Anıtsal Spor ve Eğlence “Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge E”

Anıtsal Spor ve Eğlence (MSE) için planları “Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge E” planlarını açıkladı; Doğu kıyısında esport ve eğlence için amiral gemisi. Yaklaşık 14.000SF Live-Event Tiyatrosu, başkentlere ve başkentlere katılan hayranlar için olay öncesi ve sonrası aktivasyonlara ek olarak, eSpor, müzik, etkinlik programlama ve topluluk etkinliklerinde yılda 365 günlük sürükleyici deneyimler sunacak şekilde ayarlanmıştır. Sihirbazlar veya etkinlikler.

Önde gelen alan, bağımsız etkinlikler için yüzlerce eğlendirecek, olağanüstü bir mutfak deneyimi sunacak ve Washington D.C şehir merkezindeki Galeri Place’de Capital One Arena’nın bitişiğinde elverişli bir konuma sahip olacak.

Mekan ayrıca, Wizards District oyunları ve Caps oyunları da dahil olmak üzere sahip olduğu, işlettiği ve yatırım yaptığı MSE esports franchise’ları için sınıfının en iyisi yarışma ve eğitim mekanı yaratacak-kapsamlı, çok amaçlı tesisin bir parçası Medstar Wizards District oyun stüdyosu – Büyük Washington Metropolitan bölgesinde amatör oyun topluluğunu teşvik etmek için bir katalizör olarak hizmet vermenin yanı sıra.

Ayrıca, Global Esports Powerhouse Team Liquid için bir East Coast uydu ofisi kuracak. Ayrıca, son teknoloji akış bölmeleri aracılığıyla büyüyen etkileyici akış topluluğunu çekecektir.

Anıtsal Spor ve Eğlence (MSE) Medya ve Yeni İşletmeler Başkanı Zach Leonsis şunları söyledi:

ESPorlar ve diğer sürükleyici deneyimler için bu tür ilk mekana yatırım yapmaktan heyecan duyuyoruz ve bununla ilgili bir program ve yiyecek ve yiyecek öncesi ve sonrası katılımcılar için hızlı bir şekilde tercih edilen hedef haline geleceğini biliyoruz. içecek teklifleri. Ve eSporların popülaritesindeki hızlı bir artış ve genel olarak oyun için büyüyen izleyici göz önüne alındığında, Atlantik’in ortasında oyun topluluğu için bir toplanma noktası olarak hizmet veren eSpor merkezli bir mekan inşa etme zamanının doğru olduğuna inanıyoruz.

Esports markalarının geniş çaplı, uluslararası çekiciliği iyi belgelenmiştir. Yerel topluluğumuzda derin, taban düzeyinde bağlantılar geliştirmenin, türün diğer geleneksel sporları bir kenara büyük bir lige dönüştürdüğü için eSporlar için doğal bir sonraki adım olduğuna inanıyoruz. Küresel olarak tanınan eSpor ekibimizi, Team Liquid’imizi, arka arkaya NBA 2K Ligi şampiyonumuzu, Wizards bölgesini oyunları, önde gelen Caps Gaming NHL Girişimi ve Gelecekte gel.

Büyüyen eSpor portföyü
Anıtsal sporlar eSports’ta erken bir yatırımcıydı ve son birkaç yıldır eSports portföyünü hızla büyüttü. 2016 yılında eSports mülkiyet grubuna ilk, büyük bir yatırımla başlayarak, MSE o zamandan beri NBA 2K League’in Wizards Bölgesi Gaming’i dahil etmek için e-sporlarda çabalarını genişletti, sadece arka arkaya NBA 2K Ligi Şampiyonaları kazandı. ve NHL’de önde gelen bir eSpor alt markası olan Caps Gaming.

Aksiyomatikte özkaynak sahipliği sayesinde MSE, diğer oyun yatırımlarının yanı sıra Team Liquid, Epic oyunları, niantic, dapper laboratuvarları ve şık oyunlarda eşitlik sahibidir. MSE’nin başkanı, kurucusu ve CEO’su Ted Leonsis, aksiyomatik yönetim kurulunda anıtsal sporları temsil ediyor ve Zach Leonsis, Team Liquid yönetim kurulunda anıtsal sporları temsil ediyor. Zach Leonsis ayrıca NBA 2K Ligi’nin İcra Komitesi’nde yer alıyor.

Team Liquid’in ortak ve sahibi Steve Arhancet şunları söyledi:

MSE, yıllar boyunca Team Liquid için inanılmaz bir ortak oldu ve E Bölgesi’nin gelişimi, hayran deneyimini gerçekten yükselttiğine ve bizi her zamankinden daha fazla hayranla bağlamaya yardımcı olduğuna inandığım bir girişim. DMV’de birkaç yıldır yaşadıktan sonra, yerel toplulukla yeniden bağlantı kurmak benim için bir onur ve yerel organizasyonlarımızın, üniversitelerimizin ve sporcularımızın Kuzey Virginia, Maryland ve D.C. onlara gerçek ve benzersiz bir eSpor deneyimi sunarak.

Ticketmaster tarafından desteklenen E Bölgesi
Washington D.C. şehir merkezindeki tarihi Chinatown mahallesinde merkezi olarak, Ticketmaster tarafından desteklenen E Bölgesi, Capital One Arena’nın bitişiğinde, NBA’nın Washington Sihirbazları ve NHL’nin Washington Capitals ev arenası olacak. Profesyonel spor etkinlikleri, canlı konserler ve diğer performanslar için Capital One Arena’ya gelen yıllık 3 milyondan fazla katılımcı, Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge, oyun öncesi ve sonrası etkinlikler için başkentlere, sihirbazlara ve diğer taraftarlara ev sahipliği yapmayı planlayacak Oyun Günü Deneyimi.

Ticketmaster tarafından desteklenen Bölge, kendi şovları, görüntüleme partileri, kurumsal etkinlikler ve benzersiz, sürükleyici deneyimler için şehir merkezinde ek ziyaretçileri yönlendirecek diğer programlar da dahil olmak üzere ek programlamayı da düşünüyor.

Ticketmaster tarafından desteklenen Washington D.C. şehir merkezindeki tarihi Chinatown mahallesinde merkezi bir konuma sahiptir.nullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.