaklar. Artış, bu genç sporculara bir platform ve şebeke ile rekabetçi, ömür boyu süren bisikletçiler olarak gidecekleri bir platform sunacak.

Bir üniversite bursu veya uzman sözleşmesi aramayan tutkulu sevenler için, artış kişisel başarı ve büyümeye odaklanan bir deneyim sunacaktır. Sporculara, sınırlarını zorlamak ve asla mümkün olmadığına inanmadıkları hedeflere ulaşmak için aynı profesyoneller ağı ve fizyolojik testler sağlanacaktır.

RISE, en iyi bisikletçiler, antrenörler, eğitmenler, spor tıbbı uzmanları, spor psikologları, beslenme uzmanları, takım şefleri ve bisiklet pazar marka liderlerini bir araya getirecek ve zorlayıcı tartışmalarla bir tür müfredat sağlayacak. Konuklar ağ oluşturmanın yanı sıra Rise’nin profesyoneller paneli ile bağlantılar kuracak ve performans hedeflerine ulaşmaya odaklanan eğitim planlarının oluşturulmasına yardımcı olmak için performans metriklerinin temel bir pano oluşturmak üzere dengeli bir test protokolü geçirecekler. Artış aynı şekilde bir sporcunun rekabetçi doğasının zihinsel unsurunu – tam olarak nasıl karar verdikleri, refleks zamanlaması ve bireyin eğitim tekniklerini ve performansı etkileyen karakter özelliklerini geliştirmeyi düşünüyor. Rise’nin konuşmacıları ve panel tartışmaları hem zihinsel hem de fiziksel performans için optimize etme önerileri sunacak.

Artış için kayıt, 12 Şubat 2019 tarihinde resmi olarak açılacaktır. Www.risecycling.org adresini ziyaret edin veya çok daha fazla bilgi, etkinlik hakkında ekstra ayrıntılar ve kayıt olmak için e -posta Yüklenmesi.

Diana Thornton, Hedef ve Hizmetler Yöneticisi

Diana Thornton, Hedef ve Hizmetler Yöneticisi El Pasoone Civic Center Plaza | El Paso, Texas 79901 Telefon (915) 534-0694