RISE, Sempozyumu

El Paso, TX – RISE, ilk beceri kimlik kampını El Paso, Teksas’ta her yaştan sporcu için ilk beceri kimlik kampını düzenleyecek – 14 Haziran – Teksas – 16. Yüksek kurum ve üniversiteye bağlı öğrenci sporcuları, kendilerini temel antrenörler, yöneticiler ve kolejden spor yöneticilerinin yanı sıra kulüp takımlarından seçkin, ulusal ve dünya çapındaki programlara sergileme şansına sahip olacaklar. Artış, bu genç sporculara bir platform ve şebeke ile rekabetçi, ömür boyu süren bisikletçiler olarak gidecekleri bir platform sunacak.

Bir üniversite bursu veya uzman sözleşmesi aramayan tutkulu sevenler için, artış kişisel başarı ve büyümeye odaklanan bir deneyim sunacaktır. Sporculara, sınırlarını zorlamak ve asla mümkün olmadığına inanmadıkları hedeflere ulaşmak için aynı profesyoneller ağı ve fizyolojik testler sağlanacaktır.

RISE, en iyi bisikletçiler, antrenörler, eğitmenler, spor tıbbı uzmanları, spor psikologları, beslenme uzmanları, takım şefleri ve bisiklet pazar marka liderlerini bir araya getirecek ve zorlayıcı tartışmalarla bir tür müfredat sağlayacak. Konuklar ağ oluşturmanın yanı sıra Rise’nin profesyoneller paneli ile bağlantılar kuracak ve performans hedeflerine ulaşmaya odaklanan eğitim planlarının oluşturulmasına yardımcı olmak için performans metriklerinin temel bir pano oluşturmak üzere dengeli bir test protokolü geçirecekler. Artış aynı şekilde bir sporcunun rekabetçi doğasının zihinsel unsurunu – tam olarak nasıl karar verdikleri, refleks zamanlaması ve bireyin eğitim tekniklerini ve performansı etkileyen karakter özelliklerini geliştirmeyi düşünüyor. Rise’nin konuşmacıları ve panel tartışmaları hem zihinsel hem de fiziksel performans için optimize etme önerileri sunacak.

Artış için kayıt, 12 Şubat 2019 tarihinde resmi olarak açılacaktır. Www.risecycling.org adresini ziyaret edin veya çok daha fazla bilgi, etkinlik hakkında ekstra ayrıntılar ve kayıt olmak için e -posta Yüklenmesi.

Diana Thornton, Hedef ve Hizmetler Yöneticisi

Diana Thornton, Hedef ve Hizmetler Yöneticisi El Pasoone Civic Center Plaza | El Paso, Texas 79901 Telefon (915) 534-0694

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.