Music City Bowl Yeni Adlandırma Hakları Sponsoru

Alır Music City Bowl oyunu, Transperfect çoklu bir sponsor olacağı için 2020 etkinliğinden başlayarak yeni bir adlandırma hakları sponsoru alacak.

Music City Bowl, 1998’in Tennessee Titans’ın evi Nissan Stadyumu’na taşınmadan önce Vanderbilt Üniversitesi’nde Tennessee, Nashville’de oynandı. 2010’un yanı sıra şu anda Güneydoğu Semineri’nden ekiplerin yanı sıra BÜYÜK TEN Konferansı’na sahip olan Franklin Amerikan Ev Kredisi işletmesi tarafından desteklenmektedir.

Bu yılki oyun Louisville Üniversitesi ile Mississippi Belirleme Üniversitesi arasında olacak. Bowl yetkilileri ve iki konferanstan yetkililer, son zamanlarda maça devam edecek altı yıllık bir bağlantı sözleşmesi açıkladı.

“Nashville aynı şekilde birçok müşterimizin yanı sıra gelecekteki büyüme planlarımızın büyük bir parçası. Transperfect Music City Bowl, bölgesel işletmeler, stajyer sporcular, SEC ve büyük on mahalle ve ülke çapında futbol taraftarlarıyla bağlantı kurmamız için olağanüstü bir şans ”diyor. .

1992 yılında kurulan Transperfect, Nashville merkezli bir dizi müşteriye sahip Asurion, Bridgestone, Nissan ve Pinnacle Financial. Büyük bir on veya sn okuluna 100 mil içinde bulunan 19 transperfect ofisi bulunmaktadır.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.