New Aquatic Center, Sherri Middleton’un Southeast’in En Büyük Rekabetçi Yüzme Tesisi

Harris Rosen (Center), 13 Nisan resmi lansmanı için Rosen Aquatic & Fiziksel Fitness Center’ın personeline katılıyor. Rosen Aquatic & Fiziksel Fitness Merkezi ekibi (L’den R) Mike Brady, Etkinlik Direktörü, Mike Pedraza, Havuz Bakım Teknisyeni, Carlos Fonseca, Üyelik Müdürü, Harris Rosen, Sahibi ve Operatör, Mike Miller, Alison Miller, Alison Miller, Aquatics Müdürü
Yeni Rosen Aquatic ve Fiziksel Fitness Merkezi (RAFC), 13 Nisan’da Orlando, Fla’da resmen açıldı ve daha uzun yıllar su yarışmaları ve fiziksel uygunluk için turuncu bölge Kongre Merkezi’ne (OCCC) birkaç dakika uzaklıkta zemin hazırladı.

Konukseverlik piyasası ikonunun ve hayırsever Harris Rosen’in onuruna adlandırılan RAFC, Central Florida’nın toplantılarının yanı sıra turizm endüstrisinin ayrılmaz bir parçası olarak düşünülüyor. Hevesli bir günlük yüzücü ve eski yüksek lisans şampiyonu olan Rosen, eski YMCA’yı ve tesisi kullanan özel Olimpiyat sporcularını destekledi. Rosen, geçen Ekim ayında Central Florida’nın YMCA’sından merkeze hediye edildi ve 35 yaşındaki tesisi pandemiden beri belirli bir kapanıştan kurtardı.

RAFC, ülkedeki sadece yedi kapalı performans dalış alanından birine sahiptir ve ülkenin en hızlı tanklarından biri olarak anlaşılmaktadır. 10 metrelik dalış kulesinin yanı sıra 50 metrelik yarışma havuzu iç mekandan dışarıya kayma.

Ulusal Kulüp Yüzme Derneği (NCSA) Ulusal Şampiyonaları ve 5-12 Haziran 2022’de 2022 Özel Olimpiyat ABD Oyunları da dahil olmak üzere RAFC’de 50’den fazla su yarışması yapılması bekleniyor.

2022 ABD Oyunları için, 48’den 300’den fazla yüzücü Program, Aruba, Jamaika ve Bahamalar yarışacak.

Bölgesel mahalle aynı şekilde üyeliklere fayda sağlayacak ve Orlando ziyaretçileri kasabadayken uygun bir oranda tesisi kullanabilirler. Bölgesel misafirperverlik çalışanları da özel indirimler alacaklar.

“Nihayetinde amacımız, mahalleyi desteklemek için ilham verici bir fiziksel fitness merkezi olmaktır ve ziyaretçileri sağlıklı yaşam hedeflerine sahip olmaktır ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan ve seviyelerin sporcuların iyileştirildiği birinci sınıf bir tesis olmaya devam etmektir. Su yetenekleri, ”dedi Rosen.

Son aylarda, RAFC derin bir temizlik ve birkaç tadilat geçirdi ve tesisi Rosen’in kişisel gereksinimleri kadar getirdi. Tesis benzer şekilde artan güvenlik ve sağlıklı yaşam protokollerine ayrılmıştır.

Yarışma havuzlarına ek olarak, tesis, 26 yaşında Glioblastom’dan vefat eden Rosen’in oğlu Adam’ın onuruna adlandırılan fiziksel bir fitness merkezi içeriyor. Merkez, 60 makine, serbest ağırlık, raketbol sahaları ve soyunma odaları sunmaktadır.

Grup egzersiz sınıfları, boğulma önleme ve yüzme rutin üyelik tekliflerinin bir parçası olarak sunulacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.