Signify’ın spor aydınlatması, dünyanın en büyük kış spor etkinliği

, önemli mekanlarını Philips markalı LED spor aydınlatması ve etkileşim sporları bağlı aydınlatma sistemi ile donatarak dünyanın en büyük kış spor etkinliğini aydınlatıyor. Yeni aydınlatma, sporcuların sporlarına daha iyi katılmalarına ve performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca seyircilerin ve TV izleyicilerinin deneyimini geliştirir.

Pekin 2022 Kış Olimpiyatları için kurulmuş yeni yüksek kaliteli, esnek ve enerji tasarruflu spor aydınlatması da operasyonel verimlilik ve bakımın optimize edilmesine yardımcı olur. Her mekanın aydınlatma sistemini özel gereksinimlerine göre özelleştirin, böylece hepsinin kendi aydınlatma gereksinimlerine sahip bir dizi etkinliğe kolayca ev sahipliği yapabilirler.

SVP, Kuzey Doğu Asya başkanı John Wang, belirtti:

Spor aydınlatma çözümleriyle ilgili bilgilerimizle dünyanın dört bir yanındaki spor meraklıları için muhteşem bir toplantı sunmak için toplu çabaların bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Temsil, sürdürülebilir aydınlatma yeniliklerini benimsemek için Çin’deki en prestijli spor mekanlarından bazılarına yardımcı olmak için bu fırsattan yararlanacak.

Seyirci deneyimini geliştirmek
Kışlı spor mekanlarının tümü, dik kayalık tepeler, uzun mesafeli sinyal iletimi ve ışığı yansıtan buzlu yüzeyler de dahil olmak üzere kendi özel zorluklarını oluşturmaktadır.

Philips Sportstar ve Arenavision serisinden LED’leri etkileşim sporları ile birleştirmek, bu zorluklarla başarılı bir şekilde başa çıktı. Bu, geceleri yüksek hızlı dinamik aydınlatma kontrolünün, serbest stil kayak ve snowboard etkinliklerine ev sahipliği yapan Genting Snow Park’taki tüm sporcuların hareketlerini mükemmel bir şekilde yakalamasını sağlayan aydınlatmayı içerir.

Sighty’nin Sistem Sistemi, serbest stil kayak ve snowboard etkinliklerine ev sahipliği yapan Genting Snow Park’ta, geceleri yüksek hızlı dinamik aydınlatma kontrolünün tüm sporcuların hareketlerini mükemmel bir şekilde yakalamasını sağlar
Capital Indoor Stadyumu’nda, aydınlatma armatürleri, sahne aydınlatmasıyla aynı yüksek hızlı canlandırma oranına sahiptir ve kontrol deneyimini artırırken buzun en iyi şekilde bakmasını sağlar. Ve Çin’de buz hokeyi ve basketbol etkinliklerine ev sahipliği yapabilen ilk arena olan Wukesong Spor Merkezi’nde operatörler, farklı aydınlatma ihtiyaçlarına hızla uyum sağlayabilir ve sürükleyici bir TV kontrolü deneyimi sağlayabilir.

Ek olarak, ışıklar, çeşitli ışık dağılım çözümleriyle birlikte, en yüksek renk üreme ve titreme kontrolünü elde edebilen ve sporcuların performanslarına daha iyi odaklanmalarına yardımcı olabilen yüksek güç ve yüksek renk oluşturma özellikleri sağlar. Ayrıca, uluslararası televizyon yayıncılarının sıkı gereksinimlerini karşılayarak, titreşimsiz ve inanılmaz derecede yavaş çekim tekrar oynatmasını destekliyorlar ve dünyanın dört bir yanındaki TV müşterilerinin sürükleyici bir spor kontrolünden zevk alabilmelerini sağlıyorlar.

Bağlı Aydınlatma Sistemi
Spor etkileşimi, tüm ışıkların bir gösterge tablosundan kolayca yönetilebileceğini garanti eder, farklı sahneler arasında geçiş ve bir arenanın birden fazla bölümünde çalışma durumunu izler. Bu, operatörlerin esnekliğini arttırır, operasyonel verimlilikleri artırır ve bakımı kolaylaştırır. Philips markalı LED armatürlerinin enerji verimliliği faydaları ile birlikte, spor mekanlarının sürdürülebilirlik profilini iyileştirirken operasyonel ve bakım maliyetlerini en aza indirmeye yardımcı olur.

Etkileşim Sporları, mekanlarda barındırılan çok çeşitli etkinlikler sırasında seyircilerin ve TV müşterilerinin deneyimini optimize eder. Sistemin özel sahne yönetimi yetenekleri, dinamik ışık şovları yoluyla heyecan verici bir deneyim sağlar ve etkinliklerden önce, sırasında ve sonrasında heyecan yaratır.

Spor aydınlatmasında dünya lideri olarak 80 yıldan fazla deneyim ve tanınma ile temsil, premium profesyonel aydınlatma hizmetlerini dünyadaki büyük stadyumlara başarıyla uyguladı. Gelecekte, temsili spor aydınlatması için etkileşimli hizmetlerini geliştirmeye devam edecek, spor alanlarına daha fazla canlılık getirecek ve spor endüstrisinin daha da geliştirilmesine ve refahına katkıda bulunacaktır.

Spor Mekanı Servisi, EMEA’nın önde gelen etkinliği ve topluluğu ALSD International’ı düzenliyor ve lüks süit derneği adına yeni yapılar, restorasyonlar ve hizmet genişlemeleri yoluyla karları artırmaya odaklandı Yönetmenler.

2021 Hibrid Edition, Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlendi ve Everton’un Goodison Park ve M&S Bank Arena’daki ağ etkinliklerinin yanı sıra endüstri lideri ürün ve hizmetleri sergileyen bir sergi, bir sergi sergiledi. 2022 etkinliği önümüzdeki haftalarda açıklanacak!

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği
#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk pazarına liderlik etmek
#sportsvenuebusiness – Market News için Lider Platform, VInull

Leave a Reply

Your email address will not be published.