Justin Parrillo, Winston-Salem

Ziyaretine katılıyor Kuzey Carolina’daki Winston-Salem, Justin Parrillo’yu eğlence ve amatör spor yarışmaları ve etkinlikleri rezervasyonundan sorumlu yeni spor satış müdürü olarak adlandırdı.

Parrillo birçoğu son zamanlarda High Point University’de High Point, North Carolina’da atletizm satış müdürü olarak görev yaptı. Orada, yeni bir bilet kampanyası uyguladı ve geliştirdi ve yaratıcı geliştirme ve tanıtım sosyal yardım alanında pazarlama departmanı ile çalıştı. Parrillo daha önce Rhode Island’daki Providence Warwick Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nda çalıştı ve büyük ölçekli spor etkinlikleri için müşteri hizmeti verdi.

Visit-Winston Salem başkanı Richard Geiger, “Justin, bu pozisyon için yararlı araçlar olan spor pazarlaması ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda sağlam bir anlayışa sahip” dedi.

Parillo, Kuzey Carolina, Banner Elk’teki Lees-Mcrae College mezunudur ve okulun I.Bölüm Bisiklet Takımında burs atletidir. Ayrıca Turizm Cares Providence Ride, Collegiate Mountain Bike Nationals ve Ulusal Valiler Derneği ile gönüllü saatler geçirdi.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.