Waco, Teksas, 2018’de 70.3 Ironman yarışına ev sahipliği yapmak için

Waco, Teksas, 2018’de en yeni Ironman etkinliğine ev sahipliği yapacak, Ironman 70.3 Waco Triathlon. 2018 takviminde Austin’deki yarışın yerini alacak olan etkinlik, 28 Ekim 2018’de kayıt 5 Aralık 2017’de açılacak.

Ironman Bölge Direktörü -Gulf Coast Scott Langen, “Ironman 70.3 yarış serimize Waco eklemek ve bu muhteşem ve tarihi Teksas topluluğunda etkinliği büyütmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu etkinliği, sporculara ve destekçilerine muhteşem bir yarış deneyimi sunacağından emin olan benzersiz bir varış noktasında sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Etkinlik, Brazos Nehri boyunca 1,2 mil yüzmekle başlayacak, ardından kırsal yollarda, Waco Gölü’nden ve Waco sulak alanlarında 56 mil tek döngü bisiklet programı yolu izleyecek. 13.1 mil çift döngü çalıştırma programı, Brazos Nehri’ni ve şehrin tarihi köprülerini beş kez geçecek. Yüzey hattı, güneybatıdaki en eski askı köprüsünde olacak.

Greater Waco Sports’un genel müdürü Will Phipps, “Ironman gibi birinci sınıf bir organizasyonla ortak olduğumuz için minnettarız ve bu yarış Brazos Nehri’nde sunmak zorunda olduğumuz doğal mekan için ideal bir uyum” dedi. Komisyon. “Bu, Waco’nun önde gelen yıllık etkinliklerinden biri olacak.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.