90’dan fazla kurum içeren bir üniversite eSports kuruluşu olan Collegiate Spor Yönetimi Grubu

NECC ESPORS ile Medya’nın sunduğu NECC eSports Medyası, çoklu medya hakları ve Collegiate Spor Yönetimi Grubu ile sponsorluk temsil sözleşmesi imzaladı.

Ulusal Esports Collegiate Semineri 2020 sonbaharında oynamaya başladı ve hızlı büyüme gördü. Katılımcı ekipler, Hearthstone, Overwatch, Rainbow Six Kuşatma, Roket Ligi ve Valorant gibi çeşitli başlıklarla mücadele ediyor. Seminer takımları, ulusal bir şampiyonaya ek olarak rutin bir sezonda mücadele ediyor.

NECC Komiseri Jacob Vanryn, “CSMG ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu çabaya başladığımızdan beri Collegiate Esports bölgesindeki hedefimiz, oyuncularımız için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaktır. Bu bağlantının bu hedefe doğru çalışmamıza yardımcı olmaya devam edeceğine inanıyoruz. ”

Anlaşma açısından CSMG, konferansın dış pazarlama için özel ortağı, medya ve NECC eSports için satış temsili olarak görev yapacak. Lig ve CSMG, yeni gelir akışları ve NECC üyeleri için daha fazla maruz kalma anlamına geliyor.

CSMG CEO’su Michael Schreck, “CSMG, NECC, lider ekibi ve üye okullarla bu ortaklığa girmekten heyecan duyuyor” dedi. “NECC’nin CSMG’ye dahil edilmesi, eSports alanındaki ortaklarımız için gelir ve maruz kalmaya devam ederken birikmiş kurumlarımızı 250’nin üzerine getiriyor.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.