ALSD Çevrimiçi Panel: Oyunlar Durduğunda Ne Yapmalı

High-End Süit Yönetmenlerin Çevrimiçi Paneller Birliği Derneği’nde, ALSD Cincinnati Reds ‘Chris Bausano, Atlanta Hawks/State Farm Arena’nın Ben Brown’u AS’ye dokundu Sacramento Kings’den Justin Petkus, kapanışların ilk günlerinde satış, hizmet ve liderlik ve Covid-19 tarafından üretilen belirsizlikler hakkındaki görüşlerini paylaşmak için.

Şu anda cevap arayışında hepimiz hazırız. Sorun şu ki, Covid-19’un eşsiz doğası ve spor ve eğlence dünyasının yanı sıra genel olarak daha geniş dünyadaki kavraması koşuluyla keşfetmek için her zaman sunulan cevaplar yoktur. Ancak, sorunları birlikte kontrol edersek cevapları keşfetme olasılığı daha yüksektir. Böylece ALSD, titremelerine yeni bir malzeme oku ekledi – çevrimiçi panel tartışmalarına “kapatma çözümleri” aradıkları; Mevcut iklimde etkili bir şekilde gezinmek için düzenli bir video ipucu, taktik ve en iyi yöntemler.

Bu ilk bölümde, ALSD, hizmet personelinin, müşterilerinin yanı sıra mevcut sağlık ve sağlıklı yaşamdaki beklentiler ve ekonomik kriz için de tam olarak nasıl işleneceği için eyleme geçirilebilir kavramlar sunmaktadır.

Panelistler Chris Bausano, Premium Satış ve Servis Direktörü, Cincinnati Reds, Ben Brown, Suite Satışları Direktörü, Atlanta Hawks/State Farm Arena ve Bilet Satış ve Hizmetleri Başkan Yardımcısı, Sacramento Kings, Jared Frank, EVP ile görüşlerini paylaşmak /Yayıncı, ALSD.

Bu sefer boşa gitmeyelim, ancak yansıtmak, değerlendirmek, geliştirmek ve birleştirmek için bir an olarak kullanalım. İşte tam olarak farklı liglerden, coğrafyaların yanı sıra piyasa boyutlarından üç takımın, büyüme konusunda kasıtlı oldukları ve işlerini empati ile ilgilendirirken işlerini ileriye taşıdıkları.

Girişler/Temizlik Notları: 0:16

Bir WFH dünyasında temsilcilerin şu anki zihniyeti: 7:16

Personel ile birlikte nasıl en iyi etkileşim ve birlikte çalışılır: 9:58

MTV Cribs Adaptasyonları/Sanal Mutlu Saatler: 12:53

Personelin Aç Olması ve İlham Verilmesi – Hawks Üniversitesi: 14:33

Daha önce arka brülöre koyulan işleri yeniden ziyaret edin: 19:28

Koronavirüs hikayenizin ne olmasını istiyorsunuz? 22:24

Yaratıcı İletişim ve Sağlıklılık Premium Müşterilerle Dokunuyor: 25:10

Potansiyel işletmeler/endüstriler Covid-19’dan daha az etkileniyor: 27:48

Geri Ödeme veya Geri Ödeme: 34:24

Bir bakkal zinciri ortağı ile kralların yardım çabaları: 42:37

Başarıyı nasıl ölçüyorsunuz? 45:08

Daha fazla bilgi için alsd.com’a bakın

#arena #sportsbiz #sportsentertainment #sportShospitality #sportsindustry #stadia

ALSD Worldwide’ın bir sonraki baskısı-Avrupa’nın Premium Seat & Sports misafirperverliği sektörü için önde gelen etkinliği-yakın zamanda taçlandırılmış Premier Lig şampiyonları Liverpool FC’nin Anfield Stadyumu, 12-13 Ekim’de düzenleniyor ve aynı zamanda tam olarak nasıl inceleyecek Yeni yapılar, tadilatlar, hizmet genişletmeleri ve teknoloji ile geliri artırmak. NB: ALSD Worldwide 2020, kimsenin kaçırmamasını sağlamak için fiziksel ve çevrimiçi yönleri de işleyecek!

ALSD International’ın 2020 baskısı-High-End Suite Direktörleri Derneği ve Sports Location Business-En son ürünler, Hizmetler ve Çözümler, Anfield Tours, Everton’s Goodison turlarını sergileyen bir sergi salonu olan üst düzey bir konferans yapacak Parkın yanı sıra M&S Bank Arena’nın yanı sıra çok sayıda ağ etkinliği, bilgi paylaşımı, ağ ve iş için optimize edilmiş şansı sağlıyor.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk sektörüne liderlik etmek

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.