Larry Sieg, AC Başkanı ve CEO’su

Meet adlı New Jersey, Atlantic City’deki AC ile tanıştı ve endüstri emektarı Larry Sieg’i yeni başkanı ve CEO’su olarak seçti. Sieg, 2019’un sonlarında bürodan ayrılacağını açıklayan Jim Wood’un yerine geçecek. Sieg, 13 Temmuz’da yeni pozisyona başlayacak.

AC Yönetim Kurulu Başkanı Matt Doherty, “Larry’yi AC ile tanışmak için ağırlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Larry, turizm, satış ve misafirperverlik endüstrisinde yaklaşık 30 yıllık iş deneyimi getiriyor ve Atlantic City’yi toplantılar, sözleşmeler ve eğlence grubu seyahati için önde gelen bir yer olarak tanıtmada proaktif olacak.”

Sieg, Atlantic City’de seyahat ve misafirperverlik ile uzun bir geçmişe sahiptir. Mart 1998’de Atlantic City ziyaretçi Merkezi’nin Atlantic City Expressway’deki inşasını ve açılışını denetleyen Atlantic City Kongre ve Ziyaretçi Otoritesi’ne katıldı. ACCVA 2011 yılında eyalet mevzuatı tarafından feshedilmeden önce pazarlama başkan yardımcısı da dahil olmak üzere çeşitli liderlik pozisyonlarını doldurdu.

Eski ACCVA’nın varlıkları ve sorumlulukları daha sonra Sieg’in şu anda iletişim ve pazarlama direktörü olarak görev yaptığı Casino Yeniden Yatırım Geliştirme Otoritesi tarafından kabul edildi. Bu rolde iletişim, pazarlama, grafik iletişim, ziyaretçi hizmetleri, pazarlama ortaklığı, dijital pazarlama ve etkinlik yönetimi girişimlerine öncülük ediyor.

AC Satış Başkan Yardımcısı Sandi Harvey, “AC Meet AC, Larry’yi ekibimize yönlendirmesi için heyecanlandırıyor” dedi. “Seyahat ve turizm endüstrisi hakkında muazzam bir bilgiye sahip.”

Sieg, komiteler ve yönetim kurulları üzerinde görev aldı ve Destinations International, Turizm Organizasyonları Eğitim Semineri (ESTO), Amerikan Otobüs Derneği (ABA), Tarihi Organ Restorasyon Komitesi, Büyük Atlantik Şehri Odası ve Büyük Atlantik Şehri GLBT İttifakı.

Sieg, “Atlantic City’de yaşayan, çalışan ve oynayan biri olarak, bunun bölgesel olarak her zaman müthiş bir yer olduğunu anlıyorum” dedi. “Yeni bir normale yerleştiğimizde ve ülke çapında planlayıcılarla buluşmak için hedefimizin zirvesinde olduğumuz için karşılaştığımız zorluğu dört gözle bekliyorum.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.